CarlZeiss Jena Flektogon 4/25mm objektív sz.: 7132389 Eredeti dobozban, objektív sapkákkal. Exa.
35769 |
2 | 2024.11.29. 20:00 |
17 000 Ft | |
Tokkal. Nincs kipróbálva.
35780
0 | 2024.12.02. 19:00 |
100 Ft | |
Eredeti dobozban, maszkokkal. Nincs kipróbálva.
35699 |
3 | 2024.11.21. 20:00 |
1 900 Ft | |
kb. 6cm 35557 |
10 | 2024.11.25. 18:00 |
3 600 Ft | |
Dagerrotípia fiatal egy férfiról és egy kislányró díszes tartóban A tartó doboz sérült., mérete kb.: 8x9cm
35747 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
10 000 Ft | |
35554 |
6 | 2024.11.25. 18:00 |
2 200 Ft | |
Digitális Fotó magazin 2004. teljes év 10db (két dupla szám) Jó állapotban. Hagyatékból.
35704 |
1 | 2024.11.22. 20:00 |
1 000 Ft | |
Digitális Fotó magazin 2005. teljes év 10db (két dupla szám) Jó állapotban. Hagyatékból.
35713
1 | 2024.11.22. 19:00 |
1 000 Ft | |
Szögletes forma. Kb.: 5x5cm ; 6,5x6,5cm. Jó állapotban.
35686 |
0 | 2024.11.25. 18:00 |
100 Ft | |
Átmérők kb.: 6cm ; 2db.: 5cm. Jó állapotban.
35687 |
0 | 2024.11.25. 19:00 |
100 Ft | |
Dr. Otto Croy: Fotokiniffe 13.-17. Tausend ; Wilhelm Knapp Kiadó 1941. Papír borítású - szakadással, puha fedelű, 177 oldal megkímélt állapotban,kb.:... |
0 | 2024.11.22. 19:00 |
200 Ft | |
Dr. Otto Croy: Fotokiniffe 25.-29. Tausend ; Wilhelm Knapp Kiadó 1950. Papír borítású, puha fedelű, 177 oldal megkímélt állapotban, kb.: 15x21cm. Hagyatékból. ... |
0 | 2024.11.22. 18:00 |
200 Ft | |
Dr. Sárkány Pál: Nemzetközi kutya enciklopédia ; Terra Kiadó 1976. Kemény vászon fedelű, 742 oldal illusztrációkkal, jó állapotban, kb.: 17,5x24,5cm
35... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
1 000 Ft | |
Dr. Sevcsik Jenő : Gyakorlati Fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1961. Puha fedelű, 256 oldal, jó állapotban, kb.: 14x20,5cm.
35729 |
1 | 2024.11.26. 20:00 |
400 Ft | |
Dr.Holly Iván (szerk.): Horgászati alapismeretek ; MOHOSZ 1977. Kemény fedelű, 145 oldal jó állapotban, kb.: 12x17cm
35727 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
500 Ft | |
Drew & Sons zsebóra tokkal sz.: 3082500 Az óra jár, jó állapotban, óraüveg ép - a szélén egy nagyon kicsi csorba, pontosság nincs... |
3 | 2024.11.27. 20:00 |
22 000 Ft | |
Drops képtartó 10x15cm 7 darabos - karikatúrákkal Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
35716 |
0 | 2024.11.22. 20:00 |
600 Ft | |
Drops képtartó 10x15cm 7 db-os Bontatlan csomagolás. Hagyatékból.
35715 |
0 | 2024.11.22. 19:00 |
300 Ft | |
Ernst Leitz Wetzlar Leica fényképezőgép sz.: 369893, Elmar 3,5/5cn objektív Tokkal. Piros redőny - két oldalon foltos. Objektív tisztításra szorul.
35784 |
1 | 2024.12.02. 20:00 |
60 000 Ft | |
Exa I tüköraknás fényképezőgép sz.: 546780, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 9811116 Tokkal.
35789 |
0 | 2024.12.02. 20:00 |
8 000 Ft |