Ezüst színű, cirádás fém lornyon domború üveggel Keret jó állapotban, üveg foltos.
33783 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
3 000 Ft | |
Képnézegető játék fényképezőgép Működik - városképek. Átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33848 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
0 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
33741 |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
700 Ft | |
Liszt Ferenc arcai - fotóportrék ; Múzsák Kiadó Puha fedelű, 53 oldal, 56 fotóval, félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 22x22cm
33... |
0 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
Home Couture 2010. ; Kare Design Angol-német nyelvű katalógus. 312 oldal, csupaillusztráció, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Varázslatos Magyarországunk ; Kossuth Kiadó 2011. Hasonló nevű pályázatról. Puha fedelű, magyar-angol nyelven, 128 oldal tele fotókkal, fényes... |
0 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Walesi Hercegnő (1961-1997) életútja képekben ; Officina Nova Kiadó 1997. Kemény fedelű, 160 oldal tele fotókkal, félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.05.06. 20:00 |
1 000 Ft | |
Dr.Knapp Oszkár: Általános műszaki segédkönyv ; Táncsics Könyvkiadó 1957. Utolsó oldalon egy szignó. Puha fedelű, 238 oldal, gerncnél sérült, kb.: 12x17cm
337... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Műtermek: Keglovich Emil Szeged, kb.: 10,5x16,5cm - megkímélt állapotban ; Schmidt Ágoston... |
0 | 2024.05.07. 19:00 |
100 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Ilja Ehrenburg: Európa sorsa ; Idegennyelvű Irodalmi Kiadó 1943. Füzetszerű fűzött kiadvány - borító oldal már levált, 48 oldal, kb.: 11x16,5cm
33767... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
Guruljborsócska mesekönyv ; Kárpátontúli Területi Kiadó 1958 A Szovjetunió népeinek meséi. Kemény fedelű (kopottas), 144 oldal, gerincnél sérült, kb.:... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Dr.Gyulai Ferenc: Kisképfotó ; Fotoélet 1942. Puha fedelű, 64 oldal megkímélt állapotban, kb.:12x16,5cm. Hagyatékból.
33860 |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
200 Ft | |
Kb.: 4cm átmérő. Hagyatékból.
33865 |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
Maci fényképezőgéppel, sportos öltözékben Kemény műanyag, kb.: 10,5cm magas, jó állapotban. Hagyatékból.
33871 ... |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
500 Ft | |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XII. évf. 2009. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33851 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fém cigaretta tartó, púder-tükör résszel Kivül enyhén, belül erősebben kopottas. Hagyatékból.
33850 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
400 Ft |