Aukció

Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon

Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm

39255

0 2026.01.21.
800 Ft
Yashica Lens  4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674

Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul.  KA-R

39248

0 2026.01.21.
3 000 Ft
Yashica Lens  4,5/70-210mm objektív sz.:  F6147239

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R

0 2026.01.21.
00:00
4 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350

Tisztításra szorul. Minolta/MD

39217

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Vivitar  5,6/300mm objektív sz.: 37607558

Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett

39200

7 2026.01.15.
3 200 Ft
Vivanco  CD tartó

Vivanco CD tartó

12db-os, bontatlan.

39208

0 2026.01.16.
200 Ft
Vephota LN1  24x30/10 fotópapír

Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.

39239

0 2026.01.20.
1 000 Ft
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db

Kb.: 23cm. Jó állapotban.

39216

4 2026.01.16.
1 600 Ft
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez

Tisztításra szorul. M58

39201

1 2026.01.15.
2 000 Ft
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C

39205

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Tamron  AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742

Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett

39213

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Szovjet távcső

Szovjet távcső

Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.

39204

0 2026.01.15.
1 000 Ft
Szovjet fotópapír 9x14/20

Szovjet fotópapír 9x14/20

Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.

39242

0 2026.01.20.
1 000 Ft
Szél vágó szerkezet

Szél vágó szerkezet

Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.

39211

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Sigma Zoom  3,5-5,6/ 24-70mm objektív sz.: 1005939

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. LR1000

39251

0 2026.01.21.
4 000 Ft
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930

Tisztításra szorul.

39212

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Rollei kör diatár diákkal (80 db-os)

0 2026.01.22.
200 Ft
Richard Hünecke: Leica M6 ; Laterna magica  1990.

Puha fedelű, német nyelvű, 167 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 14x21cm

392...

0 2026.01.19.
2 000 Ft