FOTÓ aukció

Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

3 2026.01.12.
300 Ft
SK-600 fényképezőgép

SK-600 fényképezőgép

Made in China

39185

0 2026.01.13.
500 Ft
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A

Made in China

39184

0 2026.01.13.
500 Ft
Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal

Kulccsal. Megkímélt állapotban.

39186

2 2026.01.13.
900 Ft
Porst GMC Tele-Zoom X-M  4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981

Hibás, lencse foltos. Minolta.

39174

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228

Hibás. Canon FD

39175

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

5 2026.01.12.
1 200 Ft
Vivitar  5,6/300mm objektív sz.: 37607558

Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett

39200

3 2026.01.15.
1 400 Ft
Soligor MC C/D  Zoom+Macro 2,8-4,2/28-70 objektív sz.. 9856639

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. FX

39191

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39188

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

0 2026.01.15.
1 500 Ft
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C

39205

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Soligor C/D MC  Dualfocal4/85-135mm objektív sz.: 382027160

Objektív sapkákkal, Astron Skylight szűrővel. Tisztításra szorul.  F/AX

39190

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510

Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD

39189

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954

Tisztításra szorul. Minolta D

39187

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K

0 2026.01.15.
1 500 Ft
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez

Tisztításra szorul. M58

39201

0 2026.01.15.
2 000 Ft
Argus/Cosina Model 708 S8 filmfelvevő sz.: 8156324 Cosinon Reflex Zoom 1,7/8-64mm objektív sz.: 717594

39183

5 2026.01.13.
2 800 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft