VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db Kb.: 23cm. Jó állapotban.
39149 |
1 | 2026.01.08. 20:00 |
100 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Tokkal, leírással. Vakuval is használható. Made in China
39166 |
1 | 2026.01.09. 20:00 |
500 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Hibás.
39144 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
A csatlakoztató bajonett alapján periszkópra és/vagy mikroszkópra csatlakoztatható. Zárhibás... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39172 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
39128 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Kéttagú közgyűrű Praktica VLC, LLc Eredeti dobozban, jó állapotban.
39165 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |