FOTÓ aukció

Kodak Brownie No 2 fényképezőgép piros bőrözéssel  1901-33.

120-as film

34620

1 2024.07.22.
18 000 Ft
Voigtländer Vitoret D fényképezőgép sz.: 379593, Color-Lanthar 2,8/50mm objektív

Tokkal. Fénymérő nem működik.

34605

0 2024.07.22.
3 000 Ft
Zeiss Ikon Erabox 4,5x6cm box fényképezőgép  cca.: 1934-38.

Hátoldal egyik sarkán a bőrözés sérült.

34619

1 2024.07.22.
7 500 Ft
4x6,5 fém orsók 2db.

4x6,5 fém orsók 2db.

Világos:Forte, sötét: Hauff, mindkettő kopottas.

34622

0 2024.07.23.
300 Ft
Mamiya kézi fogantyú

Mamiya kézi fogantyú

Haasznált állapotban, pár helyen felületi sérülés.

34624

0 2024.07.23.
7 000 Ft
Exa közgyűrűsor

Exa közgyűrűsor

34640

0 2024.07.24.
700 Ft
Kodak repróállvány

Kodak repróállvány

Eredeti dobozban, leírással, jó állapotban.

34639

0 2024.07.24.
1 500 Ft
Uni-Fex 6x9 fényképezőgép   cca.: 1949.

Tokkal. Bakelit, 120-as film.

34644

1 2024.07.24.
3 000 Ft
Kodak előtét lencsék 3db

Kodak előtét lencsék 3db

R 1:2/32  ;  R1:3/32  ;  R 1:4,5/32  Jó állapotban.

34641

0 2024.07.24.
1 000 Ft
Exahoz redőnyös kihuzat és diakopir előtét

34646

1 2024.07.24.
5 000 Ft
Mosquito I fényképezőgép  cca.: 1955.

Francia gyártmámy, 620-as film, bakelit váz, tokkal.

34642

2 2024.07.24.
3 400 Ft
Szmena-7 fényképezőgép  sz.: 290860

Tokkal. Hátfal felhúzó gomb alatti sarkán apró darab kitört.

34643

1 2024.07.24.
500 Ft
Pentacon Exa 200mm objektív átalakító gyűrű távcső adapterrel

Kis alakú kinézetet biztosít.

34671

0 2024.07.25.
1 000 Ft
Meopta Flexpar előtét pár

Meopta Flexpar előtét pár

Eredeti dobozban.  1-0,5m B36. Tisztításra szorul.

34665

0 2024.07.25.
400 Ft
Pentacon Six matt üveg

Pentacon Six matt üveg

Eredeti dobozban, jó állapotban.

34666

16 2024.07.25.
2 200 Ft
Meopta Anaret 4,5/105 objektív sz.: 06275

Tartó nélkül.

34669

0 2024.07.25.
600 Ft
Praktina tükörakna  11800

Praktina tükörakna 11800

34669

0 2024.07.25.
600 Ft
Escot kereső

Escot kereső

Alapl, tele, nagylátszög, jó állapotban.

34668

0 2024.07.25.
1 000 Ft
Schneider-Kreuznach  Linhof Symmar-S  MC 5,6/240mm objektív sz.: 13472924

0 2024.07.25.
80 000 Ft
Carl Zeiss Jena sztereó előtét f=50/0,15-2m  sz.: 35742

M39

34672

0 2024.07.25.
2 000 Ft