Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39172 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD
39170 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
A csatlakoztató bajonett alapján periszkópra és/vagy mikroszkópra csatlakoztatható. Zárhibás... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Fujichrome Sensia 200 135/36 film Bontatlan. Lejárt: 2002/06
39131 |
6 | 2026.01.12. 20:00 |
3 200 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
5,6/80mm sz.: 8279 M42 ; 5,6/135mm sz.: 8744 M34 + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban. ... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
3 000 Ft |
Andrew Matheson: The Leica and Leicaflex Way ; Focal Press 1972 Kemény vászon fedelű, 540 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39146 |
3 | 2026.01.07. 20:00 |
2 400 Ft |
Reflecta Flectalux XM 10/12 reflektor Jó állapotban, működik. Max.: 1000 Watt
39160 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
2 000 Ft |
Soligor MC C/D Zoom+Macro 4,5/80-200mm objektív sz.. 38137352 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39143 |
3 | 2026.01.07. 20:00 |
1 800 Ft |
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat sz.: 103382 Két végén szakadás látható.
39147 |
6 | 2026.01.07. 20:00 |
1 400 Ft |
Működik.
39151 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
1 200 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
7 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |
Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.
39140 |
3 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39145 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |