Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Gál László: " Csak a szépre ... " Kemény fedelű, 223 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 21x29cm
... |
1 | 2024.05.06. 20:00 |
800 Ft | |
Gerő László: Felfedező úton épületeink között ; Gondolat 1966. Ajándékozó beírás a belső oldalon (Győr, 1969). Kemény vászon fedelű, 112 oldal szöveg plusz... |
1 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Fényképezés box-géppel ; HAFA 20. szám Füzetszerű, fűzött, 32 oldal, jó állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
33864 ... |
1 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
1 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Home Couture 2010. ; Kare Design Angol-német nyelvű katalógus. 312 oldal, csupaillusztráció, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák ; Corvina Kiadó 1974. Építészeti hagyományok sorozat.Kemény fedelű, 131 oldal, 93 fotó, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Borító foltos, átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33859 |
8 | 2024.05.08. 19:00 |
2 400 Ft | |
Számtalan. Hagyatékból.
33847 |
15 | 2024.05.08. 19:00 |
3 600 Ft | |
Liszt Ferenc arcai - fotóportrék ; Múzsák Kiadó Puha fedelű, 53 oldal, 56 fotóval, félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 22x22cm
33... |
0 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Mamiya C330 fényképezőgép prospektus Kb.: A/4 méret lefűzéshez lyukasztva, 30 oldal. Hagyatékból.
33822 |
5 | 2024.05.03. 19:00 |
1 700 Ft | |
Mamiya C220, 135, 528TL, M645 1000S, RZ67 és vegyesek. Hagyatékból.
33817 ... |
5 | 2024.05.03. 19:00 |
1 600 Ft | |
Mende Jenő: A rádiótelefon ; Franklin-Társulat 1924. Lissák Kálmán szignó a belső oldalon 1925. Kemény fedelű - gerincnél sérült, hiányos, 155... |
2 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Meyer Optik Objektívek 30-tól 400-ig prospektus Megkímélt állapotban, kb.: 15x21cm. Hagyatékból.
33825 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
100 Ft | |
Michael Jackson: Sör világkalauz ; Orex Bt. 1995. Origo könyvek. Kemény fedelű, 251 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
1 | 2024.05.06. 20:00 |
800 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Princess of Wales ; St.Martin's Press New York 1997. Papír borítású, kemény fedelű, 160 oldal tele fényképekkel, félfényes papíron, jó... |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Walesi Hercegnő (1961-1997) életútja képekben ; Officina Nova Kiadó 1997. Kemény fedelű, 160 oldal tele fotókkal, félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.05.06. 20:00 |
1 000 Ft |