Fotótartozékok / Accessories aukció

Pentacon szemkagyló

Pentacon szemkagyló

Eredeti dobozban, jó állapotban.

39156

0 2026.01.08.
200 Ft
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc

39165

0 2026.01.08.
500 Ft
Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

0 2026.01.12.
500 Ft
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed

39162

0 2026.01.08.
400 Ft
Minolta Auto Winder sz.: 2466563

Hibás.

39153

0 2026.01.08.
100 Ft
Leica M vázsapka

Leica M vázsapka

39136

0 2026.01.07.
800 Ft
Leica R vázsapka

Leica R vázsapka

39137

0 2026.01.07.
800 Ft
Vakupapucs

Vakupapucs

Jó állapotban. Szovjet gyártmány.

39150

0 2026.01.08.
100 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor

Átlagosan használt állapotban. M42

39164

1 2026.01.08.
800 Ft
Leica R hátsó objektív sapka

Leica R hátsó objektív sapka

39138

1 2026.01.07.
800 Ft
Praktica B bajonett átalakító M42-re

Pentacon gyártmány.

39163

1 2026.01.08.
500 Ft
Leica hátsó objektív sapka

Leica hátsó objektív sapka

39145

1 2026.01.07.
800 Ft
Szemkagyló Six-hez

Szemkagyló Six-hez

39152

1 2026.01.08.
500 Ft
Bőr objektív tok

Bőr objektív tok

Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.

39160

2 2026.01.08.
400 Ft
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat  sz.: 103382

Két végén szakadás látható.

39147

6 2026.01.07.
1 400 Ft