Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector >
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2024. 04. 11. 20:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Eredeti fa bőrönd. Két kazetta 100 láb 16mm filmhez. Két motor - képsebességük: 12,16,20,24,32. Az egyik motor hibás, a másik működik. Objektívek jó állapotban : Carl Zeiss Jena - Biotar 1,4/50mm sz.: 6769067 ; Biotar T 1,4/25mm sz.:3968137 ; Flektogon T 28/12,5mm sz.: 3874570 és KMZ Jupiter-11 4/135mm sz.: 6500621 tokkal
33582