OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db. Újszerű állapotban.
39105 |
7 | 2026.01.06. 19:00 |
4 800 Ft |
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
39118 |
6 | 2026.01.06. 20:00 |
12 000 Ft |
Auto Revuenon MC 5,6/300mm objektív sz.: 830536 Blende hibás. Pentax K bajonett
39116 |
2 | 2026.01.06. 20:00 |
2 400 Ft |
Soligor MC Zoom-Auto 2,5-3,5/35-70mm objektív sz.: 97904854 Tok nélkül, első objektív sapkával. Blende hibás. Olympus.
39121 |
3 | 2026.01.06. 20:00 |
1 400 Ft |
Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban. ... |
14 | 2026.01.06. 20:00 |
42 000 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
Pentacon harmonikás kihuzat M42 Jó állapotban.
39119 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
3 400 Ft |
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.
39123 |
3 | 2026.01.06. 20:00 |
1 400 Ft |
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077 Tisztításra szorul, blende hibás.
39117 |
2 | 2026.01.06. 20:00 |
1 400 Ft |
Porst Uni-Zoom GMC X-M 3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 810409 Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul, objektív gyűrű enyhén kotyog.
39120... |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Matt üveggel, jó állapotban.
39135 |
4 | 2026.01.06. 20:00 |
2 400 Ft |
Andrew Matheson: The Leica and Leicaflex Way ; Focal Press 1972 Kemény vászon fedelű, 540 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39146 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
1 000 Ft |
Gaf Rototray 100 universal kör diatár Eredeti dobozban, kopottas.
39139 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
300 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39145 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.
39140 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
500 Ft |
Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története ; Műszaki Könyvkiadó 1974. Kemény fedelű, 286 oldal fényes papíron, jó állapotban.
39140 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
300 Ft |
Hibás.
39144 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Soligor MC C/D Zoom+Macro 4,5/80-200mm objektív sz.. 38137352 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39143 |
1 | 2026.01.07. 20:00 |
1 000 Ft |