Rögzítő csavar - vékony, vékony Megkímélt állapotban.
39280 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
300 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39315 |
0 | 2026.01.27. 19:00 |
2 000 Ft |
Sigma Zoom 3,5-5,6/ 24-70mm objektív sz.: 1005939 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. LR1000
39251 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
4 000 Ft |
Győr ; Interpress-Adwest Kiadó 2000. Fotó: Fekete György ; Szöveg: Winkler Gábor - magyar, német, angol nyelven. Kemény fedelű,... |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |
Amateur Photographer magazin 2014.12.20-27. 114 oldal jó állapotban.
39295 |
0 | 2026.01.26. 20:00 |
100 Ft |
Pentacon Prakticar MC 2,8/135mm objektív sz.: 4223762 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul, napellenzőn enyhe horpadás. Praktica... |
0 | 2026.01.27. 20:00 |
9 000 Ft |
Újszerű állapotban.
39273 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
The Photographers' Gallery Magazin London 1998.07-09 Prospektus.
39285 |
0 | 2026.01.26. 18:00 |
100 Ft |
Georg Blitz: Retina Reflex S III IV ; Dr.Wolf Strache Kiadó 1965. Papír borítású, kemény fedelű, 332 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39259 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
39263 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
39281 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Michael Busselle: The Photographer's Question & Answer Book ; Book Club 1983. Papír borítású, kemény fedelű, 225 oldal félfényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
500 Ft |
39279 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Újszerű állapotban.
39314 |
0 | 2026.01.27. 19:00 |
200 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674 Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul. KA-R
39248 ... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
3 000 Ft |
What Digital Camera magazin 2014. Christmas 98 oldal jó állapotban.
39305 |
0 | 2026.01.26. 18:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban.
39275 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Amateur Photographer magazin 2018.10.20. 66 oldal jó állapotban.
39287 |
0 | 2026.01.26. 19:00 |
100 Ft |
Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.
39260 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
100 Ft |
Chinon 313 P XL filmfelvevő sz.: 381091, Chinon Reflex Zoom Lens 1,3/8,5-25,5mm objektív Tok nélkül. Motor működik. Egyéb működés nincs ellenőrizve.
392710 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |