39221 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
3 | 2026.01.12. 20:00 |
300 Ft |
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A Made in China
39184 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Made in China
39185 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
500 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
2 | 2026.01.13. 20:00 |
900 Ft |
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.
39210
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930 Tisztításra szorul.
39212 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350 Tisztításra szorul. Minolta/MD
39217 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.
39211
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Tamron AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742 Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett
39213 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
5 | 2026.01.12. 20:00 |
1 200 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
3 | 2026.01.15. 20:00 |
1 400 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954 Tisztításra szorul. Minolta D
39187 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |