A digitális fotózás műhelytitkai ; Rainbow-Slide Kiadó 2002-2003 Puha fedelű, 157 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 16x22,5cm ... |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
200 Ft |
Megvásárolható szakmai kiadványok katalógusa, 1998.01.01-től ; Győri Lajos Füzetszerű, fűzésnél rozsdafolt. 14x20cm
39345 |
0 | 2026.01.29. 18:00 |
100 Ft |
Practical Photography angol magazin 2001/12 134 oldal plusz melléklet, jó állapotban.
39331 |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
100 Ft |
Corel Photo-Paint - user manual ; Corel Corporation 1994. Puha fedelű - pár helyen sérült, 225 oldal jó állapotban, kb.: 17x23cm
39268 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
100 Ft |
92 express - francia magazin ; 2007-2008 tél 146 oldal jó állapotban.
39330 |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban.
39275 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
What Digital Camera magazin 2014. Christmas 98 oldal jó állapotban.
39305 |
0 | 2026.01.26. 18:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban.
39314 |
0 | 2026.01.27. 19:00 |
200 Ft |
39279 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
39281 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Rögzítő csavar - vékony, vékony Megkímélt állapotban.
39280 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
300 Ft |
The Photographers' Gallery Magazin London 1998.07-09 Prospektus.
39285 |
0 | 2026.01.26. 18:00 |
100 Ft |
Pentacon Prakticar MC 2,8/135mm objektív sz.: 4223762 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul, napellenzőn enyhe horpadás. Praktica... |
0 | 2026.01.27. 20:00 |
9 000 Ft |
Amateur Photographer magazin 2018.10.20. 66 oldal jó állapotban.
39287 |
0 | 2026.01.26. 19:00 |
100 Ft |
Amateur Photographer magazin 2014.12.20-27. 114 oldal jó állapotban.
39295 |
0 | 2026.01.26. 20:00 |
100 Ft |
Győr ; Interpress-Adwest Kiadó 2000. Fotó: Fekete György ; Szöveg: Winkler Gábor - magyar, német, angol nyelven. Kemény fedelű,... |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39315 |
0 | 2026.01.27. 19:00 |
2 000 Ft |
Újszerű állapotban. CD utazó táska.
39311 |
0 | 2026.01.27. 20:00 |
400 Ft |
Fejér Zoltán: A fény szerelmese ; 2003. Dulovits Jenő fotóművész, feltaláló munkássága, 205 oldal+képmelléklet, jó állapotban. Kb.:... |
0 | 2026.01.29. 20:00 |
2 500 Ft |
Rögzítő csavar - vastag,vékony Megkímélt állapotban.
39278 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |