Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
8 | 2026.01.12. 20:00 |
1 200 Ft |
5,6/80mm sz.: 8279 M42 ; 5,6/135mm sz.: 8744 M34 + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban. ... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
3 000 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |