Aukció

Yashica Mat-124G fényképezőgép sz.: 2122326, Yashinon 3,5/80mm objektív  sz.: 1086264

Tokkal, dobozzal, több nyelvű leírás.

34043

1 2024.05.29.
60 000 Ft
Schneider-Kreuznach Super-Angulon  8/75 objektív sz.: 1262610

Felhúzó néha akad. Kenko Skylight  1A szűrő

34042

8 2024.05.28.
29 000 Ft
Extra Alfa 16mm filmfelvevő tartozékokkal sz.: 7800563, Meteor 5.1 1,9/17-69 objektív sz.: 781033

3 2024.05.23.
27 000 Ft
Kodak Portra  100T 120-as film 5 db-os dobozban 2 doboz

Bontatlan. Lejárt: 2008/03

34031

7 2024.05.28.
21 000 Ft
Repromaster 9/150mm objektív

Repromaster 9/150mm objektív

Nyomdaipari gépekhez.

34015

0 2024.05.27.
20 000 Ft
Carl Zeiss Jena APO-Germinar W 8/210mm objektív sz.: 1025

Nyomdaipari gépekhez.

34016

0 2024.05.27.
20 000 Ft
Winkel Zeiss Göttingen mikroszkóp  sz.: 64649

Zárható fa dobozban, 2 tárgylencse, 1 okular.

34029

0 2024.05.28.
20 000 Ft
4x5 coll gépekre Nikon foglalat

34040

0 2024.05.28.
20 000 Ft
Repromaster 9.25/213mm objektív

Nyomdaipari gépekhez.

34017

0 2024.05.27.
20 000 Ft
EXA fényképezőgép sz.: 562626, Trioplan 2,9/50mm objektív sz.: 2792115

Tok nélkül, , előtét lencsével.

34086

4 2024.06.03.
9 000 Ft
9x12cm kazetták 3db

9x12cm kazetták 3db

2db Sinar, 1db Linhof. Jó állapotban.

34041

1 2024.05.28.
8 000 Ft
Kodak Retina II c fényképezőgép, Xenon 2,8/50mm objektí sz.: 3846702

Tok nélkül. A váz jobb felső sarka enyhén benyomódott.

34093

1 2024.06.03.
6 000 Ft
Forte Mikrofort 35mm/30 film

Forte Mikrofort 35mm/30 film

Doboz kivül, belül sérült. Lejárt: 1987/05

34037

2 2024.05.28.
6 000 Ft
Schneider-Kreuznach Retina-Curtar-Xenon C 4/35mm objektív sz.: 5859196

Bakelit tokban.

34088

0 2024.06.03.
5 000 Ft
Fujichrome Duplicating CDU 35mm/30,5m film

Bontatlan. Lejárt: 198901

34035

0 2024.05.28.
5 000 Ft
Tamron SP BBAR MC telekonverter 2x  01F sz.: 503304

34056

0 2024.05.31.
5 000 Ft
Minolta AF35 Big Finder fényképezőgép sz.: 76017373

Tok nélkül, kézi fogóval.

34011

0 2024.05.24.
5 000 Ft
Kodak Retinette fényképezőgép sz.: 392473, Reomar 3,5/45mm objektív

Tokkal.

34087

2 2024.06.03.
4 400 Ft
Rollei 1 napellenző

Rollei 1 napellenző

Tokkal. Átlagosan használt állapotban.

34090

13 2024.06.03.
4 200 Ft
Heidosmat-Rolleinar 1 előtét pár

Tokkal.

34089

3 2024.06.03.
3 200 Ft