Kép |
71 - S 35 5mm-A ; 7 - S 35 5mm -A Jó állapotban.
34734 |
2 | 2024.08.12. 19:00 |
2 200 Ft |
Jó állapotban, nincs kipróbálva.
34740 |
1 | 2024.08.12. 19:00 |
500 Ft |
Eredeti dobozban. Nincs kipróbálva.
34736
1 | 2024.08.12. 19:00 |
500 Ft |
Gossen Sixtomat fénymérő sz.: E 515140 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
34737 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Exa fényképezőgép sz.: 506932, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5863987 Tok nélkül. Objektív karcos.
34743 |
2 | 2024.08.12. 20:00 |
3 400 Ft |
Tokkal. Előtétek: NI/32 ; NIIIa/32 ; NII/32. Jó állapotban.
34733 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
2 000 Ft |
34748 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
Rollei magic fényképezőgép tok Jó állapotban.
34747 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
Jena Flektogon 2/12,5mm filmfelvevő objektív sz.: 6084141 Objektív sapkával, tartóval.
34746 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Eredeti dobozban.310/32 - semleges szűrővel. Jó állapotban.
34735 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
500 Ft |
Carl Zeiss Proxar előtétek 3db 0,2m A28,5 ; 0,5m A28,5 , 0,3A28,5. Tokkal, jó állapotban.
34744 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Ricoh 35 Flex fényképezőgép sz.: 112447, Ricoh 2,8/5cm objektív sz.: 103064 Tok nélkül.
34742 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
1 500 Ft |
Die Welt Des Unerklärlichen sorozat 5db 1986-87. 5 különböző téma a megmagyarázhatatlan világra, német nyelvű, példányonként többszáz... |
1 | 2024.08.13. 18:00 |
500 Ft |
Kónya Sándor-Országh László: rendszeres angol nyelvtan ; Terra Kiadó 1982. Kemény vászon fedelű, 306 oldal jó állapotban, kb.: 15x20,5cm
34759 |
0 | 2024.08.13. 18:00 |
300 Ft |
Szetzker Szilvia: Az új német helyesírás ; JK könyvkiadó 2001. Puha fedelű, 176 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x20cm
34761 |
0 | 2024.08.13. 18:00 |
300 Ft |
Dr. Szenczi Miklós: Tanuljunk könnyen, gyorsan angolul ; Aqua Kiadó 1995. Puha fedelű, 208 oldal újra-papíron (hátul foltos - víz érte), kb.: 15x21cm
34758 |
0 | 2024.08.13. 18:00 |
300 Ft |
Im Zauber des Lichts ; Heering Kiadó 1940. Kemény vászon fedelű, 215 oldal rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.: 22,5x25,5cm
34... |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
4 000 Ft |
A vitorlázás alapismeretei ; Sport Lap- és Könyvkiadó 1956. Puha fedelű,118 oldal megkímélt állapotban, kb.: 15x20cm
34757 |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
1 000 Ft |
Dienes István: A honfoglaló Magyarok ; Corvina Kiadó 1972. Puha fedelű, 85 oldal plusz 73 fénykép jó állapotban, kb.:17x23cm
34755 |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
500 Ft |
Angol üzleti levelezés ; Pannonart 1994. Kemény fedlű, 399 oldal jó állapotban, kb.: 15x21,5cm
34760 |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
400 Ft |