Kb.: 6,5x10,5cm - nem teljesen egyformák.
33673 |
0 | 2024.04.19. 20:00 |
10 000 Ft | |
Voigtländer Vito BL fényképezőgép, Color-Skopar 3,5/50mm objektív sz.: 4409365 Tokkal.
33689 |
0 | 2024.04.19. 20:00 |
12 000 Ft | |
Határnyitás 1989. ; MUOSZ Kiadás Angol-magyar nyelvű, puha fedelű, 63 oldal képekkel, dokumentumokkal, eseményleírásokkal, jó... |
1 | 2024.04.19. 20:00 |
500 Ft | |
Kemény vászon fedelű(kissé kopottas), 216 oldal jó állapotban, kb.: 12x17,5cm
33694 ... |
6 | 2024.04.19. 20:00 |
2 200 Ft | |
100 years of Olímpic wrestling 1896-1996 ; FILA 1997. Angol nyelvű, magyar kaidás. Papír borítású, kemény fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva,... |
0 | 2024.04.19. 20:00 |
500 Ft | |
Prakitca VLC3 fényképezőgép sz.: 017208, Pancolar electric MC 1,8/50mm objektív sz.: 10815440 Tokkal - felső hátsó részén kb. 6cm repedés, bőrözés exponáló gomb mellett elvált, pár apró... |
1 | 2024.04.19. 20:00 |
20 000 Ft | |
Szilágyi Gábor: Daguerre ; Gondolat Kiadó 1987. + egy kislemez A fényképezés felfedezésének története. Papír borítású, kemény fedelű, 222 oldal,... |
0 | 2024.04.19. 20:00 |
1 000 Ft | |
Gyürey Vera-Honffy Pál: Mozgófénykép Filmelemzések ; Tankönyvkiadó 1984. Puha fedelű, 335 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12,5x18,5cm.
33700 |
0 | 2024.04.22. 18:00 |
100 Ft | |
Bakelit tokban. M42 Szovjet gyártmány
33725 |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
1 000 Ft | |
Felszabadulási Jubileumi Emlékérem 1970.04.04. Losonczi Pál és Cseteki Lajos aláírásával,... |
0 | 2024.04.22. 19:00 |
300 Ft | |
Zenit 3 fényképezőgép sz.: 61026333, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 0062744 Tokkal.
33719 |
7 | 2024.04.22. 19:00 |
10 000 Ft | |
Dr. Sevcsik Jenő- Hefelle József: Fényképészet ; Műszaki Könyvkiadó 1980. Kemény fedelű, 408 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban. Kb.: 15x20cm
33701 |
0 | 2024.04.22. 19:00 |
400 Ft | |
33702 |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
400 Ft | |
Filmesztétika ; Tankönyvkiadó 1976. Középiskolák IV. osztálya számára. Puha fedelű, 191 odal, gerincnél sérült, kb.: 13,5x20cm ... |
0 | 2024.04.22. 19:00 |
300 Ft | |
Régi fotó kasírozva, csoportkép Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 36x28cm, a fotó kb.: 14,5x20cm
33721 |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
1 000 Ft | |
Tokkal, leírással, dobozzal.
33718 |
1 | 2024.04.22. 20:00 |
4 000 Ft | |
Rolleiflex fényképezőgép sz.: 2014459, Xenar 3,5/60mm objektív sz.: 5351615 127-es film Tokkal.
33740 |
0 | 2024.04.22. 20:00 |
20 000 Ft | |
Textil kalkulátor a szövetkereskedelem számára, mint egy nagy zsebóra. Tokkal.
33722... |
0 | 2024.04.22. 20:00 |
5 000 Ft | |
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,4/35mm objektív sz.: 9575 Tokkal, objeltív sapkákkal. M42
33723 |
6 | 2024.04.22. 20:00 |
41 000 Ft | |
Jupiter-37A 3,5/135 objektív sz.: 8119783 Bakelit tokkal, objektív sapkákkal. M42
33724 |
2 | 2024.04.22. 20:00 |
11 000 Ft |