Rögzítő csavar - vastag,vékony Megkímélt állapotban.
39278 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Pentacon félautomata dia adagoló Aspectárhoz Eredeti dobozban, jó állapotban.
39261 |
2 | 2026.01.22. 20:00 |
300 Ft |
39282 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed Újszerű állapotban.
39276 |
1 | 2026.01.23. 20:00 |
400 Ft |
Markovics Ferenc : A Baba utcai ház ; Magyar Fotóművészek Szövetsége 2002. Kemény fedelű, 11 oldal rengeteg fotóval, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 20,5x25cm. ... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
39266 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
500 Ft |
Markovics Ferenc: Rögzítő Show ; szerzői kiadás 2011. Kemény fedelű, 144 oldal gazdagon illusztrálva, fényes papíron, kb.: 20x25,5cm. Újszerű... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
500 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39222 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
500 Ft |
Heiner Henninges: Canon EOS 1 ; Laterna Magica Liadó 1992. Kemény fedelű,176 oldal fényes papíron, gazdqagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 15x21,5cm ... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39224 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
500 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.20. 19:00 |
600 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39226 |
2 | 2026.01.19. 19:00 |
700 Ft |
Chinon 313 P XL filmfelvevő sz.: 381091, Chinon Reflex Zoom Lens 1,3/8,5-25,5mm objektív Tok nélkül. Motor működik. Egyéb működés nincs ellenőrizve.
392710 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
Újszerű állapotban.
39274 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
800 Ft |
Újszerű állapotban.
39273 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Újszerű állapotban.
39275 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Közelmúlt 1999 ; Magyar Fotóriporterek Társasága Escher Károly alkotócsoport kiállítása. Angol-magyar nyelven. Kb.: A/4 méret, 67 oldal... |
6 | 2026.01.20. 19:00 |
800 Ft |
Leitz Gesamtkatalog 1976.10.01. Puha fedelű, 173 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39231 |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
1 000 Ft |