Aukció

Szocialista Brigád jelvény

Szocialista Brigád jelvény

Kissé kopottas. Kb.: 3cm átmérő.

39113

1 2026.01.05.
100 Ft
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.

39123

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077

Tisztításra szorul, blende hibás.

39117

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Mamiya RB67 vázsapka

Mamiya RB67 vázsapka

39134

1 2026.01.06.
800 Ft
Volt és Amper mérő készülék

Volt és Amper mérő készülék

Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.

39108

0 2026.01.05.
6 000 Ft
Óratartó díszdoboz

Óratartó díszdoboz

Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm

39133

0 2026.01.12.
100 Ft
Párizsi képeslapok 9db

Párizsi képeslapok 9db

3db-on bélyeg 1965-66.

39130

0 2026.01.12.
100 Ft
Olasz városokról fényképek 16db.

Kasírozva, fűzve, feliratokkal. Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 35,5x30cm

38...

0 2026.01.05.
5 000 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

0 2026.01.12.
100 Ft
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997.

Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm

0 2026.01.05.
1 000 Ft
Marx és Mérei

Marx és Mérei "Volamométer"

Tartozékokkal. Megkímélt állapotban. Nincs kipróbálva.

39107

0 2026.01.05.
4 000 Ft
Minolta prospektusok 6db

Minolta prospektusok 6db

39128

0 2026.01.12.
100 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft