Kép |
Carl Zeiss Jena Deltrintem 8x30 MC prizmás távcső sz.: 6297634 Tokkal, szíjjal, újszerű állapotban.
34786 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
25 000 Ft |
Ensign Cupid 4x6 fényképezőgép cca.: 1922. Tokkal (szakadozott). 120-as film. Plusz Voigtländer kereső lupe Nr.5 4x.
34688 ... |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
20 000 Ft |
Udo Afalter: Hasselblad Kameras & Objektive 1993. Német nyelvű, belső oldalon születésnapi ajándékozás, kollégák aláírásaival. Kemény fedelű,... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
15 000 Ft |
Hans-Jürgen Kuc: Auf den Spuren der Contax ; Witting Fachbuch Kiadó 1997. 1945- napjainkig. Német nyelvű, papír borítású, kemény fedelű, 246 oldal fényes papíron,... |
1 | 2024.08.08. 20:00 |
12 000 Ft |
Praktina IIa fényképezőgép, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4460970 Tokkal, objektív sapkával.
34785 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
10 000 Ft |
Udo Afalter: Rolleiflex Rolleicord 1928-1993 ; Lindemanns Kiadó Német nyelvű, kemény fedelű, 192 oldal, gazdagon illusztrálva, fényes papíron, jó állapotban,... |
1 | 2024.08.08. 20:00 |
10 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Tevidon 1,4/25mm objektív sz.: 5174 Tok nélkül, objektív sapkákkal. "C" menet
34682 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
10 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Tevidon 2/10mm objektív sz.: 10573006 Tok nélkül. Tisztításra szorul. "C" menet
34683 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
10 000 Ft |
34695 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
9 000 Ft |
34805 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |
34748 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
Rollei magic fényképezőgép tok Jó állapotban.
34747 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
34802 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |
Richard Hünecke: Leica M6 ; Laterna magica 1990. Puha fedelű, német nyelvű, 167 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 14x21cm
347... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
Only Zeiss - Carl Zeiss T*Lens Contax 1994/06 Kemény fedelű, angol-japán nyelven, 172 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
Theo Kisselbach: Das Leica-Buch ; Heering Kiadó 1962. Német nyelvű, papír borítású, kemény fedelű, 348 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva,... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
8 000 Ft |
Theo Kisselbach: Das Leica Buch ; Heering Kiadó 1955. Német nyelvű, kemény vászon fedelű, 276 oldal (plusz reklámok), fényes papíron, gazdagon... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
Dr.Walter Kross: Lebendige Leica ; Umschau Kiadó Copyright 1955. Kemény vászon fedelű, német nyelvű, 120 fényképpel, adatokkal, jó állapotban.... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Fritz Meisnitzer: Leica R6 ; Laterna Magica Kiadó 1989. Német nyelvű, puha fedelű, 216 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm ... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Heinz von Lichem: Leica R4 ; Laterna magica 1982. Puha fedlű, 215 oldal német nyelven, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm
34763 |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
6 000 Ft |