PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A Made in China
39184 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Made in China
39185 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Doboz nélkül. Átlagosan használt állapotban.
39179 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Kb.: 6x9cm, Megkímélt állapotban.
39129 |
4 | 2026.01.12. 20:00 |
500 Ft |
Fujicolor RT125 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39177 |
2 | 2026.01.13. 19:00 |
600 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
2 | 2026.01.08. 20:00 |
700 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
700 Ft |
Praktica B bajonett átalakító M42-re Pentacon gyártmány.
39163 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
800 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
2 | 2026.01.08. 19:00 |
1 000 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
7 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1970. Puha fedelű, fűzött, 159 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39182 |
0 | 2026.01.13. 19:00 |
1 000 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul.
39200 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1971. Műanyag borítású, fűzött példány152 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 13,5x21cm ... |
0 | 2026.01.13. 19:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |