Kép |
Meopta 5,6/240mm objektív sz.: 825958 Átlagosan használt állapotban, foglalat nélkül.
34674 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
1 000 Ft |
Gossen Sixtomat fénymérő sz.: E 515140 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
34737 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
1 000 Ft |
Ernitec TV lens 1,8/12,5-75mm objektív sz.: 810370 Tisztításra szorul. M25
34676 |
1 | 2024.08.06. 18:00 |
1 000 Ft |
Die Welt Des Unerklärlichen sorozat 5db 1986-87. 5 különböző téma a megmagyarázhatatlan világra, német nyelvű, példányonként többszáz... |
1 | 2024.08.13. 18:00 |
500 Ft |
Morvay György: Új fotolexikon ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 470 oldal, gerincnél sérült, kb.: 14x22,5cm
34692 |
1 | 2024.08.07. 18:00 |
100 Ft |
Pentacon Pentovar 16 2,8/15-60mm - 5,6/30-120mm sz.: 36686 Ak 16-hoz. Belül apró csillámok - tisztításra szorul.
34677 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
5 000 Ft |
Zeiss Ikon Erabox 4,5x6cm box fényképezőgép cca.: 1934-38. Tokkal.
34774 |
1 | 2024.08.14. 20:00 |
4 000 Ft |
Jó állapotban. M49
34705 |
1 | 2024.08.08. 19:00 |
400 Ft |
Tokkal. Előtétek: NI/32 ; NIIIa/32 ; NII/32. Jó állapotban.
34733 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
2 000 Ft |
Molnár Edit fotóművész kiállítása 1977. prospektus 10 oldal, jó állapotban, kb.: 20x22,5cm. Hagyatékból.
34656 |
1 | 2024.08.05. 19:00 |
100 Ft |
Tokkal, átlagosan használt állapotban.
34739 |
1 | 2024.08.12. 19:00 |
1 000 Ft |
34748 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
Isco-Göttingen Kiptaron 1,3/50mm vetítő objektív Frontlencse mögött, közép tájon hajszál vékony homály csík látható, kb 1cm.
34681 ... |
1 | 2024.08.06. 18:00 |
1 000 Ft |
Udo Afalter: Rolleiflex Rolleicord 1928-1993 ; Lindemanns Kiadó Német nyelvű, kemény fedelű, 192 oldal, gazdagon illusztrálva, fényes papíron, jó állapotban,... |
1 | 2024.08.08. 20:00 |
10 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Tevidon 1,4/25mm objektív sz.: 5174 Tok nélkül, objektív sapkákkal. "C" menet
34682 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
10 000 Ft |
Electro AX ; Electro 35. Lefűzéshez lyukasztva. Hagyatékból.
34663 |
1 | 2024.08.05. 19:00 |
100 Ft |
Eredeti dobozban.
34684 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
500 Ft |
Carl Zeiss Jena Tevidon 2/10mm objektív sz.: 10573006 Tok nélkül. Tisztításra szorul. "C" menet
34683 |
1 | 2024.08.06. 20:00 |
10 000 Ft |
Nagyító tisztításra szorul.
34679 |
1 | 2024.08.06. 19:00 |
700 Ft |
Fűzött, 64 oldal, borító enyhén kopottas, belső megkímélt állapotban, kb.:... |
1 | 2024.08.05. 20:00 |
100 Ft |