Markovics Ferenc : A Baba utcai ház ; Magyar Fotóművészek Szövetsége 2002. Kemény fedelű, 11 oldal rengeteg fotóval, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 20,5x25cm. ... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.20. 19:00 |
600 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
Georg Blitz: Retina Reflex S III IV ; Dr.Wolf Strache Kiadó 1965. Papír borítású, kemény fedelű, 332 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39259 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)
39241
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)
39240 |
0 | 2026.01.20. 00:00 |
1 000 Ft |
Tartó táskával, szíjjal, törlővel. Hibás, vázon törések.
39262 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN10 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39236 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN0 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39237 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.
39242 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog 1976.10.01. Puha fedelű, 173 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39231 |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
1 000 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39223 |
7 | 2026.01.19. 19:00 |
1 200 Ft |
Richard Hünecke: Leica M6 ; Laterna magica 1990. Puha fedelű, német nyelvű, 167 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 14x21cm
392... |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
2 000 Ft |
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Objektív belsejében egy valószínűleg blendéről levált... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Porst Tele-Zoom GMC M 4,5/75-200mm objektív X-M sz.: K8301230 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. AX
39246 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Forte Bromofort BN17 18x24/25 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39238 |
2 | 2026.01.20. 20:00 |
2 400 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674 Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul. KA-R
39248 ... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
3 000 Ft |
Sigma Zoom 3,5-5,6/ 24-70mm objektív sz.: 1005939 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. LR1000
39251 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
4 000 Ft |