Aukció

Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228

Hibás. Canon FD

39175

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel  1970.

Puha fedelű, fűzött, 159 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm

39182

1 2026.01.13.
1 000 Ft
Tokina SD 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 3893510

Hoya Skylight szűrővel. Blendehibás. Canon FD

39189

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Rollei 6x6 diatár

Rollei 6x6 diatár

39176

1 2026.01.13.
500 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

1 2026.01.12.
100 Ft
Minolta prospektusok 6db

Minolta prospektusok 6db

39128

1 2026.01.12.
100 Ft
Fujicolor AX8524 16mm/122m film fém doboza

39178

1 2026.01.13.
200 Ft
Porst GMC Tele-Zoom X-M  4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981

Hibás, lencse foltos. Minolta.

39174

1 2026.01.12.
1 000 Ft
Kodak Carousel kör diatár

Kodak Carousel kör diatár

Doboz nélkül. Átlagosan használt állapotban.

39179

1 2026.01.13.
500 Ft
Soligor MC C/D  Zoom+Macro 2,8-4,2/28-70 objektív sz.. 9856639

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. FX

39191

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
PIN 929 fényképezőgép sz.: 919303-A

Made in China

39184

0 2026.01.13.
500 Ft
4 darabos fotólabor menzúra készlet

100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval

0 2026.01.15.
5 000 Ft
SK-600 fényképezőgép

SK-600 fényképezőgép

Made in China

39185

0 2026.01.13.
500 Ft
Yashica Lens ML Zoom 3,5-4,8/35-70mm objektív sz.: A 8903022

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39188

0 2026.01.14.
1 500 Ft
Helios-44M-4  2/58mm objektív sz.: 87385826

Hátsó objektív sapkával. M42

39195

0 2026.01.14.
5 000 Ft
Tükrös tartozék derékszögű fényképezéshez

Tisztításra szorul. M58

39201

0 2026.01.15.
2 000 Ft
Kristály fényképezőgép sz.: 62007881, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 7013801

Zenit 3M tokkal - teteje hibás.. A gép zárhibás.

39198

0 2026.01.14.
5 000 Ft
Beroflex objektív szett

Beroflex objektív szett

5,6/80mm sz.: 8279 M42  ;  5,6/135mm sz.: 8744 M34  + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban.

0 2026.01.12.
3 000 Ft