Eastman Kodak Company: The New Joy of Photography ; Addison-Wesley Kiadó 1985. Puha fedelű, 301 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20,5x25,5cm ... |
1 | 2026.01.28. 19:00 |
500 Ft |
Előtét lencsék közelfényképezéshez 3db tokban Dörr Digital Close-Up: +1 ; +2 ; +4. M62 Újszerű állapotban.
39347
1 | 2026.01.29. 20:00 |
500 Ft |
6 tár 50 db-os. Bontatlan.
39329 |
2 | 2026.01.28. 20:00 |
1 400 Ft |
Eumig Vienette 5 Zoom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 2876246, Vario-Viennar 1,8/8-40mm objektív Tokkal, német nyelvű leírással
39307 |
1 | 2026.01.27. 20:00 |
1 000 Ft |
Fényes fotópapír (Foto Glossy) tintasugaras nyomtatóhoz A/4 méret 50db-os 240g/m2 Bontatlan.
39328 |
0 | 2026.01.28. 20:00 |
1 000 Ft |
Fénykép az ezredfordulón ; M.Fotóművészek szövetsége 2000. Szerk.: Szarka Klára. Fotóelméleti szimpózium a Kossuth Klubban 1999.04.09-10. Puha fedelű,... |
0 | 2026.01.28. 19:00 |
300 Ft |
Foto Art magazin IV. évf. 7. sz. 2003/09. 50 oldal jó állapotban.
39303 |
0 | 2026.01.26. 19:00 |
100 Ft |
Foto Art magazin IV. évf. 8. sz. 2003/10. 50 oldal jó állapotban.
39304 |
1 | 2026.01.26. 19:00 |
100 Ft |
Fotóriporter folyóirat 2006. 3db 2006/2 ; 3 ; 4. Jó állapotban.
39257 |
2 | 2026.01.22. 19:00 |
500 Ft |
Eredeti dobozban (sérült), átlagosan használt állapotban.
39260 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
100 Ft |
Georg Blitz: Retina Reflex S III IV ; Dr.Wolf Strache Kiadó 1965. Papír borítású, kemény fedelű, 332 oldal jó állapotban, kb.: 13x21,5cm
39259 |
0 | 2026.01.22. 20:00 |
1 000 Ft |
Gert Koshofer: Fényképezés korszerűen ; Cser Kiadó 1998. Puha fedelű, 156 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban,kb.: 17x24cm.
39267 ... |
1 | 2026.01.23. 19:00 |
200 Ft |
Gus Wylie: The Encyclopedia of New Photography ; Mallard Press 1989. Papír borítású, kemény fedelű, 256 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 24,5x29cm ... |
0 | 2026.01.26. 20:00 |
500 Ft |
Győr ; Interpress-Adwest Kiadó 2000. Fotó: Fekete György ; Szöveg: Winkler Gábor - magyar, német, angol nyelven. Kemény fedelű,... |
0 | 2026.01.23. 20:00 |
200 Ft |
Hasselblad 500C/M fényképezőgép sz.: UC168466, Planar 2,8/80mm objektív sz.: 4600610 tartozékokkal Tokkal, vállszíjjal, magazin 3141714, harmonikás napellenző, 2db objektív sapka.
392... |
5 | 2026.02.02. 20:00 |
290 000 Ft |
Heinz von Lichem:Liebe Leica M6 ; Knaur 1986. Mit Leica M 4-P-System. Puha fedelű, 160 oldal jó állapotban, kb.: 11,5x18cm
39338 |
1 | 2026.01.28. 20:00 |
500 Ft |
Jack Schofield (Editor): How Famous Photographers Work ; Collins 1983. Papír borítású, kemény fedelű, 256 oldal fényes papíron, több mint 250 fotó jó állapotban,... |
1 | 2026.01.28. 20:00 |
500 Ft |
Jan Novák: Digitális technika ; Cser Kiadó 2001. Puha fedelű, 135 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 17x23,5cm
39258 ... |
1 | 2026.01.22. 19:00 |
200 Ft |
John Freeman: How to Take Great Photographs ; Sebastian Kelly 1997. Papír borítású, kemény fedelü, 128 oldal félfényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
0 | 2026.01.26. 20:00 |
500 Ft |
John Garrett: The Photographer's Pocket Manual ; Guild Kiadó 1987. Kemény fedelű (hátul apró sérülés), 240 oldal félfényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2026.01.28. 19:00 |
500 Ft |