Objektív / Lens aukció

Nikkor-Zoom 3,5-4,5/35-105mm objektív sz.: 2020964

Tok nélkül, védősapkákkal.

33276

0 2024.03.04.
10 000 Ft
Nikkor 2,5/105mm objektív sz.: 969703

Tok nélkül, védősapkákkal. Gombás.

33275

5 2024.03.04.
16 000 Ft
Jupiter-12 2,8/35mm objektív sz.: 7007544

Bakelit tokban, védősapkákkal.

33274

1 2024.03.04.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2,8/65mm objektív sz.: 7316367

Praktisix. Eredeti dobozban, védő sapkákkal.

33262

3 2024.03.05.
15 000 Ft
Dr. Vertse Albert: Madárvédelem ; Natura 1975.

Karton fedelű, 88 oldal, gerincnél sérült - 69. oldaltól kijár, kb.: 14x20cm

33288

0 2024.03.06.
300 Ft
Régi fotó, házaspár gyerekkel

Régi fotó, házaspár gyerekkel

0 2024.03.12.
500 Ft
Meopta  Anaret 4,5/105mm nagyító objektív sz.: 81083

33345

0 2024.03.12.
500 Ft
PZO Janpol Color 5,6/80mm nagyító objektív sz.: 14145

 Szines nagyításhoz beépített színszűrőkkel. Eredeti dobozban. M42

33343

0 2024.03.12.
1 500 Ft
Rathenower Optische Werke  Rectimascop 48/2x  sz.:P84771

33342

0 2024.03.12.
2 000 Ft