39152 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
500 Ft |
Tokkal. Vakuval is használható. Made in China.
39167 |
0 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.
39140 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
500 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
0 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Praktica B bajonett átalakító M42-re Pentacon gyártmány.
39163 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat sz.: 103382 Két végén szakadás látható.
39147 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
600 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39138 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
39145 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Porst Uni-Zoom GMC X-M 3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 810409 Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul, objektív gyűrű enyhén kotyog.
39120... |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
7 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Andrew Matheson: The Leica and Leicaflex Way ; Focal Press 1972 Kemény vászon fedelű, 540 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39146 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
1 000 Ft |
Soligor MC C/D Zoom+Macro 4,5/80-200mm objektív sz.. 38137352 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39143 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
1 000 Ft |