Hama Studio Flash SF 28 vakulámpa Működik.
39159 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 13cm hosszú.
39169 |
0 | 2026.01.09. 20:00 |
300 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed 39162 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
400 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD
39170 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Gaf Rototray 100 universal kör diatár Eredeti dobozban, kopottas.
39139 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
300 Ft |
Reflecta Flectalux XM 10/12 reflektor Jó állapotban, működik. Max.: 1000 Watt
39160 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
2 000 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Átlagosan használt állapotba. Működik.
39158
0 | 2026.01.08. 20:00 |
500 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Objektív sapkákkal. Jó állapotban.
39154 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
1 000 Ft |
Hibás.
39144 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228 Hibás. Canon FD
39175 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |
A csatlakoztató bajonett alapján periszkópra és/vagy mikroszkópra csatlakoztatható. Zárhibás... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39172 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |