Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.05. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.
39123 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Fujichrome Sensia 200 135/36 film Bontatlan. Lejáert: 2002/06
39131 |
2 | 2026.01.12. 20:00 |
1 200 Ft |
39102 |
4 | 2026.01.05. 19:00 |
1 200 Ft |
39111 |
6 | 2026.01.05. 19:00 |
1 200 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
Pentacon harmonikás kihuzat M42 Jó állapotban.
39119 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
3 400 Ft |
Tartozékokkal. Megkímélt állapotban. Nincs kipróbálva.
39107 |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
4 000 Ft |
Olasz városokról fényképek 16db. Kasírozva, fűzve, feliratokkal. Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 35,5x30cm
38... |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
5 000 Ft |
Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.
39108 |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
6 000 Ft |
Eredeti dobozban, újszerű állapotban.
39109 |
6 | 2026.01.05. 20:00 |
6 000 Ft |
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
39118 |
2 | 2026.01.06. 20:00 |
6 000 Ft |
Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban. ... |
8 | 2026.01.06. 20:00 |
24 000 Ft |