Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 6cm széles
39234 |
0 | 2026.01.19. 19:00 |
200 Ft |
Plasztik. Női cipőt formáz. Alsó rész kb.: 5cm széles
39233 |
0 | 2026.01.19. 18:00 |
200 Ft |
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930 Tisztításra szorul.
39212 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
39221 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.
39211
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Tok nékül.
39214 |
3 | 2026.01.16. 20:00 |
3 600 Ft |
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
500 Ft |
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db Kb.: 23cm. Jó állapotban.
39216 |
4 | 2026.01.16. 20:00 |
1 600 Ft |
Tamron AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742 Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett
39213 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589 Erősen belső tisztításra szorul.
39218 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
3 000 Ft |
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.
39210
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással Újszerű állapotban.
39219 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350 Tisztításra szorul. Minolta/MD
39217 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39225 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
500 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39215 |
1 | 2026.01.16. 19:00 |
100 Ft |
12db-os, bontatlan.
39208 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
200 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
7 | 2026.01.15. 20:00 |
3 200 Ft |