Kb.: 6,5x9cm
39222 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
500 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39224 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
500 Ft |
Heiner Henninges: Canon EOS 1 ; Laterna Magica Liadó 1992. Kemény fedelű,176 oldal fényes papíron, gazdqagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 15x21,5cm ... |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39215 |
3 | 2026.01.16. 19:00 |
600 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.20. 19:00 |
600 Ft |
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
3 | 2026.01.16. 20:00 |
700 Ft |
Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
39221 |
6 | 2026.01.16. 20:00 |
900 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)
39241
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)
39240 |
0 | 2026.01.20. 00:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN10 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39236 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.
39242 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Tamron AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742 Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett
39213 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Tartó táskával, szíjjal, törlővel. Hibás, vázon törések.
39262 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN0 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39237 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350 Tisztításra szorul. Minolta/MD
39217 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.
39211
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |