Aukció

Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997.

Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm

0 2026.01.05.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.

39123

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Fujichrome Sensia 200 135/36 film

Bontatlan. Lejáert: 2002/06

39131

2 2026.01.12.
1 200 Ft
Szögletes napellenző M58W

Szögletes napellenző M58W

39102

4 2026.01.05.
1 200 Ft
Vázsapka Pentacon Sixhez

Vázsapka Pentacon Sixhez

39111

6 2026.01.05.
1 200 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Pentacon harmonikás kihuzat M42

39119

1 2026.01.06.
3 400 Ft
Marx és Mérei

Marx és Mérei "Volamométer"

Tartozékokkal. Megkímélt állapotban. Nincs kipróbálva.

39107

0 2026.01.05.
4 000 Ft
Olasz városokról fényképek 16db.

Kasírozva, fűzve, feliratokkal. Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 35,5x30cm

38...

0 2026.01.05.
5 000 Ft
Volt és Amper mérő készülék

Volt és Amper mérő készülék

Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.

39108

0 2026.01.05.
6 000 Ft
Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Eredeti dobozban, újszerű állapotban.

39109

6 2026.01.05.
6 000 Ft
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906

Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

39118

2 2026.01.06.
6 000 Ft
Mamiya RB 67-hez fém koffer

Mamiya RB 67-hez fém koffer

Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban.

8 2026.01.06.
24 000 Ft