Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.
33612 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 500 Ft | |
Voigtländer Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.
33422 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
28 000 Ft | |
Altissa Altix V fényképezőgép használati utasítás Német nyelvű, megkímélt állapotban.
33559 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
300 Ft | |
Jó állapotban.
33575 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
500 Ft | |
Mind bontott, egyik teljesen üres: Brovira BS21 7,4x10/100 ; Lupex LS1 6,5x9,5/100 - kevés... |
0 | 2024.03.28. 19:00 |
500 Ft | |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340 Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
Nincs kipróbálva.
33503 |
0 | 2024.04.02. 18:00 |
300 Ft | |
Konica FP 1 fényképezőgép váz sz.: 808935 Tokkal (nagyon rossz állapotban)
33572 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
1 000 Ft | |
Pentacon Prakticar 1.8/50mm objektív sz.: 2017784 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Prakticar B
33608 |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
5 000 Ft | |
Bakelit tokban, jó állapotban. Szovjet gyártmány.
33607 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 000 Ft | |
Foto-Hungarikum 2006 ; MAFOSZ 2006. Kemény fedelű, 100 oldal rengeteg fényképpel, jó állapotban, kb.: 21x30cm
33523 |
0 | 2024.04.03. 18:00 |
300 Ft | |
Agfa Standard fényképezőgép AF957, Anastigmat 7,7/10,8cm objektív sz.: 209114 Tok nélkül.
33589 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
13 000 Ft | |
Tok nélkül, vállszíjjal.
33614 |
0 | 2024.04.12. 20:00 |
4 000 Ft | |
Spezial-Auktion árverési katalógus 2024. március 23. Újszerű állapotban. Tudomány és technika, 563 tétel, Kb.: 22,5x23,5cm
33595 |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
1 500 Ft | |
Juhász Vilmos: Finnország és az Észak-Európai hadszintér térképe ; Dante kiadás 1939. Fűzött, kihajtós térképpel, megkímélt állapotban, kb.: 17,5x25cm.
33555 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
600 Ft | |
Pentacon AK 16 filmfelvevő tartozékokkal sz.: 091617 Eredeti fa bőrönd. Két kazetta 100 láb 16mm filmhez. Két motor - képsebességük:... |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
250 000 Ft | |
Balaton-Felvidéki Nemzeti Park - prospektus 12 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x421cm
33564 |
0 | 2024.04.08. 18:00 |
200 Ft | |
Front oldalon hosszanti repedés, kb.: 7,5x4,5x12,5cm
33600 |
0 | 2024.04.11. 18:00 |
300 Ft | |
Molnár József: A császárkori Pannonia közigazgatási kérdései .. ; Győr 1998. Puha fedelű, 76 oldal jó minőségben, kb.: 14x20cm
33558 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
1 000 Ft | |
I.V.Sztálin 1953.március 5. ; Szikra 1953. Újrakötött, kemény fedelű, könyvtári pecsétes, 45 oldal megkímélt állapotban, kb.: 13,5x19,5 ... |
0 | 2024.04.08. 19:00 |
400 Ft |