Aukció

... és beszéld el a fiadnak .. Zsidó hagyományok Magyarországon ; Corvina Kiadó 1984.

1 2026.01.19.
300 Ft
4 darabos fotólabor menzúra készlet

100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval

0 2026.01.15.
5 000 Ft
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással

Újszerű állapotban.

39219

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Argus/Cosina Model 708 S8 filmfelvevő sz.: 8156324 Cosinon Reflex Zoom 1,7/8-64mm objektív sz.: 717594

39183

7 2026.01.13.
3 600 Ft
Asztali állvány

Asztali állvány

39221

1 2026.01.16.
300 Ft
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta

39209

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal

Kulccsal. Megkímélt állapotban.

39186

8 2026.01.13.
4 800 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

0 2026.01.16.
1 000 Ft
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589

Erősen belső tisztításra szorul.

39218

0 2026.01.16.
3 000 Ft
Carena 100SX fényképezőgép sz.: 40509137, Porst Color-reflex NC-Auto F 2/50mm objektív  sz.: 902212080

Tok nékül.

39214

0 2026.01.16.
2 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213

Objektív sapkákkal. M42

39194

8 2026.01.14.
18 000 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar  S 3,5/135mm objektív sz.: 9137966

Objektív sapkákkal. Blende hibás, tisztításra szorul. M42

39196

1 2026.01.14.
5 000 Ft
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954

Tisztításra szorul. Minolta D

39187

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív

Tok nélkül.

39220

0 2026.01.16.
500 Ft
Fotóvilág 2009 ; Dékán Stúdió Kft

0 2026.01.19.
300 Ft
Fujicolor AX8524 16mm/122m film fém doboza

39178

4 2026.01.13.
900 Ft
Fujicolor RT125 16mm/122m film fém doboza

39177

3 2026.01.13.
1 200 Ft
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645

Objektív sapkákkal. M42.

39193

1 2026.01.14.
5 000 Ft
Helios-44M-4  2/58mm objektív sz.: 87385826

Hátsó objektív sapkával. M42

39195

1 2026.01.14.
5 000 Ft