Aukció

Pentacon 2,8/150mm vetítő objektív

Pentacon dobozzal.

34680

4 2024.08.06.
1 500 Ft
Meopta Meostigmat 1,4/70mm objektív M 52,5 sz.: 5312

Objektív sapkával.Tisztításra szorul, Külső gyűrű egy helyen kis mértékben behorpadt.

0 2024.08.14.
1 500 Ft
Bewi optikai fénymérő

Bewi optikai fénymérő

Eredeti dobozban, német nyelvű leírással, jó állapotban.

34780

0 2024.08.14.
1 500 Ft
Ricoh 35 Flex fényképezőgép sz.: 112447, Ricoh 2,8/5cm objektív sz.: 103064

Tok nélkül.

34742

1 2024.08.12.
1 500 Ft
Kodak távmérő 3db előtéttel

Kodak távmérő 3db előtéttel

Tokkal. Előtétek: NI/32 ; NIIIa/32 ; NII/32. Jó állapotban.

34733

1 2024.08.12.
2 000 Ft
Síkfilm kazetták 4db  kb.: 6,5x12cm

34787

0 2024.08.14.
2 000 Ft
Optical Anamorfico   Iper-16 2X objektív  sz.: 97096

Hátsó lencsetagon és front lencsén enyhe fátyolosság. Tisztításra szorul.

34678

1 2024.08.06.
2 000 Ft
AGFA szűrők tokkal 2db.

AGFA szűrők tokkal 2db.

71 - S 35 5mm-A  ;  7 - S 35 5mm -A  Jó állapotban.

34734

2 2024.08.12.
2 200 Ft
Meopta Openar 2,8/80mm objektív sz.:3304

Fém objektív sapka. M25

31779

0 2024.08.14.
3 000 Ft
Díszes fotóalbum régi városképekkel

15db kb.: 23x30cm  fénykép jó állapotban.

0 2024.08.05.
3 000 Ft
Exa fényképezőgép sz.: 506932, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5863987

Tok nélkül. Objektív karcos.

34743

2 2024.08.12.
3 400 Ft
Im Zauber des Lichts ; Heering Kiadó 1940.

Kemény vászon fedelű, 215 oldal rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.: 22,5x25,5cm

34...

0 2024.08.13.
4 000 Ft
Zeiss Ikon Erabox 4,5x6cm box fényképezőgép  cca.: 1934-38.

Tokkal.

34774

1 2024.08.14.
4 000 Ft
Leica fényképezőgép tok

Leica fényképezőgép tok

34803

0 2024.08.14.
5 000 Ft
Pentacon Pentovar 16  2,8/15-60mm  - 5,6/30-120mm  sz.: 36686

Ak 16-hoz. Belül apró csillámok - tisztításra szorul.

34677

1 2024.08.06.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643

Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.

34675

0 2024.08.06.
5 000 Ft
Leica fényképezőgép tok

Leica fényképezőgép tok

34804

0 2024.08.14.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Biotar 1,5/75mm objektív sz.: 5913629

Ismeretlen csatlakozás. Tisztításra szorul.

34807

0 2024.08.15.
5 000 Ft
Anaform  56/2 f=80÷100  objektív sz.: 2022092 - szovjet gyártmány

Objektív sapkákkal.

34689

0 2024.08.07.
5 000 Ft
Robot fényképezőgép tok

Robot fényképezőgép tok

34701

0 2024.08.07.
5 000 Ft