FOTÓ aukció

Agfa Isoly III  6x6 fényképezőgép sz.: D4748, Color-Agnar 3,5/60mm objektív

Tokkal.

33591

0 2024.04.10.
1 300 Ft
Agfa Standard fényképezőgép AF957, Anastigmat 7,7/10,8cm objektív sz.: 209114

Tok nélkül.

33589

0 2024.04.10.
13 000 Ft
AGFA szűrő és kereső

AGFA szűrő és kereső

Tokkal, szűrő: Natarix-Linse S 30 5mm

33571

0 2024.04.09.
400 Ft
Agfa vörös szűrő M7  9x12cm

Agfa vörös szűrő M7 9x12cm

33499

1 2024.03.28.
500 Ft
Albinar Squintar tükrös előtét

Tisztításra szorul.

33593

0 2024.04.10.
1 500 Ft
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC  1,7/50mm objektív sz.: 1708273

Tokkal.

33488

7 2024.03.28.
43 000 Ft
Átalakító gyűrű M52-M55

Átalakító gyűrű M52-M55

33575

0 2024.04.09.
500 Ft
Canon EOS Digital feliratú vállszíj

33580

1 2024.04.09.
500 Ft
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516

Tok nélkül.

33507

5 2024.04.02.
550 Ft
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182

Tokkal.

33508

1 2024.04.02.
100 Ft
Ciklop  1,5/85mm objektív sz.: 900772  H3T-1

M42

33583

3 2024.04.10.
17 000 Ft
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340

Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.

33506

0 2024.04.02.
8 000 Ft
Docter-Wetzlar  Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív

33505

4 2024.04.02.
1 300 Ft
Edixa önkioldó szerkezet

Edixa önkioldó szerkezet

Eredeti dobozban - rugó elöregedett.

33577

1 2024.04.09.
300 Ft
Ernst Leitz - Wetzlar vaku és fényképezőgép tartó

33574

14 2024.04.09.
1 300 Ft
EX Sigma DG Macro 2,8/105mm objektív

Gyári szám nélkül. Hibás.

33510

25 2024.03.27.
10:31
23 000 Ft
Fa síkfilm szárító

Fa síkfilm szárító

33518

9 2024.04.03.
2 800 Ft
Fed 3 fényképezőgép sz.: 8511544, Industar-61 2,8/52mm objektív sz.: 8511653

Tokkal.

33537

1 2024.04.04.
2 000 Ft
Fed-2 fényképezőgép sz.: 2280395, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1178725

Tokkal.

33538

5 2024.04.04.
4 400 Ft
Fed-4 fényképezőgép sz.: 286587, Industar-22 3,5/50mm objektív sz.: 5252117

Tokkal.

33536

1 2024.04.04.
3 000 Ft