Aukció> Könyv, újság, prospektus / Book, newspaper >
Kikiáltási ár: 500 Ft
Végső ár: 3 200 Ft
Végső nyertes: galosviktor
Licitek száma: 8
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2024. 04. 19. 20:00
Kemény vászon fedelű(kissé kopottas), 216 oldal jó állapotban, kb.: 12x17,5cm
33694