Dr.Darnay-Dornyay Béla: Bakony - Útikalauz ; Sport lap- és Könyvkiadó 1957. Puha fedelű, 208 oldal plusz a végén 15 fénykép és egy kihajtós térkép, megkímélt állapotban,... |
2 | 2024.04.29. 18:00 |
400 Ft | |
Dr.Mátéka Béla: Filléres budapesti kalauz ; Dr.Vajna György és Tsa. 1933. Könyvtári pecsét - törölve és egy leányiskolai pecsét. Kemény fedelű (foltos), 66 oldal... |
2 | 2024.04.29. 19:00 |
350 Ft | |
Dr. Gyulai Ferenc: Fotonagyítás ; Fotoélet 1941. Puha fedelű, 64 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
33861 ... |
2 | 2024.05.09. 20:00 |
550 Ft | |
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett Szettáskával, szűrőkkel, válltámasszal, orsókkal, kioldóval, szíjjal, napellenzővel, magyar... |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
22 000 Ft | |
Ungváry Jenő: A régi és az új Kőbánya képei ; Vexillum Kiadó 2005. Kemény fedelű, 128 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 21x30cm
2 | 2024.05.06. 19:00 |
550 Ft | |
Mende Jenő: A rádiótelefon ; Franklin-Társulat 1924. Lissák Kálmán szignó a belső oldalon 1925. Kemény fedelű - gerincnél sérült, hiányos, 155... |
2 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft | |
Öveges József: A mikroszkóp és használata , Gondolattár 1960. Puha fedelű, 174 oldal, jó állapotban, kb.: 10x14cm
33786 |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
600 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
600 Ft | |
Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
2 | 2024.05.07. 18:00 |
600 Ft | |
Mérleggyár Labormérleg sz.: 74363 50-1000g. Átlagosan használt állapotban.
33845 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
2 200 Ft | |
Sevcsik Jenő: Fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1972. Puha fedelű, 160 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x19cm
33809 |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
600 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
33797 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
550 Ft | |
Tokkal, dobozzal (1973), folyadékban búborék.
33785 |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
2 400 Ft | |
1940. ; 01. ; 02. ; 04. ; 05. ; 06. ; 08. Megkímélt állapotban.
33768 |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
1 500 Ft | |
2db kb.: 4cm átmérő (domború-homorú) ; 1db. kb.: 4,5cm átmérőjű (domború-domború)
33... |
1 | 2024.05.02. 18:00 |
500 Ft | |
Simóné Avarosy Éva: A repülősárkányoktól a sárkányrepülőkig ; Gondolat Zsebkönyvek 1981. Puha fedelű, 128 oldal jó állapotban, kb.: 11x18cm
33778 |
1 | 2024.04.29. 18:00 |
200 Ft | |
AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
1935. évi fotoújdonságok ; A Fotoélet jubileumi ajándéka Fűzött kiadvány, a Fotoélet melléklete és kiadása, 19 oldal,korának megfelelő állapotban,... |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
200 Ft |