Fotótartozékok / Accessories aukció

Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez

Tisztításra szorul. M58

39201

0 2026.01.15.
2 000 Ft
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal

Kulccsal. Megkímélt állapotban.

39186

0 2026.01.13.
700 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft