Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza ; Enciklopédia Kiadó 2005. Puha fedelű, 150 oldal jó állapotban, kb.: 13x20cm
35730 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
500 Ft | |
Dr.Holly Iván (szerk.): Horgászati alapismeretek ; MOHOSZ 1977. Kemény fedelű, 145 oldal jó állapotban, kb.: 12x17cm
35727 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
500 Ft | |
Auktion 43 2004/04 München - német árverési katalógus Puha fedelű, 397 oldal, jó állapotban, kb.: 19,5x27cm
35721 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
500 Ft | |
Auktion 47 2006/05 München - német árverési katalógus Puha fedelű, 440 oldal, jó állapotban, kb.: 19,5x27cm
35722 |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
500 Ft | |
Ludwig Knoll-Gerhard Jaeckel: Lexikon der Erotic ; C.A. Koch's Kiadó Kemény vászon fedelű, 420 oldal illusztrációkkal, jó állapotban, kb.: 16,5x21,5cm
35... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
1 000 Ft | |
Zdzislaw Nowak: A malomtól a góig - 50 táblás játék ; Gondolat Kiadó 1982. Tartozékokkal - nem garantált, hogy hiánytalan. Papír borítású (enyhén szakadozott), kemény... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
700 Ft | |
Dr. Sevcsik Jenő : Gyakorlati Fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1961. Puha fedelű, 256 oldal, jó állapotban, kb.: 14x20,5cm.
35729 |
1 | 2024.11.26. 20:00 |
400 Ft | |
Maria Costantino: A Louvre kincsei ; Hajja és Fiai Kiadó 1998. Papír borítású, kemény fedelű, 160 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
500 Ft | |
Gossen Lunasix 3 fénymérő sz.: 265070 1db labor előtéttel Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35731 |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
16 000 Ft | |
Facit számológép - model C1-13 sz.: IC45311 Nem működik.
35717 |
1 | 2024.11.26. 20:00 |
1 000 Ft | |
Dr. Sárkány Pál: Nemzetközi kutya enciklopédia ; Terra Kiadó 1976. Kemény vászon fedelű, 742 oldal illusztrációkkal, jó állapotban, kb.: 17,5x24,5cm
35... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
1 000 Ft | |
Országos Fotokiállítás Győr 1966. - plakett Jó állapotban, kb.: 7,5cm magas és 5,5cm széles
35743 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
1 000 Ft | |
Apró, műanyag fényképezőgép makettek üvegezett, falra akasztható vitrinben 19 db. Kb.: 28x28x4cm, jó állapotban.
35741 |
1 | 2024.11.27. 18:00 |
800 Ft | |
Erősen tisztításra szorul.
35742 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
300 Ft | |
Eredeti dobozában.
35739 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
300 Ft | |
35737 |
0 | 2024.11.27. 19:00 |
2 000 Ft | |
Ferrotípia papír keretben fiatal hölgyről A keret kb.: 8x11cm, a kép kb.: 3,5x5,5cm
35746 |
0 | 2024.11.27. 19:00 |
1 000 Ft | |
Agfa Silette fényképezőgép sz.: EF 5771, Apotar 3,5/45mm objeltív Tokkal. Zárhibás.
35734
0 | 2024.11.27. 19:00 |
1 000 Ft | |
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145 Tok nélkül. Fénymérő hibás.
35732 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
5 000 Ft | |
Minolta AF Zoom 3,5-5,6/28-80mm objektív sz.: 58837599 Tok nélkül. Hoya Skylight (1B) szűrő, napellenző, objektív sapka.
35735
0 | 2024.11.27. 20:00 |
4 000 Ft |