Exa Ia fényképezőgép váz sz.: 323045 Tok nélkül. Bőrözés egy helyen feljött.
35790 |
0 | 2024.12.02. 20:00 |
4 000 Ft | |
Exa-Exakta tartozékok prospektus Német nyelvű, 28 oldal, jóállapotban.
35767 |
0 | 2024.11.29. 18:00 |
200 Ft | |
Facit számológép - model C1-13 sz.: IC45311 Nem működik.
35717 |
6 | 2024.11.26. 20:00 |
1 600 Ft | |
Az OFOTÉRT 1966-os kiadványa27 oldalon puha kötésben 35559 |
2 | 2024.11.25. 18:00 |
200 Ft | |
35779 |
1 | 2024.12.02. 19:00 |
100 Ft | |
Ferrotípia kemény papír keretben egy párról Karl Krieger műterméből. A keret méretet kb.: 11x16cm, a kép kb.. 5x7,5cm
35745 |
1 | 2024.11.27. 20:00 |
1 000 Ft | |
Ferrotípia papír keretben fiatal hölgyről A keret kb.: 8x11cm, a kép kb.: 3,5x5,5cm
35746 |
0 | 2024.11.27. 19:00 |
1 000 Ft | |
Féynképezőgép formájú kulcstartó Valószínűleg világítós, de nincs kipróbálva.
35778 |
0 | 2024.12.02. 19:00 |
100 Ft | |
Bontatlan, lejárt: 1974/01
35765 |
1 | 2024.11.29. 19:00 |
500 Ft | |
Forte Tropical PXP Porturex 9x14/4 fotópapír 2db Bontatlan, lejárt.
35773 |
1 | 2024.11.29. 19:00 |
1 000 Ft | |
Fotó újság teljes év bekötve 1975. Jó állapotban. Hagyatékból.
35709 |
0 | 2024.11.22. 20:00 |
600 Ft | |
Fotó újság teljes év bekötve 1976. Borító szélén kopás. Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
35708 |
0 | 2024.11.22. 18:00 |
300 Ft | |
Fotó újság teljes év bekötve 1977. Jó állapotban. Hagyatékból.
35710 |
0 | 2024.11.22. 19:00 |
600 Ft | |
Jó állapotban. 2010/3 ; 4 ; 2011/3. ; 2013/1 ; 4
35782 ... |
1 | 2024.12.02. 19:00 |
100 Ft | |
Magyar nyelvűek, jó állapotban.
35718 |
1 | 2024.11.26. 18:00 |
300 Ft | |
Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza ; Enciklopédia Kiadó 2005. Puha fedelű, 150 oldal jó állapotban, kb.: 13x20cm
35730 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
500 Ft | |
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.
35682 |
0 | 2024.11.25. 20:00 |
160 000 Ft | |
Gossen Lunasix 3 fénymérő sz.: 265070 1db labor előtéttel Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35731 |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
16 000 Ft | |
Gossen Sixticolor szelénes fénymérő sz.: 7955 Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35792 |
0 | 2024.12.03. 19:00 |
1 000 Ft | |
Gossen Sixtomat szelénes fénymérő sz.: B180979 Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35752 |
1 | 2024.11.28. 20:00 |
1 000 Ft |