Forte Bromofort BN10 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39236 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN0 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39237 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)
39241
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN17 18x24/25 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39238 |
2 | 2026.01.20. 20:00 |
2 400 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6147239 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R
0 | 2026.01.21. 00:00 |
4 000 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
Markovics Ferenc : A Baba utcai ház ; Magyar Fotóművészek Szövetsége 2002. Kemény fedelű, 11 oldal rengeteg fotóval, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 20,5x25cm. ... |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Győri Lajos: Utazás a világ körül 2005. Fotóügynökség Kft. Kemény fedelű,111 oldal, 554 fotó fényes papíron, jó állapotban. Kb.: 21x30cm.
39256... |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
200 Ft |
Heiner Henninges: Canon EOS 1 ; Laterna Magica Liadó 1992. Kemény fedelű,176 oldal fényes papíron, gazdqagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 15x21,5cm ... |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Markovics Ferenc: Rögzítő Show ; szerzői kiadás 2011. Kemény fedelű, 144 oldal gazdagon illusztrálva, fényes papíron, kb.: 20x25,5cm. Újszerű... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
500 Ft |
Porst Tele-Zoom GMC M 4,5/75-200mm objektív X-M sz.: K8301230 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. AX
39246 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Objektív belsejében egy valószínűleg blendéről levált... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Sigma Zoom 3,5-5,6/ 24-70mm objektív sz.: 1005939 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. LR1000
39251 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
4 000 Ft |
Canon Zoom Lens FD 4,5/70-150mm objektív sz.: 131455 Objektív sapkákkal, Skylight (1A) szűrővel. Blende nincs kipróbálva. Tisztításra szorul. ... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
5 000 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674 Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul. KA-R
39248 ... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
3 000 Ft |
Diatárak tartó dobozban 2db-os Átlagosan használt állapotban.
39264 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
39263 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
Jan Novák: Digitális technika ; Cser Kiadó 2001. Puha fedelű, 135 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x23,5cm
39258 ... |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
200 Ft |