Számtalan. Hagyatékból.
33847 |
18 | 2024.05.08. 19:00 |
4 200 Ft | |
Közelmúlt - Escher Károly alkotócsoport kiállítása 1999. prospektus Magyar-angol nyelven. Kb.: A/4 méret, 68 oldal jó állapotban. Hagyatékból.
33937 |
0 | 2024.05.17. 20:00 |
200 Ft | |
Angol, német és francia nyelvű. Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33905 ... |
0 | 2024.05.14. 19:00 |
300 Ft | |
Borító foltos, átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33859 |
10 | 2024.05.08. 19:00 |
3 800 Ft | |
Angol nyelvű, 49-72. oldal, jó állapotban. Hagyatékból.
33906 |
0 | 2024.05.14. 20:00 |
200 Ft | |
Bontatlan. Kb35,5x28cm. Hagyatékból..
33917
0 | 2024.05.14. 18:00 |
200 Ft | |
Kodak Ektachrome filmek - katalógus Másolt, bekötött példány, kemény borító pár helyen sérült, 272 oldal, kb.:21,5x27cm.... |
0 | 2024.05.14. 20:00 |
400 Ft | |
Hevesy Iván: Mindent pánra! ; HAFA 17.sz. Belül: Adorján Sándor aláírás 1942.12.17. Átkötve kemény fedelüre, 32 oldal fényes papíron,... |
1 | 2024.05.14. 18:00 |
200 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, jó állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
1 | 2024.05.14. 19:00 |
200 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
2 | 2024.05.09. 20:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Fényképezés fénnyel szemben HAFA Hafa könyvtár 21-22. sz. 64 oldal megkímélt állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
2 | 2024.05.14. 19:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Fényképezés box-géppel ; HAFA 20. szám Füzetszerű, fűzött, 32 oldal, jó állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
33864 ... |
4 | 2024.05.09. 20:00 |
450 Ft | |
Gyulai Ferenc Dr.: A fényképezés ABC-je ; Fotoélet 9. sz. 1943. Puha fedelű, 64 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 12x17cm. Hagyatékból.
33909 ... |
0 | 2024.05.14. 19:00 |
200 Ft | |
Gál László: " Csak a szépre ... " Kemény fedelű, 223 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 21x29cm
4 | 2024.05.06. 20:00 |
1 500 Ft | |
FotoVideo magazin VIII. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban, Hagyatékból.
33856 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
FotoVideo magazin IX. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33857 |
1 | 2024.05.08. 19:00 |
500 Ft | |
Fotószalon MAOE Fotótagozata 3db. 1998. ; 2000. ; 2002. Kb.: A/5 méret, fényes papíron, jó állapotban. Hagyatékból.
33933
0 | 2024.05.17. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XIII. évf. 2010. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33852 |
1 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XII. évf. 2009. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33851 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XI. évf. 2008. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33854 |
1 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft |