... és beszéld el a fiadnak .. Zsidó hagyományok Magyarországon ; Corvina Kiadó 1984. Féner Tamás felvételei, Scheiber Sándor szövege. Papír borítású, kemény fedelű, 155 oldal,... |
1 | 2026.01.19. 19:00 |
300 Ft |
4 darabos fotólabor menzúra készlet 100 ; 250 ; 500 és 1000 köbcentiméter űrtartalommal, ezekhez kialakított fali tartóval ... |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
5 000 Ft |
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással Újszerű állapotban.
39219 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
39183 |
7 | 2026.01.13. 20:00 |
3 600 Ft |
39221 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
300 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Bőr fényképezőgép tok Herlango felirattal Kulccsal. Megkímélt állapotban.
39186 |
8 | 2026.01.13. 20:00 |
4 800 Ft |
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.
39210
0 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589 Erősen belső tisztításra szorul.
39218 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
3 000 Ft |
Tok nékül.
39214 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
2 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 2/58mm objektív sz.: 5241213 Objektív sapkákkal. M42
39194 |
8 | 2026.01.14. 20:00 |
18 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Sonnar S 3,5/135mm objektív sz.: 9137966 Objektív sapkákkal. Blende hibás, tisztításra szorul. M42
39196 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Cosina MC Macro 4/28-70mm objektív sz.: MD93418954 Tisztításra szorul. Minolta D
39187 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
1 500 Ft |
Kopottas - cégjelzés már nem látható, egyik üveg letört. Enyhe konkáv.
39206 |
0 | 2026.01.15. 20:00 |
800 Ft |
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
500 Ft |
Fotóvilág 2009 ; Dékán Stúdió Kft Kemény fedelű, két nyelvű, 275 oldal, 240 oldal művészi fotókkal, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2026.01.19. 20:00 |
300 Ft |
Fujicolor AX8524 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39178 |
4 | 2026.01.13. 20:00 |
900 Ft |
Fujicolor RT125 16mm/122m film fém doboza Jó állapotban.
39177 |
3 | 2026.01.13. 19:00 |
1 200 Ft |
Helios 44-3 2/50mm objektív sz.: 9039645 Objektív sapkákkal. M42.
39193 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Helios-44M-4 2/58mm objektív sz.: 87385826 Hátsó objektív sapkával. M42
39195 |
1 | 2026.01.14. 20:00 |
5 000 Ft |