Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
3 | 2026.01.12. 20:00 |
300 Ft |
Made in China
39185 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A Made in China
39184 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
2 | 2026.01.13. 20:00 |
900 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
5 | 2026.01.12. 20:00 |
1 200 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
3 | 2026.01.15. 20:00 |
1 400 Ft |
Soligor MC C/D Zoom+Macro 2,8-4,2/28-70 objektív sz.. 9856639 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. FX
39191 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39188 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Soligor C/D MC Dualfocal4/85-135mm objektív sz.: 382027160 Objektív sapkákkal, Astron Skylight szűrővel. Tisztításra szorul. F/AX
39190 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510 Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD
39189
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954 Tisztításra szorul. Minolta D
39187 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez Tisztításra szorul. M58
39201 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
2 000 Ft |
39183 |
5 | 2026.01.13. 20:00 |
2 800 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |