Aukció

Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív

Tok nélkül.

39220

0 2026.01.16.
500 Ft
Markovics Ferenc: Rögzítő Show ; szerzői kiadás 2011.

0 2026.01.21.
500 Ft
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543

0 2026.01.21.
2 000 Ft
Mobil telefon tartó

Mobil telefon tartó

Marok szerű, plasztik. Alsó rész kb.: 6cm széles

39234

0 2026.01.19.
200 Ft
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír

Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)

39241

0 2026.01.20.
1 000 Ft
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re

39243

0 2026.01.21.
600 Ft
ORWO N113  1l-hez

ORWO N113 1l-hez

Bontatlan, lejárt.

39225

0 2026.01.16.
500 Ft
Yashica Lens  4,5/70-210mm objektív sz.:  F6147239

Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Frontlencse szélén enyhe kb. 1cm karc. KA-R

0 2026.01.21.
00:00
4 000 Ft

Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)

39240

0 2026.01.20.
00:00
1 000 Ft
Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással

Újszerű állapotban.

39219

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997.

Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm

0 2026.01.20.
600 Ft
Sigma Zoom MC 3,5-4,5/70-250mm objektív sz.: 5903097

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db

Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.

39215

1 2026.01.16.
100 Ft
Forte Bromofort BN10  18x24/10 fotópapír

Bontatlan. Lejárt.

39236

1 2026.01.20.
1 000 Ft
Sigma High-Speed Zoom MC 3,5-4/80-200mm objektív sz.: 126914

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Belső részen fátyolos helyek. Tisztításra szorul. Pentax K

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Tokina RMC 3,5/200mm objektív sz.. 7904429

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Y/C

39205

1 2026.01.15.
1 500 Ft
Asztali állvány

Asztali állvány

39221

1 2026.01.16.
300 Ft
Negatívok 38db

Negatívok 38db

Kb.: 6,5x9cm

39222

1 2026.01.19.
500 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

1 2026.01.16.
1 000 Ft