Aukció

Szemkagyló

Szemkagyló

34686

0 2024.08.06.
300 Ft
Meopta 5,6/240mm objektív sz.: 825958

Átlagosan használt állapotban, foglalat nélkül.

34674

1 2024.08.06.
1 000 Ft
Pentacon fresnel lencse

Pentacon fresnel lencse

Eredeti dobozban.

34684

1 2024.08.06.
500 Ft
retushoz tükrös lupe   f=275

retushoz tükrös lupe f=275

Nagyító tisztításra szorul.

34679

1 2024.08.06.
700 Ft
Pentacon 2,8/150mm vetítő objektív

Pentacon dobozzal.

34680

4 2024.08.06.
1 500 Ft
Optical Anamorfico   Iper-16 2X objektív  sz.: 97096

Hátsó lencsetagon és front lencsén enyhe fátyolosság. Tisztításra szorul.

34678

1 2024.08.06.
2 000 Ft
Pentacon szemkagyló

Pentacon szemkagyló

34685

1 2024.08.06.
300 Ft
Pentacon Pentovar 16  2,8/15-60mm  - 5,6/30-120mm  sz.: 36686

Ak 16-hoz. Belül apró csillámok - tisztításra szorul.

34677

1 2024.08.06.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643

Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.

34675

0 2024.08.06.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tevidon  1,4/25mm objektív sz.: 5174

Tok nélkül, objektív sapkákkal. "C" menet

34682

1 2024.08.06.
10 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Tevidon 2/10mm objektív sz.: 10573006

Tok nélkül. Tisztításra szorul. "C" menet

34683

1 2024.08.06.
10 000 Ft
Szmena-7 fényképezőgép  sz.: 244448

Tokkal, zárhibás.

34773

0 2024.08.06.
500 Ft
Ensign Cupid 4x6 fényképezőgép  cca.: 1922.

Tokkal (szakadozott).  120-as film. Plusz Voigtländer kereső lupe Nr.5 4x.

34688

1 2024.08.06.
20 000 Ft
Morvay György: Új fotolexikon ; Műszaki Könyvkiadó  1984.

Kemény fedelű, 470 oldal, gerincnél sérült, kb.: 14x22,5cm

34692

1 2024.08.07.
100 Ft
Fotolexikon ; Akadémia Kiadó 1963.

Papír borítású, kemény fedelű, 640 oldal + képmelléklet, jó állapotban, kb.: 15,5x21cm.

0 2024.08.07.
100 Ft
Fotós Szem MTI magazin 2008/3 sz.

128 oldal, jó állapotban.

34698

0 2024.08.07.
100 Ft
Fotós Szem MTI magazin 2008/4. sz. + olimpiai melléklet

144 oldal, jó állapotban.

34697

0 2024.08.07.
100 Ft
Morvay-Szimán: Foto zsebkönyv ; Műszaki Könyvkiadó  1965.

Kemény fedlű, 573 oldal jó állapotban, kb.: 13x19cm.

34701

2 2024.08.07.
200 Ft
Raffay Anna: A filmdokumentumok készítése ; Műszaki Könyvkiadó  1975.

Kemény fedelű Enyhén foltos), 210 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x24cm.

5 2024.08.07.
600 Ft
Fotós Szem MTI magazin 2008/1 sz.

128 oldal, jó állapotban.

34699

0 2024.08.07.
100 Ft