Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.
39204 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
1 000 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog 1976.10.01. Puha fedelű, 173 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39231 |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.
39211
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.
39242 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)
39241
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN10 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39236 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.
39210
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930 Tisztításra szorul.
39212 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN0 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39237 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Tamron AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742 Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett
39213 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)
39240 |
0 | 2026.01.20. 00:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350 Tisztításra szorul. Minolta/MD
39217 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással Újszerű állapotban.
39219 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39223 |
7 | 2026.01.19. 19:00 |
1 200 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |