Aukció

... és beszéld el a fiadnak .. Zsidó hagyományok Magyarországon ; Corvina Kiadó 1984.

1 2026.01.19.
300 Ft
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással

Újszerű állapotban.

39219

2 2026.01.16.
1 400 Ft
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997.

Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm

0 2026.01.20.
600 Ft
Asztali állvány

Asztali állvány

39221

6 2026.01.16.
900 Ft
Auto Chinon MC 3,5/200mm objektív sz.: 613770

Tisztításra szorul. Objektív sapkával. K bajonett

39230

1 2026.01.19.
4 000 Ft
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta

39209

1 2026.01.16.
1 000 Ft
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653

Tok nélkül, objektív sapkákkal.  Hibás.

39210

4 2026.01.16.
1 800 Ft
Canon Zoom Lens FD  4,5/70-150mm objektív sz.: 131455

Objektív sapkákkal, Skylight (1A) szűrővel. Blende nincs kipróbálva. Tisztításra szorul.

1 2026.01.21.
5 000 Ft
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589

Erősen belső tisztításra szorul.

39218

0 2026.01.16.
3 000 Ft
Carena 100SX fényképezőgép sz.: 40509137, Porst Color-reflex NC-Auto F 2/50mm objektív  sz.: 902212080

Tok nékül.

39214

5 2026.01.16.
4 400 Ft
Diatárak tartó dobozban 2db-os

39264

0 2026.01.22.
100 Ft
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív

Tok nélkül.

39220

3 2026.01.16.
700 Ft
Forte Bromofort BN0  18x24/10 fotópapír

Bontatlan. Lejárt.

39237

1 2026.01.20.
1 000 Ft
Forte Bromofort BN10  18x24/10 fotópapír

Bontatlan. Lejárt.

39236

1 2026.01.20.
1 000 Ft
Forte Bromofort BN17  18x24/25 fotópapír

Bontatlan. Lejárt.

39238

2 2026.01.20.
2 400 Ft
Forte Bromofort BN4  9x14/100 fotópapír

Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)

39240

0 2026.01.20.
00:00
1 000 Ft

Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)

39241

0 2026.01.20.
1 000 Ft
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db

2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.

39257

1 2026.01.22.
300 Ft
Fotóvilág 2009 ; Dékán Stúdió Kft

1 2026.01.19.
300 Ft
GAF Rototray 100 kör diatár

GAF Rototray 100 kör diatár

Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.

39260

0 2026.01.22.
100 Ft