Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
0 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed 39162 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |
39138 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Praktica B bajonett átalakító M42-re Pentacon gyártmány.
39163 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
39145 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39152 |
1 | 2026.01.08. 19:00 |
500 Ft |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.
39160 |
2 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat sz.: 103382 Két végén szakadás látható.
39147 |
6 | 2026.01.07. 20:00 |
1 400 Ft |