R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm
29126 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Soligor MC Zoom-Auto 2,5-3,5/35-70mm objektív sz.: 97904854 Tok nélkül, első objektív sapkával. Blende hibás. Olympus.
39121 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Kissé kopottas. Kb.: 3cm átmérő.
39113 |
1 | 2026.01.05. 18:00 |
100 Ft |
Jó állapotban, kb.: 2cm magas
39112 |
2 | 2026.01.05. 18:00 |
300 Ft |
39102 |
4 | 2026.01.05. 19:00 |
1 200 Ft |
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077 Tisztításra szorul, blende hibás.
39117 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397 Újszerű állapotban.
39124 |
0 | 2026.01.13. 20:00 |
3 000 Ft |
39111 |
6 | 2026.01.05. 19:00 |
1 200 Ft |
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.
39123 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
1 000 Ft |
Kb.: 6x9cm, Megkímélt állapotban.
39129 |
2 | 2026.01.12. 20:00 |
300 Ft |
Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.
39108 |
0 | 2026.01.05. 20:00 |
6 000 Ft |