Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm
29126 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Fujichrome Sensia 200 135/36 film Bontatlan. Lejárt: 2002/06
39131 |
6 | 2026.01.12. 20:00 |
3 200 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
3db-on bélyeg 1965-66.
39130 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Kb.: 6x9cm, Megkímélt állapotban.
39129 |
4 | 2026.01.12. 20:00 |
500 Ft |
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD
39170 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39172 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
39128 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
8 | 2026.01.12. 20:00 |
1 200 Ft |
A csatlakoztató bajonett alapján periszkópra és/vagy mikroszkópra csatlakoztatható. Zárhibás... |
2 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
5,6/80mm sz.: 8279 M42 ; 5,6/135mm sz.: 8744 M34 + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban. ... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
3 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1971. Műanyag borítású, fűzött példány152 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 13,5x21cm ... |
1 | 2026.01.13. 19:00 |
1 000 Ft |
Fujicolor RT125 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39177 |
2 | 2026.01.13. 19:00 |
600 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1970. Puha fedelű, fűzött, 159 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39182 |
1 | 2026.01.13. 19:00 |
1 000 Ft |