Amateur Photographer magazin 2014.12.13. 90 oldal jó állapotban.
39286 |
0 | 2026.01.26. 18:00 |
100 Ft |
Corel Photo-Paint - user manual ; Corel Corporation 1994. Puha fedelű - pár helyen sérült, 225 oldal jó állapotban, kb.: 17x23cm
39268 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban.
39275 |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
800 Ft |
Black+White Photography magazin 2014.04. 90 oldal plusz reklámok, jó állapotban.
39288 |
0 | 2026.01.26. 18:00 |
100 Ft |
Jan Novák: Digitális technika ; Cser Kiadó 2001. Puha fedelű, 135 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x23,5cm
39258 ... |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
200 Ft |
Győri Lajos: Utazás a világ körül 2005. Fotóügynökség Kft. Kemény fedelű,111 oldal, 554 fotó fényes papíron, jó állapotban. Kb.: 21x30cm.
39256... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
200 Ft |
39277 |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
Eumig Vienette 5 Zoom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 2876246, Vario-Viennar 1,8/8-40mm objektív Tokkal, német nyelvű leírással
39307 |
1 | 2026.01.27. 20:00 |
1 000 Ft |
Rollei kör diatár diákkal (80 db-os) Eredeti dobozban. 71 db. keretezett dia - köztük 10 db üveges. Portrék, tájak, reklám,... |
1 | 2026.01.22. 20:00 |
200 Ft |
Hasselblad 500C/M fényképezőgép sz.: UC168466, Planar 2,8/80mm objektív sz.: 4600610 tartozékokkal Tokkal, vállszíjjal, magazin 3141714, harmonikás napellenző, 2db objektív sapka.
392... |
1 | 2026.02.02. 20:00 |
250 000 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen ; Cser Kiadó 1998. Puha fedelű, 156 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban,kb.: 17x24cm.
39267 ... |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
200 Ft |
Heiner Henninges: Canon EOS 1 ; Laterna Magica Liadó 1992. Kemény fedelű,176 oldal fényes papíron, gazdqagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 15x21,5cm ... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed Újszerű állapotban.
39276 |
1 | 2026.01.23. 20:00 |
400 Ft |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
39266 |
1 | 2026.01.23. 20:00 |
500 Ft |
Markovics Ferenc : A Baba utcai ház ; Magyar Fotóművészek Szövetsége 2002. Kemény fedelű, 11 oldal rengeteg fotóval, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 20,5x25cm. ... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db 2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.
39257 |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
300 Ft |
Markovics Ferenc: Rögzítő Show ; szerzői kiadás 2011. Kemény fedelű, 144 oldal gazdagon illusztrálva, fényes papíron, kb.: 20x25,5cm. Újszerű... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
500 Ft |
Julien Busselle: Printing Special Effects (B&W) ; RotoVision 2000. Puha fedelű, 126 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 23xs26cm
39298 |
1 | 2026.01.26. 20:00 |
500 Ft |