Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273 Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.
33504 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
6 000 Ft | |
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
Konica FP 1 fényképezőgép váz sz.: 808935 Tokkal (nagyon rossz állapotban)
33572 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
1 000 Ft | |
Agfa Standard fényképezőgép AF957, Anastigmat 7,7/10,8cm objektív sz.: 209114 Tok nélkül.
33589 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
13 000 Ft | |
Agfa Isoly III 6x6 fényképezőgép sz.: D4748, Color-Agnar 3,5/60mm objektív Tokkal.
33591 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 300 Ft | |
Voigtländer Vito CLR fényképezőgép sz.: 242789, Color-Skopar 2,8/50mm objektív Tokkal (sérült), UV szűrő, napellenző.
33592 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
4 000 Ft | |
33501 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
12 000 Ft | |
Szmena 8M fényképezőgép sz.: 81460638 Tokkal.
33539 |
0 | 2024.04.04. 20:00 |
500 Ft | |
Voigtländer Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.
33422 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
28 000 Ft | |
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182 Tokkal.
33508 |
1 | 2024.04.02. 18:00 |
100 Ft | |
Fed-4 fényképezőgép sz.: 286587, Industar-22 3,5/50mm objektív sz.: 5252117 Tokkal.
33536 |
1 | 2024.04.04. 19:00 |
3 000 Ft | |
Polaroid 636 closeup fényképezőgép 600-as. Nincs kipróbálva.
33579 |
1 | 2024.04.09. 20:00 |
500 Ft | |
Olympus OM30 fényképezőgép sz.: 1097176, Sigma ZOOm-Master 2,8-4.0/35-70mm objektív sz.: 1271576 Tok nélkül, vállpánttal.
33531 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
5 000 Ft | |
Voigtländer Vitomatic I fényképezőgép, Color-Skopar 2,8/50mm objektív sz.: 4644323 Tokkal - felső rész leszakadt, napellenzővel, szűrő G 1,5x, előtét 325/32, 304/32
33... |
1 | 2024.04.09. 20:00 |
2 000 Ft | |
Fed 3 fényképezőgép sz.: 8511544, Industar-61 2,8/52mm objektív sz.: 8511653 Tokkal.
33537 |
1 | 2024.04.04. 19:00 |
2 000 Ft | |
Zorkij C fényképezőgép sz.: 56124058, Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 624680 Tokkal (pár helyen varrásnál szakadt).
33533 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
5 000 Ft | |
Kodak Retinette IIA fényképezőgép sz.: 73483, Reomar 2,8/45mm objektív Tokkal. Hátfal nem záródik.
33530
1 | 2024.04.04. 19:00 |
1 000 Ft | |
Tokkal. Hibás, bőrözés hiányos.
33490 |
2 | 2024.03.28. 20:00 |
2 400 Ft | |
Fed-4 fényképezőgép sz.: 882350, Industar-51 2,8/53mm objektív sz.: 8839458 Tok nélkül.
33578 |
2 | 2024.04.09. 20:00 |
3 200 Ft | |
Minolta AFC fényképezőgép sz.: 1091049, EF-C vakuval sz.: 50779648 33528 |
2 | 2024.04.04. 18:00 |
1 100 Ft |