Hama DAT MP3 MiniDisc kazetta adapter Nincs kipróbálva.
33496 |
3 | 2024.03.28. 18:00 |
1 100 Ft | |
Eredeti csomagolásban.
33491 |
2 | 2024.03.28. 18:00 |
250 Ft | |
Mind bontott, egyik teljesen üres: Brovira BS21 7,4x10/100 ; Lupex LS1 6,5x9,5/100 - kevés... |
0 | 2024.03.28. 19:00 |
500 Ft | |
Régi, kihuzatos fém állvány bőr tokkal Kopottas.
33493 |
3 | 2024.03.28. 19:00 |
650 Ft | |
Amerikai Építészeti Egyetem kiadványa. Kettős spirál, tele fényképekkel, kb.: 16x23cm ... |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
100 Ft | |
Régi fénykép, generációk együtt Ellinger Ede műterméből, Siófok és Budapest. Kasírozott megkímélt állapotban, kb.:... |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
500 Ft | |
Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.
33489 |
5 | 2024.03.28. 19:00 |
1 200 Ft | |
4cm ; 5cm ; 5,5cm Jó állapotban
33497 |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
500 Ft | |
Lukácsy András: Népek játékai ; Móra Kiadó 1964. Kemény fedelű, 248 oldal jó állapotban, kb.: 17x19,5cm.
33486 |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
300 Ft | |
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273 Tokkal.
33488 |
27 | 2024.03.28. 20:00 |
125 000 Ft | |
Tokkal. Hibás, bőrözés hiányos.
33490 |
2 | 2024.03.28. 20:00 |
2 400 Ft | |
33499 |
10 | 2024.03.28. 20:00 |
3 200 Ft | |
Megvilágítás táblázat fém (óra)tokban Megkímélt állapotban.
33487 |
20 | 2024.03.28. 20:00 |
8 500 Ft | |
Kodak Funsaver eldobható fényképezőgép Bontatlan csomagolásban. Lejárt: 2017/03
33498 |
12 | 2024.03.28. 20:00 |
1 300 Ft | |
SX70. Hibás.
33494 |
19 | 2024.03.28. 20:00 |
2 200 Ft | |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516 Tok nélkül.
33507 |
5 | 2024.04.02. 18:00 |
550 Ft | |
Nincs kipróbálva.
33503 |
0 | 2024.04.02. 18:00 |
300 Ft | |
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182 Tokkal.
33508 |
1 | 2024.04.02. 18:00 |
100 Ft | |
33511 |
7 | 2024.04.02. 19:00 |
8 500 Ft | |
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052 Tokkal.
33512 |
13 | 2024.04.02. 19:00 |
3 400 Ft |