Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez Tisztításra szorul. M58
39201 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
2 000 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
700 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |