Aukció

R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984.

Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm

29126

1 2026.01.12.
100 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

0 2026.01.12.
100 Ft
Soligor MC  Zoom-Auto 2,5-3,5/35-70mm objektív sz.: 97904854

Tok nélkül, első objektív sapkával. Blende hibás. Olympus.

39121

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

1 2026.01.12.
100 Ft
Szocialista Brigád jelvény

Szocialista Brigád jelvény

Kissé kopottas. Kb.: 3cm átmérő.

39113

1 2026.01.05.
100 Ft
Szovjet Lenin jelvény

Szovjet Lenin jelvény

Jó állapotban, kb.: 2cm magas

39112

2 2026.01.05.
300 Ft
Szögletes napellenző M58W

Szögletes napellenző M58W

39102

4 2026.01.05.
1 200 Ft
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077

Tisztításra szorul, blende hibás.

39117

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Vázsapka Pentacon Sixhez

Vázsapka Pentacon Sixhez

39111

6 2026.01.05.
1 200 Ft
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.

39123

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Vizitkártyák 5db.

Vizitkártyák 5db.

Kb.: 6x9cm, Megkímélt állapotban.

39129

2 2026.01.12.
300 Ft
Volt és Amper mérő készülék

Volt és Amper mérő készülék

Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.

39108

0 2026.01.05.
6 000 Ft