Hibás.
39144 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.
39160 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
200 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed 39162 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
0 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Tokkal. Vakuval is használható. Made in China.
39167 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Praktica B bajonett átalakító M42-re Pentacon gyártmány.
39163 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
39152 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
500 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
39145 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |