FOTÓ aukció

Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD

39170

0 2026.01.12.
5 000 Ft
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39172

0 2026.01.12.
7 000 Ft
Porst GMC Tele-Zoom X-M  4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981

Hibás, lencse foltos. Minolta.

39174

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

1 2026.01.12.
100 Ft
Speciális Zorkij 4K váz   3H197

Speciális Zorkij 4K váz 3H197

2 2026.01.12.
7 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228

Hibás. Canon FD

39175

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Beroflex objektív szett

Beroflex objektív szett

5,6/80mm sz.: 8279 M42  ;  5,6/135mm sz.: 8744 M34  + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban.

0 2026.01.12.
3 000 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

1 2026.01.12.
100 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Minox 35 EL fényképezőgép sz.: 3752830, Color-Minotar 2,8/35mm objektív

Tokkal. Elem hiányában nincs kipróbálva.

39180

0 2026.01.13.
6 000 Ft
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A

Made in China

39184

0 2026.01.13.
500 Ft
Argus/Cosina Model 708 S8 filmfelvevő sz.: 8156324 Cosinon Reflex Zoom 1,7/8-64mm objektív sz.: 717594

39183

3 2026.01.13.
1 400 Ft
SK-600 fényképezőgép

SK-600 fényképezőgép

Made in China

39185

0 2026.01.13.
500 Ft
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal

Kulccsal. Megkímélt állapotban.

39186

1 2026.01.13.
700 Ft
Carl Zeiss Jena  Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213

Objektív sapkákkal. M42

39194

4 2026.01.14.
9 000 Ft
Helios-44M-4  2/58mm objektív sz.: 87385826

Hátsó objektív sapkával. M42

39195

0 2026.01.14.
5 000 Ft
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39188

0 2026.01.14.
1 500 Ft
Kristály fényképezőgép sz.: 62007881, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 7013801

Zenit 3M tokkal - teteje hibás.. A gép zárhibás.

39198

0 2026.01.14.
5 000 Ft
Jupiter-11 4/135mm objektív sz.: 7602876

Pár apró kristályos pont látható belül. Kiev

39192

2 2026.01.14.
7 000 Ft