FOTÓ aukció

Rögzítő csavar - vékony

Rögzítő csavar - vékony

39282

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vastag,vékony

39278

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vékony

Rögzítő csavar - vékony

39281

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vastag

Rögzítő csavar - vastag

39279

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar  - vastag

Rögzítő csavar - vastag

39277

1 2026.01.23.
300 Ft
Leica M vázsapka

Leica M vázsapka

Újszerű állapotban.

39274

0 2026.01.23.
800 Ft
Állványtartó tok

Állványtartó tok

Jó állapotban. Kb.: 43cm hosszú

39271

1 2026.01.23.
200 Ft
Rögzítő csavar - vékony; vékony

39283

0 2026.01.23.
300 Ft
Chinon 313 P XL filmfelvevő sz.: 381091, Chinon Reflex Zoom Lens 1,3/8,5-25,5mm objektív

Tok nélkül. Motor működik. Egyéb működés nincs ellenőrizve.

392710

1 2026.01.23.
800 Ft
Leica M hátsó objektív sapka

Leica M hátsó objektív sapka

Újszerű állapotban.

39275

0 2026.01.23.
800 Ft
Leica R hátsó objektív sapka

Leica R hátsó objektív sapka

Újszerű állapotban.

39273

1 2026.01.23.
800 Ft
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed

Újszerű állapotban.

39276

1 2026.01.23.
400 Ft
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680

Tisztításra szorul.

39266

1 2026.01.23.
500 Ft
Rögzítő csavar - vékony, vékony

39280

0 2026.01.23.
300 Ft
Vivanco Fun 80 vászon tasak

Vivanco Fun 80 vászon tasak

Megkímélt állapotban. 80x110x45mm

39310

1 2026.01.27.
300 Ft
Eumig Vienette 5 Zoom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 2876246, Vario-Viennar 1,8/8-40mm objektív

Tokkal, német nyelvű leírással

39307

1 2026.01.27.
1 000 Ft
Pentacon Prakticar MC 2,8/135mm objektív sz.: 4223762

0 2026.01.27.
9 000 Ft
Pentacon 3,5/30mm objektív sz.: 7024339

Tok nélkül. Tisztításra szorul. Exa

39309

4 2026.01.27.
10 000 Ft
Copirex kontakt másoló

Copirex kontakt másoló

3 2026.01.27.
2 000 Ft
Canon  Tele-Converter 1,4x  46

Canon Tele-Converter 1,4x 46

Védő sapkákkal, jó állapotban.

39349

1 2026.01.29.
10:04
0 Ft