Aukció> Könyv, újság, prospektus / Book, newspaper >
Kikiáltási ár: 500 Ft
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2024. 04. 26. 19:00
A Szovjetunió népeinek meséi. Kemény fedelű (kopottas), 144 oldal, gerincnél sérült, kb.: 17x23cm
33759