Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674 Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul. KA-R
39248 ... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
3 000 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6147239 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R
0 | 2026.01.21. 00:00 |
4 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350 Tisztításra szorul. Minolta/MD
39217 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
7 | 2026.01.15. 20:00 |
3 200 Ft |
12db-os, bontatlan.
39208 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
200 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db Kb.: 23cm. Jó állapotban.
39216 |
4 | 2026.01.16. 20:00 |
1 600 Ft |
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez Tisztításra szorul. M58
39201 |
1 | 2026.01.15. 19:00 |
2 000 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tamron AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742 Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett
39213 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.
39204 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
1 000 Ft |
Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.
39242 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.
39211
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Sigma Zoom 3,5-5,6/ 24-70mm objektív sz.: 1005939 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. LR1000
39251 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
4 000 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930 Tisztításra szorul.
39212 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Rollei kör diatár diákkal (80 db-os) Eredeti dobozban. 71 db. keretezett dia - köztük 10 db üveges. Portrék, tájak, reklám,... |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
200 Ft |
Richard Hünecke: Leica M6 ; Laterna magica 1990. Puha fedelű, német nyelvű, 167 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 14x21cm
392... |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
2 000 Ft |