Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
Meopta 5,6/240mm objektív sz.: 825958

Meopta 5,6/240mm objektív sz.: 825958

Átlagosan használt állapotban, foglalat nélkül.

 

34674

0 2024.08.06.
19:00
1 000 Ft
Lemezek, papírok árjegyzék. Lumiére, Pejtsik Károly pecsétjével. 1928.

Lemezek, papírok árjegyzék. Lumiére, Pejtsik Károly pecsétjével. 1928.

8 oldal, széle sérült, kivül enyhén foltos, belül jó állapotban, kb.: 15,5x23cm. Hagyatékból.

...

0 2024.07.23.
20:00
100 Ft
Satrap árjegyzék

Satrap árjegyzék

Évszám nélkül, füzetszerű, 24 oldal, korának megfelelő állapotban.

 

34687

0 2024.08.06.
18:00
100 Ft
Ernitec TV lens  1,8/12,5-75mm objektív sz.: 810370

Ernitec TV lens 1,8/12,5-75mm objektív sz.: 810370

Tisztításra szorul. M25

 

34676

0 2024.08.06.
18:00
1 000 Ft
Magyar fotókiállítás Belgrádban 1965. prospektus

Magyar fotókiállítás Belgrádban 1965. prospektus

Füzetszerű sok fotóval, köztük Balla Demeter, Gink Károly, Geleta László, stb. Jó állapotban,...

0 2024.07.23.
19:00
100 Ft
BMF villamosságtan II és III

BMF villamosságtan II és III

Demeter Károlyné-Szekér Károly II. 2001. és Demeter Károlyné-Dén Gábor III....

0 2024.08.05.
19:00
200 Ft
Voigtländer dokumentumok 4db. 1941.

Voigtländer dokumentumok 4db. 1941.

Csekk - elismervény és számlák. Korához képest jó állapotban.  Hagyatékból.

 

34627

...

0 2024.07.23.
20:00
200 Ft
Pentacon Pentovar 16  2,8/15-60mm  - 5,6/30-120mm  sz.: 36686

Pentacon Pentovar 16 2,8/15-60mm - 5,6/30-120mm sz.: 36686

Ak 16-hoz. Belül apró csillámok - tisztításra szorul.

 

34677

0 2024.08.06.
20:00
5 000 Ft
Fehér Klára: Hivek leszünk a béke szent ügyéhez ; Ifjusági Könyvkiadó 1952.

Fehér Klára: Hivek leszünk a béke szent ügyéhez ; Ifjusági Könyvkiadó 1952.

Riportok a berlini VIT-ről. Puha fedelű, 127 oldal korának megfelelő állapotban, gerincnél...

0 2024.07.22.
19:00
300 Ft
Árva György: Étlapírás ; Közgazd. és Jogi Könyvkiadó 1975.

Árva György: Étlapírás ; Közgazd. és Jogi Könyvkiadó 1975.

Magyar, orosz, cseh, lengyel, szerb-horvát nyelven. Kemény fedelű - kopásokkal, 514 oldal jó...

0 2024.07.22.
19:00
600 Ft
Kádár Géza: Rádió és Televízió vevőkészülékek ; Műszaki Könyvkiadó  1973

Kádár Géza: Rádió és Televízió vevőkészülékek ; Műszaki Könyvkiadó 1973

Kemény fedelű, 267 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 17,5x24,5cm

 

34667

0 2024.07.25.
19:00
300 Ft
4x6,5 fém orsók 2db.

4x6,5 fém orsók 2db.

Világos:Forte, sötét: Hauff, mindkettő kopottas.

 

34622

0 2024.07.23.
19:00
300 Ft
Perutz árjegyzékek 2db.  1935/09 ; 1937/07

Perutz árjegyzékek 2db. 1935/09 ; 1937/07

Korához képest jó állapotban, kb.: 15,5x23cm.  Hagyatékból.

 

34590

0 2024.07.19.
20:00
200 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643

Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643

Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.

 

34675

0 2024.08.06.
20:00
5 000 Ft
Bányászélet I. Dorogi Orsz. Fotokiállítás 1981. prospektus

Bányászélet I. Dorogi Orsz. Fotokiállítás 1981. prospektus

Borító foltos, belül jó állapotban, kb.: 20x14cm.  Hagyatékból.

 

34601

0 2024.07.19.
19:00
100 Ft
Voigtländer Vitoret D fényképezőgép sz.: 379593, Color-Lanthar 2,8/50mm objektív

Voigtländer Vitoret D fényképezőgép sz.: 379593, Color-Lanthar 2,8/50mm objektív

Tokkal. Fénymérő nem működik.

 

34605

0 2024.07.22.
20:00
3 000 Ft
Colortest

Colortest

Karburátor ellenőrző és beállító gyertya. A gyertyán repedés látható.

 

34606

0 2024.07.22.
20:00
1 000 Ft
Bifota 4. Berlini fotó kiállítás 1965.05.26.-06.23.

Bifota 4. Berlini fotó kiállítás 1965.05.26.-06.23.

Német nyelvű prospektus rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.: 21,5x18,5cm.  Hagyatékból.

 ...

0 2024.07.19.
20:00
100 Ft
Barátság Hídja Kaposvár nemzetközi  fotókiállítás prospektusai 7db.

Barátság Hídja Kaposvár nemzetközi fotókiállítás prospektusai 7db.

1969 , 1971 ; 1974 ; 1975 ; 1981 ; 1983 ; 1987. Jó állapotban. Hagyatékból.

 

34652

0 2024.08.05.
20:00
300 Ft
Exakta Varex prospektus

Exakta Varex prospektus

Német nyelvű, 21 oldal megkímélt állapotban. Hagyatékból.

 

34633

0 2024.07.23.
18:00
200 Ft