Kép |
Olympus prospektusok, szórólapok 10db Hagyatékból.
34791 |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
500 Ft |
Puha fedlű, 68 oldal megkímélt állapotban, kb.: 14,5x21cm. Hagyatékból.
34655 ... |
0 | 2024.08.05. 20:00 |
100 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 13cm hosszú.
34711 |
0 | 2024.08.08. 19:00 |
300 Ft |
Magyar építőművészet folyóirat LXXXVII évf. 1996/4 64 oldal jó állapotban. Hagyatékból.
34726 |
0 | 2024.08.09. 18:00 |
100 Ft |
Szetzker Szilvia: Az új német helyesírás ; JK könyvkiadó 2001. Puha fedelű, 176 oldal jó állapotban, kb.: 14,5x20cm
34761 |
0 | 2024.08.13. 18:00 |
300 Ft |
Kádár Géza: Rádió és Televízió Vevőkészülékek ; Műszaki Könyvkiadó 1967. Kemény fedelű, 291 oldal megkímélt állapotban, kb.: 18x24cm
34691 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
500 Ft |
Dienes István: A honfoglaló Magyarok ; Corvina Kiadó 1972. Puha fedelű, 85 oldal plusz 73 fénykép jó állapotban, kb.:17x23cm
34755 |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
500 Ft |
Theo Kisselbach: Das Leica Buch ; Heering Kiadó 1955. Német nyelvű, kemény vászon fedelű, 276 oldal (plusz reklámok), fényes papíron, gazdagon... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
Praktica. Jó állapotban.
34775 |
0 | 2024.08.14. 19:00 |
1 000 Ft |
Fotós Szem MTI magazin 2008/1 sz. 128 oldal, jó állapotban.
34699 |
0 | 2024.08.07. 19:00 |
100 Ft |
EX Symposion Dokumentum magazin 2000. 32-33sz. 133 oldal jó állapotban. Hagyatékból.
34729 |
0 | 2024.08.09. 19:00 |
200 Ft |
Angol üzleti levelezés ; Pannonart 1994. Kemény fedlű, 399 oldal jó állapotban, kb.: 15x21,5cm
34760 |
0 | 2024.08.13. 19:00 |
400 Ft |
Utóirat az Új Magyar Építőművészet melléklete 2003/3 40 oldal fényes papíron, jó állapotban. Hagyatékból.
34730 |
0 | 2024.08.09. 18:00 |
100 Ft |
Meopta Meostigmat 1,4/70mm objektív M 52,5 sz.: 5312 Objektív sapkával.Tisztításra szorul, Külső gyűrű egy helyen kis mértékben behorpadt.
0 | 2024.08.14. 19:00 |
1 500 Ft |
Karton tábla - Eljárás mérgezéskor Megkímélt állapotban, kb.: 30x42cm
34793 |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
1 010 Ft |
Karton tábla: Xenonlámpás vetítőgép .... Megkímélt állapotban, kb.: 30x42cm. Hagyatékból.
34794 |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
100 Ft |
Contax prospektusok, ismertetők 5db Pár példány lefűzéshez lyukasztva. Hagyatékból.
34792 |
0 | 2024.08.15. 19:00 |
500 Ft |
34686 |
0 | 2024.08.06. 18:00 |
300 Ft |
Kádár Géza: Rádió és Televízió Vevőkészülékek ; Műszaki Könyvkiadó 1964. Kemény fedelű (két helyen sérült), 271 oldal megkímélt állapotban, kb.: 18x24cm
3471... |
0 | 2024.08.08. 19:00 |
300 Ft |
Játék fényképezőgép - vizipisztoly Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
34801 |
0 | 2024.08.15. 18:00 |
200 Ft |