Aukció> FOTÓ > Fényképezőgép / Camera >
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Végső ár: 4 000 Ft
Végső nyertes: Voigtlander852
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2024. 04. 10. 20:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Műszaki állapota: Teljesen működőképes, de a zárszerkezet és/vagy a fénymérő nem pontos ( csak tisztításra és beállításra szorul )
Tokkal (sérült), UV szűrő, napellenző.
33592