Magyar tárcsás telefon sz.: T011732 átalakító csatlakozóval Nincs kipróbálva.
33918 |
1 | 2024.05.15. 20:00 |
8 000 Ft | |
Image Quarc fényképezőgép alakú elemes asztali óra Kb.: 5cm széles, 3,5cm magas. Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33873 |
1 | 2024.05.09. 20:00 |
500 Ft | |
Fűszertartó fotós motívumokkal díszítve Kopottas. Falra akasztható, kb.: 25cm magas és kb.:14,5cm széles. Hagyatékból. 33816 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
300 Ft |