Praktica FX3 fényképezőgép sz.: 333701, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5238850 Fél tok.
39197 |
3 | 2026.01.14. 20:00 |
9 000 Ft |
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645 Objektív sapkákkal. M42.
39193 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954 Tisztításra szorul. Minolta D
39187 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510 Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD
39189
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Soligor C/D MC Dualfocal4/85-135mm objektív sz.: 382027160 Objektív sapkákkal, Astron Skylight szűrővel. Tisztításra szorul. F/AX
39190 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.
39204 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
1 000 Ft |
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez Tisztításra szorul. M58
39201 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
2 000 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
3 | 2026.01.15. 20:00 |
1 400 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39225 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
500 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39215 |
1 | 2026.01.16. 19:00 |
100 Ft |
12db-os, bontatlan.
39208 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
200 Ft |
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db Kb.: 23cm. Jó állapotban.
39216 |
2 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589 Erősen belső tisztításra szorul.
39218 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
3 000 Ft |
39221 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
500 Ft |