Egyiknek a sarka letörött.
35670 |
0 | 2024.11.20. 19:00 |
2 000 Ft | |
Istvánffy műterméből, Nagykanizsa-Keszthely. Kb.: 10,5x16cm
35689 |
0 | 2024.11.25. 19:00 |
100 Ft | |
Személyekről.
35688 |
2 | 2024.11.25. 19:00 |
200 Ft | |
Régi fotó, portré egy katonáról Szigeti Henrik műterméből, Szolnok. Kb.: 6,5x10,5cm
35724 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
300 Ft | |
Ferrotípia papír keretben fiatal hölgyről A keret kb.: 8x11cm, a kép kb.: 3,5x5,5cm
35746 |
0 | 2024.11.27. 19:00 |
1 000 Ft | |
Ferrotípia kemény papír keretben egy párról Karl Krieger műterméből. A keret méretet kb.: 11x16cm, a kép kb.. 5x7,5cm
35745 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
1 000 Ft | |
Dagerrotípia fiatal egy férfiról és egy kislányró díszes tartóban A tartó doboz sérült., mérete kb.: 8x9cm
35747 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
10 000 Ft |