Aukció

Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645

Objektív sapkákkal. M42.

39193

1 2026.01.14.
5 000 Ft
Soligor C/D MC  Dualfocal4/85-135mm objektív sz.: 382027160

Objektív sapkákkal, Astron Skylight szűrővel. Tisztításra szorul.  F/AX

39190

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510

Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD

39189

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954

Tisztításra szorul. Minolta D

39187

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Soligor MC C/D  Zoom+Macro 2,8-4,2/28-70 objektív sz.. 9856639

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. FX

39191

4 2026.01.14.
2 800 Ft
Szovjet távcső

Szovjet távcső

Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.

39204

0 2026.01.15.
1 000 Ft
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez

Tisztításra szorul. M58

39201

0 2026.01.15.
2 000 Ft
4 darabos fotólabor menzúra készlet

100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval

0 2026.01.15.
5 000 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

0 2026.01.15.
1 500 Ft
Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K

0 2026.01.15.
1 500 Ft
Vivitar  5,6/300mm objektív sz.: 37607558

Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett

39200

3 2026.01.15.
1 400 Ft
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C

39205

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Vivanco  CD tartó

Vivanco CD tartó

12db-os, bontatlan.

39208

0 2026.01.16.
200 Ft
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db

Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.

39215

1 2026.01.16.
100 Ft
ORWO N113  1l-hez

ORWO N113 1l-hez

Bontatlan, lejárt.

39225

0 2026.01.16.
500 Ft
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589

Erősen belső tisztításra szorul.

39218

0 2026.01.16.
3 000 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással

Újszerű állapotban.

39219

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta

39209

0 2026.01.16.
1 000 Ft