Kép |
Richard Hünecke: Leica M6 ; Laterna magica 1990. Puha fedelű, német nyelvű, 167 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 14x21cm
347... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
34803 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Évszám nélkül, füzetszerű, 24 oldal, korának megfelelő állapotban.
34687 |
0 | 2024.08.06. 18:00 |
100 Ft |
34732 |
0 | 2024.08.12. 19:00 |
300 Ft |
Im Zauber des Lichts ; Heering Kiadó 1940. Kemény vászon fedelű, 215 oldal rengeteg fotóval, jó állapotban, kb.: 22,5x25,5cm
34... |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
4 000 Ft |
Molnár Ferenc: Elektronikus áramkörök I/B ; Műszaki Könyvkiadó 2000. Puha fedelű, felső részén sérült, 304 oldal, kb.: 16x24cm. Hagyatékból.
34795 |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
100 Ft |
Meopta Openar 2,8/80mm objektív sz.:3304 Fém objektív sapka. M25
31779 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
3 000 Ft |
Demeter Károlyné-Szekér Károly II. 2001. és Demeter Károlyné-Dén Gábor III.... |
0 | 2024.08.05. 19:00 |
200 Ft |
Puha fedelű, német nyelvű, 69 oldal félfényes papíron, megkímélt állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
300 Ft |
34695 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
9 000 Ft |
Dr.Walter Kross: Lebendige Leica ; Umschau Kiadó Copyright 1955. Kemény vászon fedelű, német nyelvű, 120 fényképpel, adatokkal, jó állapotban.... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Grasshoff-Loefcher: Die Retufche von Photographien ; 1922. Német nyelvű, kemény fedelű, 100 oldal plusz fényképek, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.15. 20:00 |
300 Ft |
A Pesti Hirlap nyelvőre - A Pesti Hirlap ajándéka Szertk.: Kosztolányi Dezső. Kemény fedleű, 224 oldal, korának megfelelő állapotbvan, kb.:... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
300 Ft |
34805 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |
Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
34788 |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
200 Ft |
Die Fotografie magazin 1957 bekötve Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
34718 |
0 | 2024.08.09. 19:00 |
200 Ft |
Carl Zeiss Jena Flektogon 2/5,5 objektív sz.: 6236643 Külső gyűrűn enyhe horpadás. Pentaka 8mm bayonet.
34675 |
0 | 2024.08.06. 20:00 |
5 000 Ft |
Zácsfalvi Gyula: London , Zwar Kft. 2004. Papír borítású, kemény fedelű, magyar-angol nyelvű kiadvány közel 100 fotóval, újszerű... |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
100 Ft |
Fritz Meisnitzer: Leica R6 ; Laterna Magica Kiadó 1989. Német nyelvű, puha fedelű, 216 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm ... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Praktina IIa fényképezőgép, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4460970 Tokkal, objektív sapkával.
34785 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
10 000 Ft |