Zorki-6 fényképezőgép sz.: 600046215, Industar-50 3,5/50mm objektív sz.: 6096533 Tokkal.
39199 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
3 000 Ft |
39221 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645 Objektív sapkákkal. M42.
39193 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39215 |
1 | 2026.01.16. 19:00 |
100 Ft |
39176 |
1 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Soligor C/D MC Dualfocal4/85-135mm objektív sz.: 382027160 Objektív sapkákkal, Astron Skylight szűrővel. Tisztításra szorul. F/AX
39190 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510 Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD
39189
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Doboz nélkül. Átlagosan használt állapotban.
39179 |
1 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954 Tisztításra szorul. Minolta D
39187 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39223 |
1 | 2026.01.19. 19:00 |
500 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
1 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Plasztik. Női cipőt formáz. Alsó rész kb.: 5cm széles
39233 |
0 | 2026.01.19. 18:00 |
200 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Szovjet jelképekkel diszítve, célkereszttel - hibás.
39204 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
1 000 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
Fotóvilág 2009 ; Dékán Stúdió Kft Kemény fedelű, két nyelvű, 275 oldal, 240 oldal művészi fotókkal, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
300 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |