Doug Harman: The Digital Photography Handbook ; Quercus Kiadó 2005. Kemény fedelű, 222 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2026.01.28. 20:00 |
500 Ft |
Fényes fotópapír (Foto Glossy) tintasugaras nyomtatóhoz A/4 méret 50db-os 240g/m2 Bontatlan.
39328 |
0 | 2026.01.28. 20:00 |
1 000 Ft |
Amateur Photographer magazin 2017.08.05. 82 oldal jó állapotban.
39293 |
0 | 2026.01.26. 19:00 |
100 Ft |
Yann Arthus-Bertreand For Press Freedom 2002. Puha fedelű, 125 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 21x30cm
39299 |
0 | 2026.01.26. 20:00 |
300 Ft |
Amateur Photographer magazin 2018.10.20. 66 oldal jó állapotban.
39287 |
0 | 2026.01.26. 19:00 |
100 Ft |
Porst Tele-Zoom GMC M 4,5/75-200mm objektív X-M sz.: K8301230 Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. AX
39246 |
0 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
Corel Photo-Paint - user manual ; Corel Corporation 1994. Puha fedelű - pár helyen sérült, 225 oldal jó állapotban, kb.: 17x23cm
39268 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
100 Ft |
39282 |
0 | 2026.01.23. 19:00 |
300 Ft |
92 express - francia magazin ; 2007-2008 tél 146 oldal jó állapotban.
39330 |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
100 Ft |
Practical Photography angol magazin 2001/12 134 oldal plusz melléklet, jó állapotban.
39331 |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
100 Ft |
Zeiss Ikon Contarex S ; SE System ; Zeiss Ikon Kemény vászon fedelű, 187 oldal, jó állapotban, kb.: 22x30cm
39255 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
800 Ft |
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db 2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.
39257 |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
300 Ft |
Heiner Henninges: Canon EOS 1 ; Laterna Magica Liadó 1992. Kemény fedelű,176 oldal fényes papíron, gazdqagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 15x21,5cm ... |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
500 Ft |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
39266 |
1 | 2026.01.23. 20:00 |
500 Ft |
Nick Yapp: A XX. szátad, 1990-es évtizede ; Könemann Getty Images 2001. Angol, francia, német nyelven. Puha fedelű, 392 oldal rengeteg fotóval, jó állapotban,kb.:... |
1 | 2026.01.27. 20:00 |
500 Ft |
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen ; Cser Kiadó 1998. Puha fedelű, 156 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban,kb.: 17x24cm.
39267 ... |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
200 Ft |
HAMA Praktica B bajonett átalakító M42-re Jó állapotban.
39243 |
1 | 2026.01.21. 19:00 |
600 Ft |
6 tár 50 db-os. Bontatlan.
39329 |
1 | 2026.01.28. 20:00 |
1 000 Ft |
Olympus Zuiko Digital 3,5-5,6/14-45mm objektív sz.: 102132543 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Objektív belsejében egy valószínűleg blendéről levált... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
2 000 Ft |
The 50 greatest political photographs - jó állapotban.
38289 |
1 | 2026.01.26. 20:00 |
100 Ft |