Vaku és vaku kiegészítők / Flash aukció

Hama Studio Flash SF 28   vakulámpa

Működik.

39159

0 2026.01.08.
1 000 Ft
Hanimex CX25 vaku

Hanimex CX25 vaku

Hibás.

39157

0 2026.01.08.
100 Ft
Mikrosat villanó lámpa

Mikrosat villanó lámpa

Működik.

39151

5 2026.01.08.
1 600 Ft
National  vaku sz.: 2079142

National vaku sz.: 2079142

Kopottas, hibás.

39142

0 2026.01.07.
100 Ft
Soligor DG34AFC vaku

Soligor DG34AFC vaku

Hibás.

39144

0 2026.01.07.
100 Ft
Unomat B14 Servo Flash

Unomat B14 Servo Flash

Átlagosan használt állapotba. Működik.

39158

0 2026.01.08.
500 Ft