Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD
39170 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39172 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
A csatlakoztató bajonett alapján periszkópra és/vagy mikroszkópra csatlakoztatható. Zárhibás... |
2 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
5,6/80mm sz.: 8279 M42 ; 5,6/135mm sz.: 8744 M34 + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban. ... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
3 000 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
Minox 35 EL fényképezőgép sz.: 3752830, Color-Minotar 2,8/35mm objektív Tokkal. Elem hiányában nincs kipróbálva.
39180 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
6 000 Ft |
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A Made in China
39184 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
39183 |
3 | 2026.01.13. 20:00 |
1 400 Ft |
Made in China
39185 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
1 | 2026.01.13. 20:00 |
700 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213 Objektív sapkákkal. M42
39194 |
4 | 2026.01.14. 20:00 |
9 000 Ft |
Helios-44M-4 2/58mm objektív sz.: 87385826 Hátsó objektív sapkával. M42
39195 |
0 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39188 |
0 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Kristály fényképezőgép sz.: 62007881, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 7013801 Zenit 3M tokkal - teteje hibás.. A gép zárhibás.
39198
0 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Jupiter-11 4/135mm objektív sz.: 7602876 Pár apró kristályos pont látható belül. Kiev
39192 |
2 | 2026.01.14. 20:00 |
7 000 Ft |