Aukció

Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft
Szovjet távcső

Szovjet távcső

Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.

39204

0 2026.01.15.
1 000 Ft
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta

39209

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Leitz Gesamtkatalog 1976.10.01.

Puha fedelű, 173 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm

39231

0 2026.01.19.
1 000 Ft
Szél vágó szerkezet

Szél vágó szerkezet

Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.

39211

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Szovjet fotópapír 9x14/20

Szovjet fotópapír 9x14/20

Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.

39242

0 2026.01.20.
1 000 Ft
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír

Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)

39241

0 2026.01.20.
1 000 Ft
Forte Bromofort BN10  18x24/10 fotópapír

Bontatlan. Lejárt.

39236

1 2026.01.20.
1 000 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930

Tisztításra szorul.

39212

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Vephota LN1  24x30/10 fotópapír

Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.

39239

0 2026.01.20.
1 000 Ft
Forte Bromofort BN0  18x24/10 fotópapír

Bontatlan. Lejárt.

39237

1 2026.01.20.
1 000 Ft
Tamron  AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742

Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett

39213

1 2026.01.16.
1 000 Ft

Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)

39240

0 2026.01.20.
00:00
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350

Tisztításra szorul. Minolta/MD

39217

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással

Újszerű állapotban.

39219

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Negatívok 43db

Negatívok 43db

Kb.: 6,5x9cm

39223

7 2026.01.19.
1 200 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C

39205

1 2026.01.15.
1 500 Ft