39152 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
500 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
2 | 2026.01.08. 19:00 |
1 000 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed 39162 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Praktica B bajonett átalakító M42-re Pentacon gyártmány.
39163 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
800 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
2 | 2026.01.08. 20:00 |
700 Ft |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.
39160 |
2 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Működik.
39151 |
5 | 2026.01.08. 20:00 |
1 600 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Tokkal. Vakuval is használható. Made in China.
39167 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
0 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
5,6/80mm sz.: 8279 M42 ; 5,6/135mm sz.: 8744 M34 + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban. ... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
3 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
A csatlakoztató bajonett alapján periszkópra és/vagy mikroszkópra csatlakoztatható. Zárhibás... |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |