Fénykép aukció

Régi fotó, családi kép

Régi fotó, családi kép

Istvánffy műterméből, Nagykanizsa-Keszthely. Kb.: 10,5x16cm

35689

0 2024.11.25.
100 Ft
Üveg negatívok 9x12cm 5 db

Üveg negatívok 9x12cm 5 db

Személyekről.

35688

2 2024.11.25.
200 Ft
Régi fotó, portré egy katonáról

Szigeti Henrik műterméből, Szolnok. Kb.: 6,5x10,5cm

35724

0 2024.11.26.
300 Ft
Ferrotípia papír keretben fiatal hölgyről

A keret kb.: 8x11cm, a kép kb.: 3,5x5,5cm

35746

0 2024.11.27.
1 000 Ft
Ferrotípia kemény papír keretben egy párról

Karl Krieger műterméből. A keret méretet kb.: 11x16cm, a kép kb.. 5x7,5cm

35745

1 2024.11.27.
1 000 Ft
Üvegnegatívok  9x12cm 5db

Üvegnegatívok 9x12cm 5db

Egyiknek a sarka letörött.

35670

0 2024.11.20.
2 000 Ft
Dagerrotípia fiatal egy férfiról és egy kislányró díszes tartóban

A tartó doboz sérült., mérete kb.: 8x9cm

35747

0 2024.11.27.
10 000 Ft