Jan Novák: Digitális technika ; Cser Kiadó 2001. Puha fedelű, 135 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x23,5cm
39258 ... |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
200 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 43cm hosszú
39271 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
39266 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
500 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674 Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul. KA-R
39248 ... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
3 000 Ft |
Rögzítő csavar - vékony; vékony Megkímélt állapotban.
39283 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
300 Ft |
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Objektív belsejében egy valószínűleg blendéről levált... |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 6cm széles
39234 |
0 | 2026.01.19. 19:00 |
200 Ft |
39282 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Újszerű állapotban.
39274 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
800 Ft |
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen ; Cser Kiadó 1998. Puha fedelű, 156 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban,kb.: 17x24cm.
39267 ... |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
200 Ft |
Yashica Lens 4,5/70-210mm objektív sz.: F6147239 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R
0 | 2026.01.21. 00:00 |
4 000 Ft |
Tartó táskával, szíjjal, törlővel. Hibás, vázon törések.
39262 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Corel Photo-Paint - user manual ; Corel Corporation 1994. Puha fedelű - pár helyen sérült, 225 oldal jó állapotban, kb.: 17x23cm
39268 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
100 Ft |
Vephota LN1 24x30/10 fotópapír Bontatlan (csomagolás pár helyen szakadozott). Lejárt. Német gyártmány.
39239 |
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Mágneses zár, hátul csiptető. Tisztításra szorul. Kb.: 4x9cm, vastagság kb.: 3cm.
39... |
0 | 2026.01.19. 19:00 |
150 Ft |
Újszerű állapotban.
39275 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Győri Lajos: Utazás a világ körül 2005. Fotóügynökség Kft. Kemény fedelű,111 oldal, 554 fotó fényes papíron, jó állapotban. Kb.: 21x30cm.
39256... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
200 Ft |
Markovics Ferenc: Rögzítő Show ; szerzői kiadás 2011. Kemény fedelű, 144 oldal gazdagon illusztrálva, fényes papíron, kb.: 20x25,5cm. Újszerű... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
500 Ft |
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db 2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.
39257 |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
300 Ft |
Rollei kör diatár diákkal (80 db-os) Eredeti dobozban. 71 db. keretezett dia - köztük 10 db üveges. Portrék, tájak, reklám,... |
1 | 2026.01.22. 20:00 |
200 Ft |