Fényképezőgép / Camera aukció

Mosquito I fényképezőgép  cca.: 1955.

Francia gyártmámy, 620-as film, bakelit váz, tokkal.

34642

2 2024.07.24.
3 400 Ft
Uni-Fex 6x9 fényképezőgép   cca.: 1949.

Tokkal. Bakelit, 120-as film.

34644

1 2024.07.24.
3 000 Ft
Szmena-7 fényképezőgép  sz.: 290860

Tokkal. Hátfal felhúzó gomb alatti sarkán apró darab kitört.

34643

1 2024.07.24.
500 Ft
Voigtländer Vitoret D fényképezőgép sz.: 379593, Color-Lanthar 2,8/50mm objektív

Tokkal. Fénymérő nem működik.

34605

0 2024.07.22.
3 000 Ft
Zeiss Ikon Erabox 4,5x6cm box fényképezőgép  cca.: 1934-38.

Hátoldal egyik sarkán a bőrözés sérült.

34619

0 2024.07.22.
7 500 Ft
Kodak Brownie No 2 fényképezőgép piros bőrözéssel  1901-33.

120-as film

34620

0 2024.07.22.
18 000 Ft
Ensign Cupid 4x6 fényképezőgép  cca.: 1922.

Tokkal (szakadozott).  120-as film. Plusz Voigtländer kereső lupe Nr.5 4x.

34688

0 2024.08.06.
20 000 Ft