Fotótartozékok / Accessories aukció

Ihagee közgyűrű sor Exa

Ihagee közgyűrű sor Exa

39110

1 2026.01.05.
700 Ft
Ihagee tükörakna Exa

Ihagee tükörakna Exa

Matt üveggel, jó állapotban.

39135

0 2026.01.06.
600 Ft
Mamiya RB 67-hez fém koffer

Mamiya RB 67-hez fém koffer

Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban.

5 2026.01.06.
16 000 Ft
Mamiya RB67 vázsapka

Mamiya RB67 vázsapka

39134

1 2026.01.06.
800 Ft
OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db.

Újszerű állapotban.

39105

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Pentacon harmonikás kihuzat M42

39119

1 2026.01.06.
3 400 Ft
Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Eredeti dobozban, újszerű állapotban.

39109

6 2026.01.05.
6 000 Ft
Pentacon szemkagyló

Pentacon szemkagyló

Eredeti dobozban, jó állapotban.

39100

5 2026.01.05.
600 Ft
Szögletes napellenző M58W

Szögletes napellenző M58W

39102

4 2026.01.05.
1 200 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Vázsapka Pentacon Sixhez

Vázsapka Pentacon Sixhez

39111

2 2026.01.05.
500 Ft