Diatárak tartó dobozban 2db-os Átlagosan használt állapotban.
39264 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
Jan Novák: Digitális technika ; Cser Kiadó 2001. Puha fedelű, 135 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x23,5cm
39258 ... |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
200 Ft |
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db 2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.
39257 |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
300 Ft |
39263 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
Georg Blitz: Retina Reflex S III IV ; Dr.Wolf Strache Kiadó 1965. Papír borítású, kemény fedelű, 332 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39259 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Pentacon félautomata dia adagoló Aspectárhoz Eredeti dobozban, jó állapotban.
39261 |
3 | 2026.01.22. 20:00 |
400 Ft |
Tartó táskával, szíjjal, törlővel. Hibás, vázon törések.
39262 |
1 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.
39260 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
100 Ft |
Rollei kör diatár diákkal (80 db-os) Eredeti dobozban. 71 db. keretezett dia - köztük 10 db üveges. Portrék, tájak, reklám,... |
1 | 2026.01.22. 20:00 |
200 Ft |
39279 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
39281 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Rögzítő csavar - vastag,vékony Megkímélt állapotban.
39278 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen ; Cser Kiadó 1998. Puha fedelű, 156 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban,kb.: 17x24cm.
39267 ... |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
200 Ft |
Corel Photo-Paint - user manual ; Corel Corporation 1994. Puha fedelű - pár helyen sérült, 225 oldal jó állapotban, kb.: 17x23cm
39268 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban.
39274 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
800 Ft |
39277 |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
39282 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Rögzítő csavar - vékony; vékony Megkímélt állapotban.
39283 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
300 Ft |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
39266 |
1 | 2026.01.23. 20:00 |
500 Ft |
Győr ; Interpress-Adwest Kiadó 2000. Fotó: Fekete György ; Szöveg: Winkler Gábor - magyar, német, angol nyelven. Kemény fedelű,... |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |