Aukció

Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39172

0 2026.01.12.
7 000 Ft
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD

39170

0 2026.01.12.
5 000 Ft
Speciális Zorkij 4K váz   3H197

Speciális Zorkij 4K váz 3H197

0 2026.01.12.
5 000 Ft
Fujichrome Sensia 200 135/36 film

Bontatlan. Lejárt: 2002/06

39131

6 2026.01.12.
3 200 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Beroflex objektív szett

Beroflex objektív szett

5,6/80mm sz.: 8279 M42  ;  5,6/135mm sz.: 8744 M34  + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban.

0 2026.01.12.
3 000 Ft
Andrew Matheson: The Leica and Leicaflex Way ; Focal Press 1972

Kemény vászon fedelű, 540 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm

39146

3 2026.01.07.
2 400 Ft
Reflecta  Flectalux XM 10/12 reflektor

Jó állapotban, működik. Max.: 1000 Watt

39160

0 2026.01.08.
2 000 Ft
Soligor MC C/D Zoom+Macro 4,5/80-200mm objektív sz.. 38137352

39143

3 2026.01.07.
1 800 Ft
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat  sz.: 103382

Két végén szakadás látható.

39147

6 2026.01.07.
1 400 Ft
Mikrosat villanó lámpa

Mikrosat villanó lámpa

Működik.

39151

3 2026.01.08.
1 200 Ft
Porst GMC Tele-Zoom X-M  4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981

Hibás, lencse foltos. Minolta.

39174

0 2026.01.12.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228

Hibás. Canon FD

39175

0 2026.01.12.
1 000 Ft
Fomapan F21  120-as film

Fomapan F21 120-as film

Bontatlan. Lejárt: 1989/03

39132

7 2026.01.12.
1 000 Ft
Canon Tele-Converter 1,4X  46

Canon Tele-Converter 1,4X 46

Objektív sapkákkal. Jó állapotban.

39154

0 2026.01.08.
1 000 Ft
Hama Studio Flash SF 28   vakulámpa

Működik.

39159

0 2026.01.08.
1 000 Ft
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor

Átlagosan használt állapotban. M42

39164

1 2026.01.08.
800 Ft
Kodak Carousel kör diatár

Kodak Carousel kör diatár

Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.

39140

3 2026.01.07.
800 Ft
Leica hátsó objektív sapka

Leica hátsó objektív sapka

39145

1 2026.01.07.
800 Ft
Leica R vázsapka

Leica R vázsapka

39137

0 2026.01.07.
800 Ft