A népiskolai terhek arányosítása és a nem állami tanítók illetményeinek biztosítása 1933. Benne hivatalos levél 1934. - tanulmányozásra kiküldve ... népoktatás súlyos problémáinak... |
0 | 2024.04.05. 20:00 |
500 Ft | |
33605 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
400 Ft | |
Agfa Isoly III 6x6 fényképezőgép sz.: D4748, Color-Agnar 3,5/60mm objektív Tokkal.
33591 |
1 | 2024.04.10. 19:00 |
1 300 Ft | |
Mind bontott, egyik teljesen üres: Brovira BS21 7,4x10/100 ; Lupex LS1 6,5x9,5/100 - kevés... |
0 | 2024.03.28. 19:00 |
500 Ft | |
Agfa Standard fényképezőgép AF957, Anastigmat 7,7/10,8cm objektív sz.: 209114 Tok nélkül.
33589 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
13 000 Ft | |
Tokkal, szűrő: Natarix-Linse S 30 5mm
33571 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
400 Ft | |
33499 |
10 | 2024.03.28. 20:00 |
3 200 Ft | |
Albinar Squintar tükrös előtét Tisztításra szorul.
33593 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 500 Ft | |
Altissa Altix V fényképezőgép használati utasítás Német nyelvű, megkímélt állapotban.
33559 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
300 Ft | |
Amerikai Építészeti Egyetem kiadványa. Kettős spirál, tele fényképekkel, kb.: 16x23cm ... |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
100 Ft | |
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273 Tokkal.
33488 |
27 | 2024.03.28. 20:00 |
125 000 Ft | |
33575 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
500 Ft | |
Balaton-Felvidéki Nemzeti Park - prospektus 12 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x421cm
33564 |
0 | 2024.04.08. 18:00 |
200 Ft | |
Bende Pál: Mozaik- és intarziamunkák lombfűrészelőgépe ; Német József kiadása Technikai Zsebkönyvtár. Puha fedelű, 48 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12x17cm
33550 ... |
0 | 2024.04.05. 20:00 |
500 Ft | |
Front oldalon hosszanti repedés, kb.: 7,5x4,5x12,5cm
33600 |
0 | 2024.04.11. 18:00 |
300 Ft | |
Canon EOS Digital feliratú vállszíj Átlagosan használt állapotban.
33580 |
1 | 2024.04.09. 20:00 |
500 Ft | |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516 Tok nélkül.
33507 |
5 | 2024.04.02. 18:00 |
550 Ft | |
Carl Zeiss Jena Biometar 2/50mm objektív sz.: 5098036 Tok nélkül, objektív sapkákkal. M42
33606 |
10 | 2024.04.10. 20:00 |
11 000 Ft | |
Carl Zeiss Jena mikroszkóp okular PK32x Jó állapotban.
33568 |
1 | 2024.04.09. 19:00 |
1 500 Ft | |
Carl Zeiss Jena Pancolar auto MC 1,8/80mm objektív sz.: 1485 Tokkal, objektív sapkákkal. M42
33609 |
2 | 2024.04.11. 20:00 |
27 000 Ft |