Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek Díszfegyverek ; Helikon-Corvina 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 60 oldal plusz fényképek fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
500 Ft | |
Dr.Knapp Oszkár: Általános műszaki segédkönyv ; Táncsics Könyvkiadó 1957. Utolsó oldalon egy szignó. Puha fedelű, 238 oldal, gerncnél sérült, kb.: 12x17cm
337... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
1940. ; 01. ; 02. ; 04. ; 05. ; 06. ; 08. Megkímélt állapotban.
33768 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
1 500 Ft | |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Mende Jenő: A rádiótelefon ; Franklin-Társulat 1924. Lissák Kálmán szignó a belső oldalon 1925. Kemény fedelű - gerincnél sérült, hiányos, 155... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Laterna Magica színes képek 3db. Rajzfilm figurák. Jó állapotban.
33769 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
3 000 Ft | |
Rad der Zeit - Audi történet 1993 Kemény fedelű, 222 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó minőségben, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
800 Ft | |
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák ; Corvina Kiadó 1974. Építészeti hagyományok sorozat.Kemény fedelű, 131 oldal, 93 fotó, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Cinzia Valigi: Róma és a Vatikán Puha fedelű, magyar nyelvű, két nagy posterrel, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.30. 18:00 |
500 Ft | |
Tokkal, dobozzal (1973), folyadékban búborék.
33785 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
2 400 Ft | |
Eredeti dobozban, tisztításra szorul.
33787 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Sevcsik Jenő: A fotos labor ; Műszaki Könyvkiadó 1973. Puha fedelű,159 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x19cm
33805 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Pest-Budai városképek ; Magyar Helikon 1969. Kemény fedelű, rengeteg fényképpel, jó állapotban, kb.: 12,5x18,5cm
33810 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
33801 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Minolta A.2 fényképezőgép sz.: 316177, Rokkor 2,8/45mm objektív sz.: 1401270 cca.: 1955-58. Tokkal. Távmérő nem érzékelhető a keresőben.
33784 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
6 000 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Ezüst színű, cirádás fém lornyon domború üveggel Keret jó állapotban, üveg foltos.
33783 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
3 000 Ft |