Aukció

Carl Zeiss Jena  Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213

Objektív sapkákkal. M42

39194

8 2026.01.14.
18 000 Ft
Soligor MC C/D  Zoom+Macro 2,8-4,2/28-70 objektív sz.. 9856639

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. FX

39191

4 2026.01.14.
2 800 Ft
Helios-44M-4  2/58mm objektív sz.: 87385826

Hátsó objektív sapkával. M42

39195

3 2026.01.14.
8 000 Ft
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39188

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Kristály fényképezőgép sz.: 62007881, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 7013801

Zenit 3M tokkal - teteje hibás.. A gép zárhibás.

39198

5 2026.01.14.
12 000 Ft
Praktica FX3 fényképezőgép sz.: 333701, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5238850

Fél tok.

39197

9 2026.01.14.
20 000 Ft
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954

Tisztításra szorul. Minolta D

39187

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Jupiter-11 4/135mm objektív sz.: 7602876

Pár apró kristályos pont látható belül. Kiev

39192

2 2026.01.14.
7 000 Ft
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510

Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD

39189

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Soligor C/D MC  Dualfocal4/85-135mm objektív sz.: 382027160

Objektív sapkákkal, Astron Skylight szűrővel. Tisztításra szorul.  F/AX

39190

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645

Objektív sapkákkal. M42.

39193

3 2026.01.14.
8 000 Ft
Zorki-6 fényképezőgép sz.: 600046215, Industar-50 3,5/50mm objektív sz.: 6096533

Tokkal.

39199

4 2026.01.14.
4 800 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar  S 3,5/135mm objektív sz.: 9137966

Objektív sapkákkal. Blende hibás, tisztításra szorul. M42

39196

6 2026.01.14.
12 000 Ft
Szovjet távcső

Szovjet távcső

Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.

39204

0 2026.01.15.
1 000 Ft
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez

Tisztításra szorul. M58

39201

0 2026.01.15.
2 000 Ft
Vivitar  5,6/300mm objektív sz.: 37607558

Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett

39200

3 2026.01.15.
1 400 Ft
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C

39205

1 2026.01.15.
1 500 Ft
4 darabos fotólabor menzúra készlet

100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval

0 2026.01.15.
5 000 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

0 2026.01.15.
1 500 Ft
Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft