Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350 Tisztításra szorul. Minolta/MD
39217 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589 Erősen belső tisztításra szorul.
39218 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
3 000 Ft |
Tamron AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742 Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett
39213 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.
39211
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39225 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
500 Ft |
12db-os, bontatlan.
39208 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
200 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39215 |
1 | 2026.01.16. 19:00 |
100 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
7 | 2026.01.15. 20:00 |
3 200 Ft |
4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez Tisztításra szorul. M58
39201 |
1 | 2026.01.15. 19:00 |
2 000 Ft |
Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.
39204 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
1 000 Ft |