Kép |
Zeiss Ikon Erabox 4,5x6cm box fényképezőgép cca.: 1934-38. Tokkal.
34774 |
1 | 2024.08.14. 20:00 |
4 000 Ft |
34805 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |
Praktina IIa fényképezőgép, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4460970 Tokkal, objektív sapkával.
34785 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
10 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Deltrintem 8x30 MC prizmás távcső sz.: 6297634 Tokkal, szíjjal, újszerű állapotban.
34786 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
25 000 Ft |
Eredeti dobozban, német nyelvű leírással, jó állapotban.
34780 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
1 500 Ft |
34804 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Bőr tokban, jó állapotban.
34782 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
6 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 1,6/70mm objektív sz.: 7115334 Tisztításra szorul. Hátsó lencsetag széle felé alig látható karc pötty. Az oldalán látható... |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
34802 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 1,4/50mm objektív sz.: 6358270 Nem tudni milyen eszközhöz.
34778 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Puha fedelű, német nyelvű, 69 oldal félfényes papíron, megkímélt állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
300 Ft |
Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
34788 |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
200 Ft |
Műanyag borítású, német nyelvű, 197 oldal receptekkel, megkímélt állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
300 Ft |
Karton tábla: Xenonlámpás vetítőgép .... Megkímélt állapotban, kb.: 30x42cm. Hagyatékból.
34794 |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
100 Ft |
Játék fényképezőgép - vizipisztoly Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
34801 |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
200 Ft |
ORWO Ratgeber für das Amateur-Labor Schwarz-Weiß Puha fedelű, 96 oldal fényes papíron, megkímélt állapotban, kb.. 14,5x21cm. Hagyatékból. ... |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
200 Ft |
Molnár Ferenc: Elektronikus áramkörök I/B ; Műszaki Könyvkiadó 2000. Puha fedelű, felső részén sérült, 304 oldal, kb.: 16x24cm. Hagyatékból.
34795 |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
100 Ft |
Zácsfalvi Gyula: London , Zwar Kft. 2004. Papír borítású, kemény fedelű, magyar-angol nyelvű kiadvány közel 100 fotóval, újszerű... |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
100 Ft |
Prof.Fritz Schmidt: Photographisches Fehlerbuch ; Seeman Kiadó 1915. Kemény fedelű -foltos, szakadozott, 114 oldal plusz fényképek, belül jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
300 Ft |
Olympus prospektusok, szórólapok 10db Hagyatékból.
34791 |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
500 Ft |