Kissé kopottas. Kb.: 3cm átmérő.
39113 |
1 | 2026.01.05. 18:00 |
100 Ft |
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.
39123 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077 Tisztításra szorul, blende hibás.
39117 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.
39108 |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
6 000 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
3db-on bélyeg 1965-66.
39130 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Olasz városokról fényképek 16db. Kasírozva, fűzve, feliratokkal. Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 35,5x30cm
38... |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
5 000 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.05. 20:00 |
1 000 Ft |
Tartozékokkal. Megkímélt állapotban. Nincs kipróbálva.
39107 |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
4 000 Ft |
39128 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |