Kép |
Raffay Anna: A filmdokumentumok készítése ; Műszaki Könyvkiadó 1975. Kemény fedelű Enyhén foltos), 210 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x24cm. ... |
5 | 2024.08.07. 19:00 |
600 Ft |
MOM Budapest 1,7/65mm objektív Tisztításra szorul, egyik lencsetag legszéle csorbás.
34690 |
4 | 2024.08.07. 20:00 |
1 500 Ft |
Pentacon 2,8/150mm vetítő objektív Pentacon dobozzal.
34680 |
4 | 2024.08.06. 19:00 |
1 500 Ft |
Lomo Blik távmérő sz.: 91074769 Tokkal, működik.
34741 |
3 | 2024.08.12. 19:00 |
1 200 Ft |
GAMMA Budapest Kinga vetítő objektív 1,5/50mm sz.: 530859 Tisztításra szorul.
34704 |
3 | 2024.08.08. 19:00 |
1 200 Ft |
Bontatlan csomagolásban. M55
34706 |
3 | 2024.08.08. 18:00 |
500 Ft |
Exa fényképezőgép sz.: 506932, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5863987 Tok nélkül. Objektív karcos.
34743 |
2 | 2024.08.12. 20:00 |
3 400 Ft |
Trabant 601 grafika üveges keretben Jó állapotban, kb.: 32,5x24,5cm
34751 |
2 | 2024.08.13. 20:00 |
700 Ft |
Keipert Miklós dr.: Fotográfiai szenzibilizátorok kémiája ; Mérnöki Továbbképző Intézet 1954. Puha fedelű, 72 oldal, orvosi pecséttel, korának mgfelelő állapotban, kb.:... |
2 | 2024.08.09. 20:00 |
300 Ft |
Morvay-Szimán: Foto zsebkönyv ; Műszaki Könyvkiadó 1965. Kemény fedlű, 573 oldal jó állapotban, kb.: 13x19cm.
34701 |
2 | 2024.08.07. 19:00 |
200 Ft |
34700 |
2 | 2024.08.07. 20:00 |
6 000 Ft |
71 - S 35 5mm-A ; 7 - S 35 5mm -A Jó állapotban.
34734 |
2 | 2024.08.12. 19:00 |
2 200 Ft |
Keipert Miklós: Fotóemulziók kristály-témája ; Mérnöki Továbbképző Intézet 1955. Borító ragasztása elengedett, könyvtári pecséttel, 63 oldal korának megfelelő állapotban,... |
2 | 2024.08.09. 19:00 |
300 Ft |
Pécsi József: A fényképező művészete ; A Fény Kiadása Kemény fedelű, 120 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 13x20cm.
34693 |
2 | 2024.08.07. 19:00 |
400 Ft |
34703 |
2 | 2024.08.08. 19:00 |
1 200 Ft |
Meopta 5,6/240mm objektív sz.: 825958 Átlagosan használt állapotban, foglalat nélkül.
34674 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
1 000 Ft |
Gossen Sixtomat fénymérő sz.: E 515140 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
34737 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Ernitec TV lens 1,8/12,5-75mm objektív sz.: 810370 Tisztításra szorul. M25
34676 |
1 | 2024.08.06. 18:00 |
1 000 Ft |
Die Welt Des Unerklärlichen sorozat 5db 1986-87. 5 különböző téma a megmagyarázhatatlan világra, német nyelvű, példányonként többszáz... |
1 | 2024.08.13. 18:00 |
500 Ft |
Morvay György: Új fotolexikon ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 470 oldal, gerincnél sérült, kb.: 14x22,5cm
34692 |
1 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |