Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
39152 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
500 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Működik.
39151 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
1 200 Ft |
Praktica B bajonett átalakító M42-re Pentacon gyártmány.
39163 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.
39160 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
200 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed 39162 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Tokkal. Vakuval is használható. Made in China.
39167 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
0 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD
39170 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |