Canon Zoom Lens FD 4,5/70-150mm objektív sz.: 131455 Objektív sapkákkal, Skylight (1A) szűrővel. Blende nincs kipróbálva. Tisztításra szorul. ... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
5 000 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39224 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
500 Ft |
Rollei kör diatár diákkal (80 db-os) Eredeti dobozban. 71 db. keretezett dia - köztük 10 db üveges. Portrék, tájak, reklám,... |
1 | 2026.01.22. 20:00 |
200 Ft |
Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.
39260 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
100 Ft |
Porst Tele-Zoom GMC M 4,5/75-200mm objektív X-M sz.: K8301230 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. AX
39246 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Objektív belsejében egy valószínűleg blendéről levált... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 6cm széles
39234 |
0 | 2026.01.19. 19:00 |
200 Ft |
Jan Novák: Digitális technika ; Cser Kiadó 2001. Puha fedelű, 135 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x23,5cm
39258 ... |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
200 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6147239 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R
0 | 2026.01.21. 00:00 |
4 000 Ft |
Diatárak tartó dobozban 2db-os Átlagosan használt állapotban.
39264 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.20. 19:00 |
600 Ft |
Tartó táskával, szíjjal, törlővel. Hibás, vázon törések.
39262 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Normál. Bontatlan (csomagolás egy helyen szakadt). Lejárt kb.: 1989.
39242 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 5cm.
39235 |
0 | 2026.01.19. 19:00 |
200 Ft |
39263 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
Sigma Zoom 3,5-5,6/ 24-70mm objektív sz.: 1005939 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. LR1000
39251 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
4 000 Ft |
Plasztik. Női cipőt formáz. Alsó rész kb.: 5cm széles
39233 |
0 | 2026.01.19. 18:00 |
200 Ft |
Georg Blitz: Retina Reflex S III IV ; Dr.Wolf Strache Kiadó 1965. Papír borítású, kemény fedelű, 332 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39259 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog 1976.10.01. Puha fedelű, 173 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39231 |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
1 000 Ft |