Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
35750 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35756 |
1 | 2024.11.28. 19:00 |
1 000 Ft | |
Zeiss Ikon kézi fényképezőgép tartó kioldó zsinórral 35796 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
2 000 Ft | |
Zeiss Ikon jelöletlen kazetta tokban Jó állapotban.
35700 |
4 | 2024.11.21. 20:00 |
1 100 Ft | |
35701 |
2 | 2024.11.21. 19:00 |
400 Ft | |
Zeiss Ikon Ikolor C 1x -0 S27 szűrő Tiszstításra szorul.
35755 |
0 | 2024.11.28. 18:00 |
500 Ft | |
35758 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
1 000 Ft | |
Zeiss Ikon 353 S35,5 UV 1x szűrő Tisztításra szorul.
35754 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
Zeiss Ikon Ikophot szelénes fénymérő Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35798 |
0 | 2024.12.03. 19:00 |
600 Ft | |
Yashica Samurai Z-L fényképezőgép sz.: 025705 Tok nélkül. Balkezes.
35802 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
6 000 Ft | |
Megkímélt állapotban. M40,5: 345/41 Focar C f=0,3m ; 343/41 Focar A f=1m ; 344/41 Focar B... |
0 | 2024.11.28. 20:00 |
3 000 Ft | |
Jó állapotban pár kisebb kopással.
35757 |
0 | 2024.11.28. 18:00 |
500 Ft | |
Vakupapucs Unomat csatlakozóval Megkímélt állapotban.
35674 |
0 | 2024.11.20. 20:00 |
1 000 Ft | |
35671 |
2 | 2024.11.20. 18:00 |
1 200 Ft | |
35751 |
0 | 2024.11.28. 20:00 |
3 000 Ft | |
Tokkal. Nincs kipróbálva.
35676 |
4 | 2024.11.20. 19:00 |
2 200 Ft | |
Sikfilm kazetták tokban 2db 9x12-es 6x9 betéttel Megkímélt állapotban.
35787 |
0 | 2024.11.29. 20:00 |
2 000 Ft | |
Tokban. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35775 |
0 | 2024.12.02. 18:00 |
1 000 Ft | |
Rolleiflex fényképezőgép sz.: 934751, Tessar 3,5/ 7,5cm objektív sz.: 2499254 Tok nélkül.
35806 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
30 000 Ft | |
35763 |
1 | 2024.11.29. 19:00 |
1 000 Ft |