Kép |
Pentacon 2,8/150mm vetítő objektív Pentacon dobozzal.
34680 |
4 | 2024.08.06. 19:00 |
1 500 Ft |
Meopta Meostigmat 1,4/70mm objektív M 52,5 sz.: 5312 Objektív sapkával.Tisztításra szorul, Külső gyűrű egy helyen kis mértékben behorpadt.
0 | 2024.08.14. 19:00 |
1 500 Ft |
Eredeti dobozban, német nyelvű leírással, jó állapotban.
34780 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Ricoh 35 Flex fényképezőgép sz.: 112447, Ricoh 2,8/5cm objektív sz.: 103064 Tok nélkül.
34742 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokkal. Előtétek: NI/32 ; NIIIa/32 ; NII/32. Jó állapotban.
34733 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
2 000 Ft |
Síkfilm kazetták 4db kb.: 6,5x12cm Átlagosan használt állapotban.
34787 |
0 | 2024.08.14. 19:00 |
2 000 Ft |
Optical Anamorfico Iper-16 2X objektív sz.: 97096 Hátsó lencsetagon és front lencsén enyhe fátyolosság. Tisztításra szorul.
34678 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
2 000 Ft |
71 - S 35 5mm-A ; 7 - S 35 5mm -A Jó állapotban.
34734 |
2 | 2024.08.12. 19:00 |
2 200 Ft |
Meopta Openar 2,8/80mm objektív sz.:3304 Fém objektív sapka. M25
31779 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
3 000 Ft |
Díszes fotóalbum régi városképekkel 15db kb.: 23x30cm fénykép jó állapotban.
0 | 2024.08.05. 20:00 |
3 000 Ft |
Exa fényképezőgép sz.: 506932, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5863987 Tok nélkül. Objektív karcos.
34743 |
2 | 2024.08.12. 20:00 |
3 400 Ft |
Im Zauber des Lichts ; Heering Kiadó 1940. Kemény vászon fedelű, 215 oldal rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.: 22,5x25,5cm
34... |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
4 000 Ft |
Zeiss Ikon Erabox 4,5x6cm box fényképezőgép cca.: 1934-38. Tokkal.
34774 |
1 | 2024.08.14. 20:00 |
4 000 Ft |
34803 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Pentacon Pentovar 16 2,8/15-60mm - 5,6/30-120mm sz.: 36686 Ak 16-hoz. Belül apró csillámok - tisztításra szorul.
34677 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
5 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643 Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.
34675 |
0 | 2024.08.06. 20:00 |
5 000 Ft |
34804 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 1,5/75mm objektív sz.: 5913629 Ismeretlen csatlakozás. Tisztításra szorul.
34807 |
0 | 2024.08.15. 20:00 |
5 000 Ft |
Anaform 56/2 f=80÷100 objektív sz.: 2022092 - szovjet gyártmány Objektív sapkákkal.
34689 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
5 000 Ft |
34701 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
5 000 Ft |