Soligor MC C/D Zoom+Macro 4,5/80-200mm objektív sz.. 38137352 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39143 |
3 | 2026.01.07. 20:00 |
1 800 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat sz.: 103382 Két végén szakadás látható.
39147 |
3 | 2026.01.07. 20:00 |
900 Ft |
Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
39152 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
500 Ft |
Beugró blendés 3 tagú közgyűrűr sor Átlagosan használt állapotban. M42
39164 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
800 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39148 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
100 Ft |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 12cm magas, átmérő 7cm.
39160 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
200 Ft |
Reflecta Flectalux XM 10/12 reflektor Jó állapotban, működik. Max.: 1000 Watt
39160 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
2 000 Ft |
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db Kb.: 23cm. Jó állapotban.
39149 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
100 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
Működik.
39151 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
1 200 Ft |
Eredeti dobozban. Újszerű állapotban. Szovjet gyártmány.
39155 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed 39162 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |