FOTÓ aukció

Asztali állvány

Asztali állvány

39221

0 2026.01.16.
300 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

3 2026.01.12.
300 Ft
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A

Made in China

39184

0 2026.01.13.
500 Ft
SK-600 fényképezőgép

SK-600 fényképezőgép

Made in China

39185

0 2026.01.13.
500 Ft
Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív

Tok nélkül.

39220

0 2026.01.16.
500 Ft
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal

Kulccsal. Megkímélt állapotban.

39186

2 2026.01.13.
900 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228

Hibás. Canon FD

39175

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930

Tisztításra szorul.

39212

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Porst GMC Tele-Zoom X-M  4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981

Hibás, lencse foltos. Minolta.

39174

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350

Tisztításra szorul. Minolta/MD

39217

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta

39209

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Szél vágó szerkezet

Szél vágó szerkezet

Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.

39211

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Tamron  AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742

Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett

39213

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

5 2026.01.12.
1 200 Ft
Vivitar  5,6/300mm objektív sz.: 37607558

Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett

39200

3 2026.01.15.
1 400 Ft
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K

0 2026.01.15.
1 500 Ft
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954

Tisztításra szorul. Minolta D

39187

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

0 2026.01.15.
1 500 Ft