Aukció

Óratartó díszdoboz

Óratartó díszdoboz

Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm

39133

1 2026.01.12.
100 Ft
Fomapan F21  120-as film

Fomapan F21 120-as film

Bontatlan. Lejárt: 1989/03

39132

8 2026.01.12.
1 200 Ft
Beroflex objektív szett

Beroflex objektív szett

5,6/80mm sz.: 8279 M42  ;  5,6/135mm sz.: 8744 M34  + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban.

0 2026.01.12.
3 000 Ft
Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft