Georg Blitz: Retina Reflex S III IV ; Dr.Wolf Strache Kiadó 1965. Papír borítású, kemény fedelű, 332 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39259 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.
39260 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
100 Ft |
Tartó táskával, szíjjal, törlővel. Hibás, vázon törések.
39262 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
39279 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen ; Cser Kiadó 1998. Puha fedelű, 156 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban,kb.: 17x24cm.
39267 ... |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
200 Ft |
39282 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Újszerű állapotban.
39274 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
800 Ft |
39277 |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Rögzítő csavar - vastag,vékony Megkímélt állapotban.
39278 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Corel Photo-Paint - user manual ; Corel Corporation 1994. Puha fedelű - pár helyen sérült, 225 oldal jó állapotban, kb.: 17x23cm
39268 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
100 Ft |
39281 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
39266 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
500 Ft |
Rögzítő csavar - vékony; vékony Megkímélt állapotban.
39283 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
300 Ft |
Rögzítő csavar - vékony, vékony Megkímélt állapotban.
39280 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
300 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 43cm hosszú
39271 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással Újszerű állapotban.
39272 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
1 000 Ft |
Chinon 313 P XL filmfelvevő sz.: 381091, Chinon Reflex Zoom Lens 1,3/8,5-25,5mm objektív Tok nélkül. Motor működik. Egyéb működés nincs ellenőrizve.
392710 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Újszerű állapotban.
39275 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Győr ; Interpress-Adwest Kiadó 2000. Fotó: Fekete György ; Szöveg: Winkler Gábor - magyar, német, angol nyelven. Kemény fedelű,... |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |
Újszerű állapotban.
39273 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |