Agfa Isoly III 6x6 fényképezőgép sz.: D4748, Color-Agnar 3,5/60mm objektív Tokkal.
33591 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 300 Ft | |
Agfa Standard fényképezőgép AF957, Anastigmat 7,7/10,8cm objektív sz.: 209114 Tok nélkül.
33589 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
13 000 Ft | |
Tokkal, szűrő: Natarix-Linse S 30 5mm
33571 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
400 Ft | |
33499 |
1 | 2024.03.28. 20:00 |
500 Ft | |
Albinar Squintar tükrös előtét Tisztításra szorul.
33593 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 500 Ft | |
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273 Tokkal.
33488 |
7 | 2024.03.28. 20:00 |
43 000 Ft | |
33575 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
500 Ft | |
Canon EOS Digital feliratú vállszíj Átlagosan használt állapotban.
33580 |
1 | 2024.04.09. 20:00 |
500 Ft | |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516 Tok nélkül.
33507 |
5 | 2024.04.02. 18:00 |
550 Ft | |
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182 Tokkal.
33508 |
1 | 2024.04.02. 18:00 |
100 Ft | |
Ciklop 1,5/85mm objektív sz.: 900772 H3T-1 M42
33583 |
3 | 2024.04.10. 20:00 |
17 000 Ft | |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340 Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
Docter-Wetzlar Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív 33505 |
4 | 2024.04.02. 20:00 |
1 300 Ft | |
Eredeti dobozban - rugó elöregedett.
33577 |
1 | 2024.04.09. 18:00 |
300 Ft | |
Ernst Leitz - Wetzlar vaku és fényképezőgép tartó 33574 |
14 | 2024.04.09. 20:00 |
1 300 Ft | |
EX Sigma DG Macro 2,8/105mm objektív Gyári szám nélkül. Hibás.
33510 |
25 | 2024.03.27. 10:31 |
23 000 Ft | |
33518 |
9 | 2024.04.03. 19:00 |
2 800 Ft | |
Fed 3 fényképezőgép sz.: 8511544, Industar-61 2,8/52mm objektív sz.: 8511653 Tokkal.
33537 |
1 | 2024.04.04. 19:00 |
2 000 Ft | |
Fed-2 fényképezőgép sz.: 2280395, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1178725 Tokkal.
33538 |
5 | 2024.04.04. 20:00 |
4 400 Ft | |
Fed-4 fényképezőgép sz.: 286587, Industar-22 3,5/50mm objektív sz.: 5252117 Tokkal.
33536 |
1 | 2024.04.04. 19:00 |
3 000 Ft |