Kép |
34686 |
0 | 2024.08.06. 18:00 |
300 Ft |
Meopta 5,6/240mm objektív sz.: 825958 Átlagosan használt állapotban, foglalat nélkül.
34674 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
1 000 Ft |
Eredeti dobozban.
34684 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
500 Ft |
Nagyító tisztításra szorul.
34679 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
700 Ft |
Pentacon 2,8/150mm vetítő objektív Pentacon dobozzal.
34680 |
4 | 2024.08.06. 19:00 |
1 500 Ft |
Optical Anamorfico Iper-16 2X objektív sz.: 97096 Hátsó lencsetagon és front lencsén enyhe fátyolosság. Tisztításra szorul.
34678 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
2 000 Ft |
34685 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
300 Ft |
Pentacon Pentovar 16 2,8/15-60mm - 5,6/30-120mm sz.: 36686 Ak 16-hoz. Belül apró csillámok - tisztításra szorul.
34677 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
5 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643 Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.
34675 |
0 | 2024.08.06. 20:00 |
5 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Tevidon 1,4/25mm objektív sz.: 5174 Tok nélkül, objektív sapkákkal. "C" menet
34682 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
10 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Tevidon 2/10mm objektív sz.: 10573006 Tok nélkül. Tisztításra szorul. "C" menet
34683 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
10 000 Ft |
Szmena-7 fényképezőgép sz.: 244448 Tokkal, zárhibás.
34773 |
0 | 2024.08.06. 20:00 |
500 Ft |
Ensign Cupid 4x6 fényképezőgép cca.: 1922. Tokkal (szakadozott). 120-as film. Plusz Voigtländer kereső lupe Nr.5 4x.
34688 ... |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
20 000 Ft |
Morvay György: Új fotolexikon ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 470 oldal, gerincnél sérült, kb.: 14x22,5cm
34692 |
1 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |
Fotolexikon ; Akadémia Kiadó 1963. Papír borítású, kemény fedelű, 640 oldal + képmelléklet, jó állapotban, kb.: 15,5x21cm. ... |
0 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/3 sz. 128 oldal, jó állapotban.
34698
0 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/4. sz. + olimpiai melléklet 144 oldal, jó állapotban.
34697 |
0 | 2024.08.07. 19:00 |
100 Ft |
Morvay-Szimán: Foto zsebkönyv ; Műszaki Könyvkiadó 1965. Kemény fedlű, 573 oldal jó állapotban, kb.: 13x19cm.
34701 |
2 | 2024.08.07. 19:00 |
200 Ft |
Raffay Anna: A filmdokumentumok készítése ; Műszaki Könyvkiadó 1975. Kemény fedelű Enyhén foltos), 210 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x24cm. ... |
5 | 2024.08.07. 19:00 |
600 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/1 sz. 128 oldal, jó állapotban.
34699 |
0 | 2024.08.07. 19:00 |
100 Ft |