Aukció

4 darabos fotólabor menzúra készlet

100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval

0 2026.01.15.
5 000 Ft
Argus/Cosina Model 708 S8 filmfelvevő sz.: 8156324 Cosinon Reflex Zoom 1,7/8-64mm objektív sz.: 717594

39183

5 2026.01.13.
2 800 Ft
Beroflex objektív szett

Beroflex objektív szett

5,6/80mm sz.: 8279 M42  ;  5,6/135mm sz.: 8744 M34  + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban.

0 2026.01.12.
3 000 Ft
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal

Kulccsal. Megkímélt állapotban.

39186

2 2026.01.13.
900 Ft
Carl Zeiss Jena  Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213

Objektív sapkákkal. M42

39194

7 2026.01.14.
14 000 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar  S 3,5/135mm objektív sz.: 9137966

Objektív sapkákkal. Blende hibás, tisztításra szorul. M42

39196

1 2026.01.14.
5 000 Ft
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954

Tisztításra szorul. Minolta D

39187

1 2026.01.14.
1 500 Ft
Csiptető szemüveg tokkal

Csiptető szemüveg tokkal

Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.

39206

0 2026.01.15.
800 Ft
Fomapan F21  120-as film

Fomapan F21 120-as film

Bontatlan. Lejárt: 1989/03

39132

11 2026.01.12.
2 400 Ft
Fujichrome Sensia 200 135/36 film

Bontatlan. Lejárt: 2002/06

39131

7 2026.01.12.
4 400 Ft
Fujicolor AX8524 16mm/122m film fém doboza

39178

2 2026.01.13.
400 Ft
Fujicolor RT125 16mm/122m film fém doboza

39177

3 2026.01.13.
1 200 Ft
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645

Objektív sapkákkal. M42.

39193

1 2026.01.14.
5 000 Ft
Helios-44M-4  2/58mm objektív sz.: 87385826

Hátsó objektív sapkával. M42

39195

1 2026.01.14.
5 000 Ft
Jupiter-11 4/135mm objektív sz.: 7602876

Pár apró kristályos pont látható belül. Kiev

39192

2 2026.01.14.
7 000 Ft
Kodak Carousel kör diatár

Kodak Carousel kör diatár

Doboz nélkül. Átlagosan használt állapotban.

39179

1 2026.01.13.
500 Ft
Kondenzor lencse tartóban

Kondenzor lencse tartóban

Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm

39173

1 2026.01.12.
500 Ft
Kristály fényképezőgép sz.: 62007881, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 7013801

Zenit 3M tokkal - teteje hibás.. A gép zárhibás.

39198

0 2026.01.14.
5 000 Ft
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel  1970.

Puha fedelű, fűzött, 159 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm

39182

2 2026.01.13.
1 600 Ft
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel  1971.

Műanyag borítású, fűzött példány152 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 13,5x21cm

1 2026.01.13.
1 000 Ft