Aukció

Mobil telefon tartó

Mobil telefon tartó

Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 6cm széles

39234

0 2026.01.19.
200 Ft
Mobil telefon tartó

Mobil telefon tartó

Plasztik. Női cipőt formáz. Alsó rész kb.: 5cm széles

39233

0 2026.01.19.
200 Ft
Schneider-Kreuznach Retina-Longar- Xenon C 4/80mm objektív sz.: 4051930

Tisztításra szorul.

39212

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Asztali állvány

Asztali állvány

39221

1 2026.01.16.
300 Ft
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta

39209

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Szél vágó szerkezet

Szél vágó szerkezet

Jó állapotban. Kb.: 19cm. orosz gyártmány.

39211

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Carena 100SX fényképezőgép sz.: 40509137, Porst Color-reflex NC-Auto F 2/50mm objektív  sz.: 902212080

Tok nékül.

39214

3 2026.01.16.
3 600 Ft
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív

Tok nélkül.

39220

0 2026.01.16.
500 Ft
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db

Kb.: 23cm. Jó állapotban.

39216

4 2026.01.16.
1 600 Ft
Tamron  AF 4,5-5,6/80-210mm objektív sz.: 122742

Hibás. Tisztításra szorul. K bajonett

39213

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589

Erősen belső tisztításra szorul.

39218

0 2026.01.16.
3 000 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással

Újszerű állapotban.

39219

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 4,5/80-200mm objektív sz.: 77362350

Tisztításra szorul. Minolta/MD

39217

1 2026.01.16.
1 000 Ft
ORWO N113  1l-hez

ORWO N113 1l-hez

Bontatlan, lejárt.

39225

0 2026.01.16.
500 Ft
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db

Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.

39215

1 2026.01.16.
100 Ft
Vivanco  CD tartó

Vivanco CD tartó

12db-os, bontatlan.

39208

0 2026.01.16.
200 Ft
Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft
4 darabos fotólabor menzúra készlet

100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval

0 2026.01.15.
5 000 Ft
Vivitar  5,6/300mm objektív sz.: 37607558

Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett

39200

7 2026.01.15.
3 200 Ft