Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Filmsztárok a sötétben - Tungsram kiadvány Tungsraphot kihajtós reklám, enyhe gyűrődések, kb.: 15x23cm. Hagyatékból.
33704 |
1 | 2024.04.23. 18:00 |
100 Ft | |
Forte Bromodia lemezek 4,5x10,17cm/10db Bontatlan, lejárt.
33750 |
1 | 2024.04.25. 20:00 |
500 Ft | |
Fotokino magazin 1984. bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33683 |
1 | 2024.04.18. 19:00 |
300 Ft | |
Fotokino magazin 1985. bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33688 |
0 | 2024.04.18. 20:00 |
300 Ft | |
Kulhanek H.A számlája Szőllősy Kálmán úr részére nagyító vásárlásról. A/4 méret, jó... |
1 | 2024.04.23. 20:00 |
200 Ft | |
Berzéki Sándor fényképész levele Rohodi László részére 1942.10.14.. Megkímélt állapotban;... |
0 | 2024.04.23. 19:00 |
200 Ft | |
1940. ; 01. ; 02. ; 04. ; 05. ; 06. ; 08. Megkímélt állapotban.
33768 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
1 500 Ft | |
Textil kalkulátor a szövetkereskedelem számára, mint egy nagy zsebóra. Tokkal.
33722... |
0 | 2024.04.22. 20:00 |
5 000 Ft | |
Megkímélt állapotban, kb.: 18x28cm. Hagyatékból.
33733 |
0 | 2024.04.24. 18:00 |
100 Ft | |
Francia zsebkönyv: olvasás oktatás gyerekeknek 1902. Kemény fedelű, gerincnél sérült, 141 oldal - oldalak megkímélt állapotban, kb.: 11x16,5cm ... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Tokkal, leírással, dobozzal.
33718 |
1 | 2024.04.22. 20:00 |
4 000 Ft | |
Gerő László: Felfedező úton épületeink között ; Gondolat 1966. Ajándékozó beírás a belső oldalon (Győr, 1969). Kemény vászon fedelű, 112 oldal szöveg plusz... |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Gink Károly-Keresztury Dezső: Változatok Bartók színpadi műveire ; Gondolat Kiadó 1976. Bartók Béla 3 színpadi műve nyomán 3db. 32 oldalas kötetben, jó állapotban, Kb.: 20x23cm. ... |
0 | 2024.04.19. 19:00 |
1 000 Ft | |
Guruljborsócska mesekönyv ; Kárpátontúli Területi Kiadó 1958 A Szovjetunió népeinek meséi. Kemény fedelű (kopottas), 144 oldal, gerincnél sérült, kb.:... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Gyulay József: Fűtés és tüzelés ; Egyetemi Nyomda 1947. Puha fedelű (szélein szakadozott), fűzött, 81 oldal megkímélt állaotban, kb.: 13x19,5cm ... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
400 Ft | |
Gyürey Vera-Honffy Pál: Mozgófénykép Filmelemzések ; Tankönyvkiadó 1984. Puha fedelű, 335 oldal, gerincnél sérült, kb.: 12,5x18,5cm.
33700 |
0 | 2024.04.22. 18:00 |
100 Ft | |
H.Günther: A rádió diadalútja ; Pallas Kiadás Puha fedelű, fűzött, 79 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20cm
33764 |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Határnyitás 1989. ; MUOSZ Kiadás Angol-magyar nyelvű, puha fedelű, 63 oldal képekkel, dokumentumokkal, eseményleírásokkal, jó... |
1 | 2024.04.19. 20:00 |
500 Ft | |
Helios-40 1,5/8,5cm objektíc sz.: 003357 Tokkal, 3db szűrővel (tisztításra szorulnak), M39
33720 |
11 | 2024.04.22. 20:00 |
64 000 Ft |