FOTÓ aukció

4x6,5 fém orsók 2db.

4x6,5 fém orsók 2db.

Világos:Forte, sötét: Hauff, mindkettő kopottas.

34622

0 2024.07.23.
300 Ft
Anaform  56/2 f=80÷100  objektív sz.: 2022092 - szovjet gyártmány

Objektív sapkákkal.

34689

0 2024.08.07.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Tevidon 2/10mm objektív sz.: 10573006

Tok nélkül. Tisztításra szorul. "C" menet

34683

1 2024.08.06.
10 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643

Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.

34675

0 2024.08.06.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena sztereó előtét f=50/0,15-2m  sz.: 35742

M39

34672

0 2024.07.25.
2 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tevidon  1,4/25mm objektív sz.: 5174

Tok nélkül, objektív sapkákkal. "C" menet

34682

1 2024.08.06.
10 000 Ft
E.Leitz Wetzlar  Leica Gelbfilter 0

Átlagosan használt állapotban, eredeti dobozában.

34577

2 2024.07.18.
4 200 Ft
E.Leitz Wetzlar  Leica Gelbfilter 1

Átlagosan használt állapotban, eredeti dobozában (kopottas).

34576

8 2024.07.18.
3 800 Ft
E.Leitz Wetzlar  repro 30x lupe feltét

Eredeti dobozában (kopottas), jó állapotban.

34584

3 2024.07.18.
3 200 Ft
E.Leitz Wetzlar  repro adapter

E.Leitz Wetzlar repro adapter

34586

0 2024.07.18.
2 000 Ft
E.Leitz Wetzlar  universal kereső

34578

2 2024.07.18.
4 400 Ft
Ensign Cupid 4x6 fényképezőgép  cca.: 1922.

Tokkal (szakadozott).  120-as film. Plusz Voigtländer kereső lupe Nr.5 4x.

34688

0 2024.08.06.
20 000 Ft
Ernitec TV lens  1,8/12,5-75mm objektív sz.: 810370

Tisztításra szorul. M25

34676

1 2024.08.06.
1 000 Ft
Escot kereső

Escot kereső

Alapl, tele, nagylátszög, jó állapotban.

34668

0 2024.07.25.
1 000 Ft
Exa közgyűrűsor

Exa közgyűrűsor

34640

0 2024.07.24.
700 Ft
Exa objektív foglalat

Exa objektív foglalat

34703

0 2024.08.08.
1 000 Ft
Exahoz redőnyös kihuzat és diakopir előtét

34646

1 2024.07.24.
5 000 Ft
GAMMA Budapest Kinga vetítő objektív 1,5/50mm sz.: 530859

Tisztításra szorul.

34704

0 2024.08.08.
1 000 Ft
Gumis napellenző

Gumis napellenző

Jó állapotban. M49

34705

0 2024.08.08.
400 Ft
Hama gumis napellenző

Hama gumis napellenző

Bontatlan csomagolásban. M55

34706

0 2024.08.08.
400 Ft