Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.05. 20:00 |
1 000 Ft |
Auto Revuenon MC 5,6/300mm objektív sz.: 830536 Blende hibás. Pentax K bajonett
39116 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1989/03
39132 |
3 | 2026.01.12. 20:00 |
600 Ft |
Fujichrome Sensia 200 135/36 film Bontatlan. Lejáert: 2002/06
39131 |
2 | 2026.01.12. 20:00 |
1 200 Ft |
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
39118 |
2 | 2026.01.06. 20:00 |
6 000 Ft |
39110 |
1 | 2026.01.05. 19:00 |
700 Ft |
Matt üveggel, jó állapotban.
39135 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
600 Ft |
Bontatlan. Lejárt: 1998/09
39115 |
1 | 2026.01.05. 19:00 |
1 000 Ft |
Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban. ... |
5 | 2026.01.06. 20:00 |
16 000 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
Tartozékokkal. Megkímélt állapotban. Nincs kipróbálva.
39107 |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
4 000 Ft |
39128 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db. Újszerű állapotban.
39105 |
1 | 2026.01.06. 19:00 |
1 000 Ft |
Olasz városokról fényképek 16db. Kasírozva, fűzve, feliratokkal. Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 35,5x30cm
38... |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
5 000 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
3db-on bélyeg 1965-66.
39130 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Pentacon harmonikás kihuzat M42 Jó állapotban.
39119 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
3 400 Ft |
Eredeti dobozban, újszerű állapotban.
39109 |
6 | 2026.01.05. 20:00 |
6 000 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39100 |
5 | 2026.01.05. 19:00 |
600 Ft |
Porst Uni-Zoom GMC X-M 3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 810409 Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul, objektív gyűrű enyhén kotyog.
39120... |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |