Lukácsy András: Népek játékai ; Móra Kiadó 1964. Kemény fedelű, 248 oldal jó állapotban, kb.: 17x19,5cm.
33486 |
1 | 2024.03.28. 19:00 |
300 Ft | |
Zorkij C fényképezőgép sz.: 56124058, Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 624680 Tokkal (pár helyen varrásnál szakadt).
33533 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
5 000 Ft | |
Hama DAT MP3 MiniDisc kazetta adapter Nincs kipróbálva.
33496 |
2 | 2024.03.28. 18:00 |
200 Ft | |
Régi, kihuzatos fém állvány bőr tokkal Kopottas.
33493 |
2 | 2024.03.28. 19:00 |
600 Ft | |
Tokkal. Hibás, bőrözés hiányos.
33490 |
2 | 2024.03.28. 20:00 |
2 400 Ft | |
Fed-4 fényképezőgép sz.: 882350, Industar-51 2,8/53mm objektív sz.: 8839458 Tok nélkül.
33578 |
2 | 2024.04.09. 20:00 |
3 200 Ft | |
Minolta AFC fényképezőgép sz.: 1091049, EF-C vakuval sz.: 50779648 33528 |
2 | 2024.04.04. 18:00 |
1 100 Ft | |
Nikon AF3 fényképezőgép sz.: 3036151 Tokkal.
33532 |
2 | 2024.04.04. 19:00 |
400 Ft | |
Heydes optikai fénymérő tokkal Nincs ellenőrizve.
33516 |
2 | 2024.04.03. 20:00 |
900 Ft | |
Eredeti csomagolásban.
33491 |
2 | 2024.03.28. 18:00 |
250 Ft | |
Reprox 12 reprodukciós állvány Eredeti dobozban.
33526 |
2 | 2024.04.04. 18:00 |
700 Ft | |
Prizma Exa,.Exakta fényképezőgépekhez Tokkal, megkímélt állapotban.
33509 |
3 | 2024.04.02. 20:00 |
1 200 Ft | |
Filmforgalmazás, mozi-üzemszervezés 1978. Kult. Min. Filmfőigazgatósága.194 oldal jó állapotban, kb.: 17x24cm
33552 |
3 | 2024.04.05. 20:00 |
600 Ft | |
Ciklop 1,5/85mm objektív sz.: 900772 H3T-1 M42
33583 |
3 | 2024.04.10. 20:00 |
17 000 Ft | |
Kézi fogóval. Hagyatékból.
33485 |
3 | 2024.03.27. 20:00 |
650 Ft | |
Fotóművészet folyóirat XV. évf. 1972. 1-4 szám 4db. Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33474 |
3 | 2024.03.27. 20:00 |
650 Ft | |
Pentacon Electric 2.8/100mm objektív Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. M42
33586 |
3 | 2024.04.10. 20:00 |
7 000 Ft | |
Docter-Wetzlar Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív 33505 |
4 | 2024.04.02. 20:00 |
1 300 Ft | |
Szovjet fotóalbum 1941-1945 ; 1987. Kemény fedelű, 262 oldal fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 24,5x33cm.... |
4 | 2024.03.27. 19:00 |
700 Ft | |
Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.
33489 |
4 | 2024.03.28. 19:00 |
1 100 Ft |