| Kép |
Név
|
Licitek
![]() |
Lejárat
![]() |
Jelenlegi ár
|
|---|---|---|---|---|
|
|
Fényképek a "2x2 néha 5" című filmből cca.: 1959. 13db "Vitrin fotók" Jó állapotban. Kb.: 18,5x24cm
39368 |
1 | 2026.02.02. 20:00 |
1 000 Ft |
|
|
Aurora 10 S8 filmfelvevő sz.: 737155, T-54 2,8/16mm objektív Tokkal, orosz nyelvű leírással. Működik, filmmel nincs kipróbálva.
39364 |
1 | 2026.01.30. 20:00 |
500 Ft |
|
|
Hasselblad objektív távolság segítő Átlagosan használt állapotban.
39384 |
1 | 2026.02.03. 20:00 |
500 Ft |
|
|
McKeown's Fényképezőgép Katalógus - Árjegyzék 1995-1996 Price guide to antique & classic cameras. Puha fedelű, 608 oldal angol nyelven, megkímélt... |
1 | 2026.02.04. 20:00 |
4 000 Ft |
|
|
MOM lupe bakelit dobozban sz.: 9123 Megkímélt állapotban. 5X és 2,5X
39402 |
1 | 2026.02.04. 20:00 |
500 Ft |
|
|
Negatív filmek kb.: 6x9cm 36db 39407 |
1 | 2026.02.04. 19:00 |
500 Ft |
|
|
Tokban. Működik, de az "A" betű hibás.
39406 |
1 | 2026.02.04. 20:00 |
2 000 Ft |
|
|
Eastman Kodak Company: The New Joy of Photography ; Addison-Wesley Kiadó 1985. Puha fedelű, 301 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20,5x25,5cm ... |
1 | 2026.01.28. 19:00 |
500 Ft |
|
|
John Garrett: The Photographer's Pocket Manual ; Guild Kiadó 1987. Kemény fedelű (hátul apró sérülés), 240 oldal félfényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2026.01.28. 19:00 |
500 Ft |
|
|
Practical Photography angol magazin 2001/12 134 oldal plusz melléklet, jó állapotban.
39331 |
1 | 2026.01.28. 19:00 |
100 Ft |
|
|
Doug Harman: The Digital Photography Handbook ; Quercus Kiadó 2005. Kemény fedelű, 222 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
1 | 2026.01.28. 20:00 |
500 Ft |
|
|
Fém dobozban.
39380 |
1 | 2026.02.02. 20:00 |
1 000 Ft |
|
|
Előtét lencsék közelfényképezéshez 3db tokban Dörr Digital Close-Up: +1 ; +2 ; +4. M62 Újszerű állapotban.
39347
|
1 | 2026.01.29. 20:00 |
500 Ft |
|
|
Tok nélkül. Objektív tisztításra szorul.
39390 |
1 | 2026.02.03. 20:00 |
1 500 Ft |
|
|
Altiflex 6x6 fényképezőgép, Rodenstock-Trinar-Anastigmat2,9/7,5cm objektív Tokkal. Objektív tisztításra szorul.
39353 |
1 | 2026.01.29. 20:00 |
20 000 Ft |
|
|
Beugró blendés, 3 részes. Átlagosan használt állapotban. M42
39343 |
1 | 2026.01.29. 19:00 |
400 Ft |
|
|
Fénykép az ezredfordulón ; M.Fotóművészek szövetsége 2000. Szerk.: Szarka Klára. Fotóelméleti szimpózium a Kossuth Klubban 1999.04.09-10. Puha fedelű,... |
1 | 2026.01.28. 19:00 |
300 Ft |
|
|
Átlagosan használt állapotban.
39355 |
1 | 2026.01.29. 20:00 |
2 000 Ft |
|
|
Jó állapotban. Leica, Zorkij, Fed
39350 |
1 | 2026.01.29. 20:00 |
400 Ft |
|
|
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD
39342 |
1 | 2026.01.29. 20:00 |
2 000 Ft |