39145 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39136 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39138 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
39137 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
800 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39148 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
100 Ft |
Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban. ... |
14 | 2026.01.06. 20:00 |
42 000 Ft |
39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
Működik.
39151 |
3 | 2026.01.08. 20:00 |
1 200 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Minolta MD Tele Rokkor 2,8/135mm objektív sz.: 1042687 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul.
39172 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
7 000 Ft |
39128 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Nippon Kogaku F harmónikás kihuzat sz.: 103382 Két végén szakadás látható.
39147 |
6 | 2026.01.07. 20:00 |
1 400 Ft |
OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db. Újszerű állapotban.
39105 |
7 | 2026.01.06. 19:00 |
4 800 Ft |
Jó állapotban. Kb.: 13cm hosszú.
39169 |
0 | 2026.01.09. 20:00 |
300 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
3db-on bélyeg 1965-66.
39130 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Pentacon harmonikás kihuzat M42 Jó állapotban.
39119 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
3 400 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39156 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
200 Ft |
Porst GMC Tele-Zoom X-M 4,5/75-200mm objektív sz.: K8402981 Hibás, lencse foltos. Minolta.
39174 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
1 000 Ft |