Kép |
Keipert Miklós dr.: Fotográfiai szenzibilizátorok kémiája ; Mérnöki Továbbképző Intézet 1954. Puha fedelű, 72 oldal, orvosi pecséttel, korának mgfelelő állapotban, kb.:... |
2 | 2024.08.09. 20:00 |
300 Ft |
Kádár Géza: Rádió és Televízió Vevőkészülékek ; Műszaki Könyvkiadó 1967. Kemény fedelű, 291 oldal megkímélt állapotban, kb.: 18x24cm
34691 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
500 Ft |
Kádár Géza: Rádió és Televízió Vevőkészülékek ; Műszaki Könyvkiadó 1964. Kemény fedelű (két helyen sérült), 271 oldal megkímélt állapotban, kb.: 18x24cm
3471... |
0 | 2024.08.08. 19:00 |
300 Ft |
Im Zauber des Lichts ; Heering Kiadó 1940. Kemény vászon fedelű, 215 oldal rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.: 22,5x25,5cm
34... |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
4 000 Ft |
Hevesy Iván: A fényképezés technikája ; Műszaki Könyvkiadó 1957. Papír borítású, kemény fedelű, 448 oldal fotó melléklettel, megkímélt állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
500 Ft |
Hellmuth Burkhardt: Aktfotografie ; Fotokino Kiadó 1958. Kemény vászon fedelű, 207 oldal félfényes papíron, rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.05. 20:00 |
500 Ft |
Heinz von Lichem: Leica R4 ; Laterna magica 1982. Puha fedlű, 215 oldal német nyelven, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm
34763 |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
6 000 Ft |
Hans-Jürgen Kuc: Auf den Spuren der Contax ; Witting Fachbuch Kiadó 1997. 1945- napjainkig. Német nyelvű, papír borítású, kemény fedelű, 246 oldal fényes papíron,... |
1 | 2024.08.08. 20:00 |
12 000 Ft |
Grasshoff-Loefcher: Die Retufche von Photographien ; 1922. Német nyelvű, kemény fedelű, 100 oldal plusz fényképek, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.15. 20:00 |
300 Ft |
Fritz Meisnitzer: Leica R6 ; Laterna Magica Kiadó 1989. Német nyelvű, puha fedelű, 216 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm ... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/4. sz. + olimpiai melléklet 144 oldal, jó állapotban.
34697 |
0 | 2024.08.07. 19:00 |
100 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/3 sz. 128 oldal, jó állapotban.
34698
0 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/1 sz. 128 oldal, jó állapotban.
34699 |
0 | 2024.08.07. 19:00 |
100 Ft |
Fotóművészet magazin XLVII. évf. 2004. 1-2. szám 169 oldal jó állapotban. Hagyatékból.
34658 |
0 | 2024.08.05. 19:00 |
100 Ft |
Fotolexikon ; Akadémia Kiadó 1963. Papír borítású, kemény fedelű, 640 oldal + képmelléklet, jó állapotban, kb.: 15,5x21cm. ... |
0 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |
Fotografie magazin 1962. bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
34722 |
0 | 2024.08.09. 20:00 |
200 Ft |
65 oldal, jó állapotban. Hagyatékból.
34728 |
1 | 2024.08.09. 19:00 |
100 Ft |
Magyar nyelvű, használt állapotban.
34771 |
0 | 2024.08.05. 19:00 |
100 Ft |
EX Symposion Dokumentum magazin 2000. 32-33sz. 133 oldal jó állapotban. Hagyatékból.
34729 |
0 | 2024.08.09. 19:00 |
200 Ft |
Dr.Walter Kross: Lebendige Leica ; Umschau Kiadó Copyright 1955. Kemény vászon fedelű, német nyelvű, 120 fényképpel, adatokkal, jó állapotban.... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |