Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
500 Ft |
Markovics Ferenc: Rögzítő Show ; szerzői kiadás 2011. Kemény fedelű, 144 oldal gazdagon illusztrálva, fényes papíron, kb.: 20x25,5cm. Újszerű... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
500 Ft |
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Objektív belsejében egy valószínűleg blendéről levált... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 6cm széles
39234 |
0 | 2026.01.19. 19:00 |
200 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)
39241
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
0 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
Bontatlan, lejárt.
39225 |
0 | 2026.01.16. 19:00 |
500 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6147239 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R
0 | 2026.01.21. 00:00 |
4 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)
39240 |
0 | 2026.01.20. 00:00 |
1 000 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással Újszerű állapotban.
39219 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.20. 19:00 |
600 Ft |
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097 Tok nélkül, objektív sapkával, Seimax UV szűrővel. Belül csillámló pontok. Erősen tisztításra... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39215 |
1 | 2026.01.16. 19:00 |
100 Ft |
Forte Bromofort BN10 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39236 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K ... |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C
39205 |
1 | 2026.01.15. 20:00 |
1 500 Ft |
39221 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Kb.: 6,5x9cm
39222 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
500 Ft |
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.
39210
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |