4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
39183 |
5 | 2026.01.13. 20:00 |
2 800 Ft |
5,6/80mm sz.: 8279 M42 ; 5,6/135mm sz.: 8744 M34 + NDX4 szűrő . Újszerű állapotban. ... |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
3 000 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
2 | 2026.01.13. 20:00 |
900 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213 Objektív sapkákkal. M42
39194 |
7 | 2026.01.14. 20:00 |
14 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Sonnar S 3,5/135mm objektív sz.: 9137966 Objektív sapkákkal. Blende hibás, tisztításra szorul. M42
39196 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954 Tisztításra szorul. Minolta D
39187 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
11 | 2026.01.12. 20:00 |
2 400 Ft |
Fujichrome Sensia 200 135/36 film Bontatlan. Lejárt: 2002/06
39131 |
7 | 2026.01.12. 20:00 |
4 400 Ft |
Fujicolor AX8524 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39178 |
2 | 2026.01.13. 20:00 |
400 Ft |
Fujicolor RT125 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39177 |
3 | 2026.01.13. 19:00 |
1 200 Ft |
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645 Objektív sapkákkal. M42.
39193 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Helios-44M-4 2/58mm objektív sz.: 87385826 Hátsó objektív sapkával. M42
39195 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Jupiter-11 4/135mm objektív sz.: 7602876 Pár apró kristályos pont látható belül. Kiev
39192 |
2 | 2026.01.14. 20:00 |
7 000 Ft |
Doboz nélkül. Átlagosan használt állapotban.
39179 |
1 | 2026.01.13. 20:00 |
500 Ft |
Csak 6cm objektívhez. Pár enyhe felületi sérülés. Teljes méret kb.: 12x12cm
39173 |
1 | 2026.01.12. 19:00 |
500 Ft |
Kristály fényképezőgép sz.: 62007881, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 7013801 Zenit 3M tokkal - teteje hibás.. A gép zárhibás.
39198
0 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1970. Puha fedelű, fűzött, 159 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
39182 |
2 | 2026.01.13. 19:00 |
1 600 Ft |
Leitz Gesamtkatalog für den Fachhandel 1971. Műanyag borítású, fűzött példány152 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 13,5x21cm ... |
1 | 2026.01.13. 19:00 |
1 000 Ft |