Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
III. Látszerész Kongresszus  Esztergom 1978. 08. 25-26. kerámia plakett

III. Látszerész Kongresszus Esztergom 1978. 08. 25-26. kerámia plakett

Jó állapotban. Kb.: 6x9cm.

 

33230

0 2024.02.29.
18:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011/4 sz.

Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011/4 sz.

73 oldal jó állapotban.

 

33217

0 2024.03.01.
19:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012/3 sz..

Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012/3 sz..

49 oldal jó állapotban

 

33222

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011. aug.-szept.

Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011. aug.-szept.

73 oldal jó állapotban.

 

33218

0 2024.03.01.
20:00
100 Ft
Foto video Balck&White magazin XIII.évf. 2011 Ősz-tél

Foto video Balck&White magazin XIII.évf. 2011 Ősz-tél

70 oldal, jó állapotban.

 

33216

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Foto Video Black&White magazin XIV.évf. 2012/2 sz.

Foto Video Black&White magazin XIV.évf. 2012/2 sz.

49 oldal jó állapotban.

 

33221

1 2024.03.01.
20:00
100 Ft
Sajtófotó 1986. prospektus

Sajtófotó 1986. prospektus

MUOSZ kiállítás 1987.04.24.-06.21. Jó állapotban. Kb.: 24x22cm

 

33354

0 2024.03.14.
19:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011. dec.- 2012. jan.

Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011. dec.- 2012. jan.

73 oldal jó állapotban.

 

33219

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Bontatlan, képnézegető - nem működik.

 

33229

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Exponáláskor kiugrana a fejecske, de a szerkezet akadozik, nem jól működik.

 

33227

0 2024.03.01.
19:00
100 Ft
Fotovideo magazin Foto XIV.évf.2012/4. sz.

Fotovideo magazin Foto XIV.évf.2012/4. sz.

48 olfdal, jó állappotban.

 

33295

0 2024.03.08.
18:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Átlagosan használt állapotban. Gomb elemes - nincs kipróbálva.

 

33225

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012. 1.sz.

Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012. 1.sz.

49 oldal jó állapotban.

 

33220

1 2024.03.01.
19:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Bontatlan, képnézegető - nem működik.

 

33228

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Dr.Szimán Oszkár: A színes fényképezés alapjai ; FŐFOTO  1985.

Dr.Szimán Oszkár: A színes fényképezés alapjai ; FŐFOTO 1985.

Puha fedelű, 120 oldal, gerincnél sérült,kb.: 12x16,5cm

 

33337

0 2024.03.12.
19:00
100 Ft
Nyaklánc egy plexi, fényképezőgépet ábrázoló medállal

Nyaklánc egy plexi, fényképezőgépet ábrázoló medállal

Lánc kb.: 30cm, medál kb.: 8x5cm - jó állapotban.

 

33350

0 2024.03.14.
18:00
100 Ft
FORTE Bromodia 8,5x8,5cm-es lemezek doboza

FORTE Bromodia 8,5x8,5cm-es lemezek doboza

Korának megfelelően használt állapotban.

 

33353

1 2024.03.14.
20:00
100 Ft
Képnézegető játék fényképezőgép

Képnézegető játék fényképezőgép

Kopottas, működik (Visegrád, Vác, stb.)

 

33234

0 2024.03.07.
19:00
100 Ft
Szalay Károly: Jacques Tati ; M.Filmtud. Intézet

Szalay Károly: Jacques Tati ; M.Filmtud. Intézet

Filmbarátok Kiskönyvtára. Puha fedelű, 104 oldal, gerincnél sérült, kb.: 11x16,5cm

 

3...

0 2024.03.12.
18:00
100 Ft
Pozsonyi fotókiállítás 1993.

Pozsonyi fotókiállítás 1993.

A fotózás hónapja. Kb.: A/4 méretű katalógus tele képekkel, 190 oldal jó állapotban.

 

...

0 2024.03.12.
19:00
100 Ft