Aukció

Hama Studio Flash SF 28   vakulámpa

Működik.

39159

0 2026.01.08.
1 000 Ft
Optal antik fém szemüvegtok

Optal antik fém szemüvegtok

Jó állapotban. Kb.: 13cm hosszú.

39169

0 2026.01.09.
300 Ft
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed

39162

0 2026.01.08.
400 Ft
Minolta Auto Winder sz.: 2466563

Hibás.

39153

0 2026.01.08.
100 Ft
Tokina SD 4-5,6/35-200mm objektív sz.: 8602396

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta MD

39170

0 2026.01.12.
5 000 Ft
Gaf Rototray 100 universal kör diatár

Eredeti dobozban, kopottas.

39139

0 2026.01.07.
300 Ft
Reflecta  Flectalux XM 10/12 reflektor

Jó állapotban, működik. Max.: 1000 Watt

39160

0 2026.01.08.
2 000 Ft
Leica R vázsapka

Leica R vázsapka

39137

0 2026.01.07.
800 Ft
Unomat B14 Servo Flash

Unomat B14 Servo Flash

Átlagosan használt állapotba. Működik.

39158

0 2026.01.08.
500 Ft
Leica M vázsapka

Leica M vázsapka

39136

0 2026.01.07.
800 Ft
Óratartó díszdoboz

Óratartó díszdoboz

Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm

39133

0 2026.01.12.
100 Ft
Vakupapucs

Vakupapucs

Jó állapotban. Szovjet gyártmány.

39150

0 2026.01.08.
100 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

0 2026.01.12.
100 Ft
Canon Tele-Converter 1,4X  46

Canon Tele-Converter 1,4X 46

Objektív sapkákkal. Jó állapotban.

39154

0 2026.01.08.
1 000 Ft
Soligor DG34AFC vaku

Soligor DG34AFC vaku

Hibás.

39144

0 2026.01.07.
100 Ft
Vivitar Macro Focusing Zoom MC 3,5-5,6/28-210mm objektív sz.: 09833228

Hibás. Canon FD

39175

0 2026.01.12.
1 000 Ft
Speciális Zorkij 4K váz   3H197

Speciális Zorkij 4K váz 3H197

0 2026.01.12.
5 000 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.

39172

0 2026.01.12.
7 000 Ft
National  vaku sz.: 2079142

National vaku sz.: 2079142

Kopottas, hibás.

39142

0 2026.01.07.
100 Ft