Vivitar 5,6/300mm objektív sz.: 37607558 Első objektív sapkával. Tisztításra szorul. K bajonett
39200 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 000 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1970. Puha fedelű, fűzött, 159 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39182 |
1 | 2026.01.13. 19:00 |
1 000 Ft |
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510 Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD
39189
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
39128 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Fujicolor AX8524 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39178 |
1 | 2026.01.13. 20:00 |
200 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
39176 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
700 Ft |
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A Made in China
39184 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Minox 35 EL fényképezőgép sz.: 3752830, Color-Minotar 2,8/35mm objektív Tokkal. Elem hiányában nincs kipróbálva.
39180 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
6 000 Ft |
Zorki-6 fényképezőgép sz.: 600046215, Industar-50 3,5/50mm objektív sz.: 6096533 Tokkal.
39199 |
0 | 2026.01.14. 20:00 |
3 000 Ft |
Made in China
39185 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39188 |
0 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Helios-44M-4 2/58mm objektív sz.: 87385826 Hátsó objektív sapkával. M42
39195 |
0 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez Tisztításra szorul. M58
39201 |
0 | 2026.01.15. 19:00 |
2 000 Ft |