Aukció

100 g hidrokinon

100 g hidrokinon

fehér műanyag dobozban

35553

4 2024.11.25.
500 Ft
A fényképezés kézikönyve

A fényképezés kézikönyve

Barabás János - Gróh Gyula dr

Műszaki könyvkiadó 1955. III. 31.

kemény kötésben, 635...

2 2024.11.25.
200 Ft
Agfa 16mm-es filmek Mikromához 7db

Isopan ISS 19DIN 4db,.lejárt 1965/12  ;  Umkehr-Ultra T 16DIN 3db, lejárt 1964/06

35...

1 2024.11.29.
1 000 Ft
Agfa Isolette II 6x6 fényképezőgép,  Apotar 4,5/85mm objektív sz.: 716219

Tokkal.

35733

1 2024.11.27.
6 000 Ft
Agfa Lucimeter S szelénes fénymérő

Eredeti dobozban. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

35760

0 2024.11.28.
1 000 Ft
Agfa Silette fényképezőgép sz.: EF 5771, Apotar 3,5/45mm objeltív

Tokkal. Zárhibás.

35734

0 2024.11.27.
1 000 Ft
Apró, műanyag fényképezőgép makettek üvegezett, falra akasztható vitrinben

19 db. Kb.: 28x28x4cm, jó állapotban.

35741

1 2024.11.27.
800 Ft
Auktion 43  2004/04 München - német árverési katalógus

Puha fedelű, 397 oldal, jó állapotban, kb.: 19,5x27cm

35721

0 2024.11.26.
500 Ft
Auktion 47  2006/05 München - német árverési katalógus

Puha fedelű, 440 oldal, jó állapotban, kb.: 19,5x27cm

35722

0 2024.11.26.
500 Ft
Bőr bevonatú rekeszes doboz

Bőr bevonatú rekeszes doboz

Pár helyen enyhe kopás. Kb.: 14x11x7,5cm

35690

5 2024.11.25.
300 Ft
Bőr fényképezőgép tok

Bőr fényképezőgép tok

35681

0 2024.11.20.
500 Ft
Brückner János: Optika ; Műszaki Könyvkiadó 1964.

Bolyai könyvek. Puha fedelű, 191 oldal,gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm.

35774

0 2024.12.02.
200 Ft
Caola fogkrém doboza

Caola fogkrém doboza

KHV. Enyhén foltos.

35726

0 2024.11.26.
300 Ft
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145

Tok nélkül. Fénymérő hibás.

35732

0 2024.11.27.
5 000 Ft
Carl zeiss Jena  Tessar 4,5/10,5cm objektív Zeiss Ikon Compur sz.: 1770370

Zárhibás.

35771

0 2024.11.29.
1 500 Ft
Carl Zeiss Jena Biometar  2,8/120mm objektív sz.: 9221206

Tokkal. Tisztításra szorul, blende hibás. Pentacon Six.

35772

1 2024.11.29.
10 000 Ft
Carl Zeiss Jena Deltrentis 8x30 MC prizmás távcső sz.: 5440334

Vállszíjjal.

35777

0 2024.12.02.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 9259303

Tisztításra szorul. M42

35680

7 2024.11.20.
9 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar4,5/180mm Globica objektív sz.: 8370665

Eredeti dobozzal, objektív sapkával. Tisztításra szorul.

35670

2 2024.11.29.
6 000 Ft
CarlZeiss Jena Flektogon 4/25mm objektív sz.: 7132389

Eredeti dobozban, objektív sapkákkal. Exa.

35769

2 2024.11.29.
17 000 Ft