Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Fotomozaik magazin XIII. évf. 2010. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33852 |
0 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33813 |
5 | 2024.05.02. 18:00 |
300 Ft | |
Minolta ismertetők prospektusok, leírások Számtalan. Hagyatékból.
33846 |
1 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin X. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból
33855 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Képnézegető játék fényképezőgép Működik - városképek. Átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33848 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fűszertartó fotós motívumokkal díszítve Kopottas. Falra akasztható, kb.: 25cm magas és kb.:14,5cm széles. Hagyatékból. 33816 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin IX. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33853 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Dr.Knapp Oszkár: Általános műszaki segédkönyv ; Táncsics Könyvkiadó 1957. Utolsó oldalon egy szignó. Puha fedelű, 238 oldal, gerncnél sérült, kb.: 12x17cm
337... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Régi fénykép fiatal, csinos hölgyről Uher Ödön műterméből, Budapest. Kb.: 8,5x16cm
33796 |
1 | 2024.05.02. 20:00 |
300 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Gerő László: Felfedező úton épületeink között ; Gondolat 1966. Ajándékozó beírás a belső oldalon (Győr, 1969). Kemény vászon fedelű, 112 oldal szöveg plusz... |
1 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XII. évf. 2009. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33851 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XI. évf. 2008. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33854 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Foto újság 1967. teljes év bekötve Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33819 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Foto újság 1966. teljes év bekötve Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33818 |
1 | 2024.05.03. 19:00 |
300 Ft | |
Dr.Mátéka Béla: Filléres budapesti kalauz ; Dr.Vajna György és Tsa. 1933. Könyvtári pecsét - törölve és egy leányiskolai pecsét. Kemény fedelű (foltos), 66 oldal... |
2 | 2024.04.29. 19:00 |
350 Ft | |
Dr.Darnay-Dornyay Béla: Bakony - Útikalauz ; Sport lap- és Könyvkiadó 1957. Puha fedelű, 208 oldal plusz a végén 15 fénykép és egy kihajtós térkép, megkímélt állapotban,... |
2 | 2024.04.29. 18:00 |
400 Ft | |
Francia zsebkönyv: olvasás oktatás gyerekeknek 1902. Kemény fedelű, gerincnél sérült, 141 oldal - oldalak megkímélt állapotban, kb.: 11x16,5cm ... |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft |