Aukció

OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db.

Újszerű állapotban.

39105

7 2026.01.06.
4 800 Ft
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906

Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

39118

6 2026.01.06.
12 000 Ft
Auto Revuenon MC 5,6/300mm objektív sz.: 830536

Blende hibás. Pentax K bajonett

39116

2 2026.01.06.
2 400 Ft
Soligor MC  Zoom-Auto 2,5-3,5/35-70mm objektív sz.: 97904854

Tok nélkül, első objektív sapkával. Blende hibás. Olympus.

39121

3 2026.01.06.
1 400 Ft
Mamiya RB 67-hez fém koffer

Mamiya RB 67-hez fém koffer

Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban.

14 2026.01.06.
42 000 Ft
Mamiya RB67 vázsapka

Mamiya RB67 vázsapka

39134

1 2026.01.06.
800 Ft
Pentacon harmonikás kihuzat M42

39119

1 2026.01.06.
3 400 Ft
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.

39123

3 2026.01.06.
1 400 Ft
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077

Tisztításra szorul, blende hibás.

39117

2 2026.01.06.
1 400 Ft
Porst Uni-Zoom  GMC X-M  3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 810409

Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul, objektív gyűrű enyhén kotyog.

39120...

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Ihagee tükörakna Exa

Ihagee tükörakna Exa

Matt üveggel, jó állapotban.

39135

4 2026.01.06.
2 400 Ft
Andrew Matheson: The Leica and Leicaflex Way ; Focal Press 1972

Kemény vászon fedelű, 540 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm

39146

1 2026.01.07.
1 000 Ft
Gaf Rototray 100 universal kör diatár

Eredeti dobozban, kopottas.

39139

0 2026.01.07.
300 Ft
Leica M vázsapka

Leica M vázsapka

39136

0 2026.01.07.
800 Ft
Leica R vázsapka

Leica R vázsapka

39137

0 2026.01.07.
800 Ft
Leica hátsó objektív sapka

Leica hátsó objektív sapka

39145

0 2026.01.07.
800 Ft
Koödak Carousel kör diatár

Koödak Carousel kör diatár

Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.

39140

1 2026.01.07.
500 Ft
Csanádi-Nagyváradi-Winkler:  A magyar repülés története ; Műszaki Könyvkiadó 1974.

Kemény fedelű, 286 oldal fényes papíron, jó állapotban.

39140

1 2026.01.07.
300 Ft
Soligor DG34AFC vaku

Soligor DG34AFC vaku

Hibás.

39144

0 2026.01.07.
100 Ft
Soligor MC C/D Zoom+Macro 4,5/80-200mm objektív sz.. 38137352

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39143

1 2026.01.07.
1 000 Ft