Tokkal. Vakuval is használható. Made in China.
39167 |
0 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
0 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Auto Revuenon MC 5,6/300mm objektív sz.: 830536 Blende hibás. Pentax K bajonett
39116 |
2 | 2026.01.06. 20:00 |
2 400 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban.
39164 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.
39160 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
200 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
39118 |
6 | 2026.01.06. 20:00 |
12 000 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Matt üveggel, jó állapotban.
39135 |
4 | 2026.01.06. 20:00 |
2 400 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
39145 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39138 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban. ... |
14 | 2026.01.06. 20:00 |
42 000 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
Működik.
39151 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
1 200 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |