... és beszéld el a fiadnak .. Zsidó hagyományok Magyarországon ; Corvina Kiadó 1984. Féner Tamás felvételei, Scheiber Sándor szövege. Papír borítású, kemény fedelű, 155 oldal,... |
1 | 2026.01.19. 19:00 |
300 Ft |
Állványra szerelhető kör világító számítógép csatlakozással Újszerű állapotban.
39219 |
2 | 2026.01.16. 20:00 |
1 400 Ft |
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997. Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm
0 | 2026.01.20. 19:00 |
600 Ft |
39221 |
6 | 2026.01.16. 20:00 |
900 Ft |
Auto Chinon MC 3,5/200mm objektív sz.: 613770 Tisztításra szorul. Objektív sapkával. K bajonett
39230 |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
4 000 Ft |
Auto Makinon MC Zoom 4,5/80-200mm objektív sz.:88409976 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. Minolta
39209 |
1 | 2026.01.16. 20:00 |
1 000 Ft |
Canon Zoom Lens EF-S IS 3,5-5,6/18-55mm objektív sz.: 9036537653 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.
39210
4 | 2026.01.16. 20:00 |
1 800 Ft |
Canon Zoom Lens FD 4,5/70-150mm objektív sz.: 131455 Objektív sapkákkal, Skylight (1A) szűrővel. Blende nincs kipróbálva. Tisztításra szorul. ... |
1 | 2026.01.21. 20:00 |
5 000 Ft |
Canon Zoom Lens FD 5,6/100-200mm objektív sz.: 187589 Erősen belső tisztításra szorul.
39218 |
0 | 2026.01.16. 20:00 |
3 000 Ft |
Tok nékül.
39214 |
5 | 2026.01.16. 20:00 |
4 400 Ft |
Diatárak tartó dobozban 2db-os Átlagosan használt állapotban.
39264 |
0 | 2026.01.22. 19:00 |
100 Ft |
Eumig Vienette 3 Toom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 3193527, Astrozoom 1,9/9-27mm objektív Tok nélkül.
39220 |
3 | 2026.01.16. 20:00 |
700 Ft |
Forte Bromofort BN0 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39237 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN10 18x24/10 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39236 |
1 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN17 18x24/25 fotópapír Bontatlan. Lejárt.
39238 |
2 | 2026.01.20. 20:00 |
2 400 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (kemény dobozos)
39240 |
0 | 2026.01.20. 00:00 |
1 000 Ft |
Forte Bromofort BN4 9x14/100 fotópapír Bontatlan. Lejárt. (Puha dobozos)
39241
0 | 2026.01.20. 20:00 |
1 000 Ft |
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db 2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.
39257 |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
300 Ft |
Fotóvilág 2009 ; Dékán Stúdió Kft Kemény fedelű, két nyelvű, 275 oldal, 240 oldal művészi fotókkal, jó állapotban, kb.:... |
1 | 2026.01.19. 20:00 |
300 Ft |
Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.
39260 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
100 Ft |