FOTÓ aukció

Szögletes napellenző M58W

Szögletes napellenző M58W

39102

4 2026.01.05.
1 200 Ft
Vázsapka Pentacon Sixhez

Vázsapka Pentacon Sixhez

39111

6 2026.01.05.
1 200 Ft
Pentacon szemkagyló

Pentacon szemkagyló

Eredeti dobozban, jó állapotban.

39100

5 2026.01.05.
600 Ft
Ihagee közgyűrű sor Exa

Ihagee közgyűrű sor Exa

39110

3 2026.01.05.
1 800 Ft
Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Eredeti dobozban, újszerű állapotban.

39109

6 2026.01.05.
6 000 Ft
OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db.

Újszerű állapotban.

39105

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Mamiya RB67 vázsapka

Mamiya RB67 vázsapka

39134

1 2026.01.06.
800 Ft
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906

Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

39118

3 2026.01.06.
7 000 Ft
Auto Revuenon MC 5,6/300mm objektív sz.: 830536

Blende hibás. Pentax K bajonett

39116

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Mamiya RB 67-hez fém koffer

Mamiya RB 67-hez fém koffer

Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban.

9 2026.01.06.
26 000 Ft
Pentacon harmonikás kihuzat M42

39119

1 2026.01.06.
3 400 Ft
Porst Uni-Zoom  GMC X-M  3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 810409

Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul, objektív gyűrű enyhén kotyog.

39120...

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Ihagee tükörakna Exa

Ihagee tükörakna Exa

Matt üveggel, jó állapotban.

39135

1 2026.01.06.
600 Ft
Soligor MC  Zoom-Auto 2,5-3,5/35-70mm objektív sz.: 97904854

Tok nélkül, első objektív sapkával. Blende hibás. Olympus.

39121

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.

39123

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077

Tisztításra szorul, blende hibás.

39117

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

0 2026.01.12.
100 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

1 2026.01.12.
100 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft