Aukció

Exa Ia fényképezőgép váz sz.: 323045

Tok nélkül. Bőrözés egy helyen feljött.

35790

0 2024.12.02.
4 000 Ft
Exa-Exakta tartozékok prospektus

Német nyelvű, 28 oldal, jóállapotban.

35767

0 2024.11.29.
200 Ft
Facit számológép - model C1-13  sz.: IC45311

Nem működik.

35717

6 2024.11.26.
1 600 Ft
FED 4 használati utasítás

FED 4 használati utasítás

Az OFOTÉRT 1966-os kiadványa27 oldalon

puha kötésben

35559

2 2024.11.25.
200 Ft
Fém asztali állvány

Fém asztali állvány

35779

1 2024.12.02.
100 Ft
Ferrotípia kemény papír keretben egy párról

Karl Krieger műterméből. A keret méretet kb.: 11x16cm, a kép kb.. 5x7,5cm

35745

1 2024.11.27.
1 000 Ft
Ferrotípia papír keretben fiatal hölgyről

A keret kb.: 8x11cm, a kép kb.: 3,5x5,5cm

35746

0 2024.11.27.
1 000 Ft
Féynképezőgép formájú kulcstartó

Valószínűleg világítós, de nincs kipróbálva.

35778

0 2024.12.02.
100 Ft
Forte Kino film  (16mm/5m)

Forte Kino film (16mm/5m)

Bontatlan, lejárt: 1974/01

35765

1 2024.11.29.
500 Ft
Forte Tropical  PXP Porturex 9x14/4 fotópapír  2db

Bontatlan, lejárt.

35773

1 2024.11.29.
1 000 Ft
Fotó újság teljes év bekötve 1975.

Jó állapotban. Hagyatékból.

35709

0 2024.11.22.
600 Ft
Fotó újság teljes év bekötve 1976.

Borító szélén kopás. Megkímélt állapotban. Hagyatékból.

35708

0 2024.11.22.
300 Ft
Fotó újság teljes év bekötve 1977.

Jó állapotban. Hagyatékból.

35710

0 2024.11.22.
600 Ft
Fotóművészet magazin 5db

Fotóművészet magazin 5db

Jó állapotban. 2010/3 ; 4   ;  2011/3.  ;   2013/1 ; 4

35782

1 2024.12.02.
100 Ft
Fotós könyvek 3db

Fotós könyvek 3db

Magyar nyelvűek, jó állapotban.

35718

1 2024.11.26.
300 Ft
Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza ; Enciklopédia Kiadó 2005.

Puha fedelű, 150 oldal jó állapotban, kb.: 13x20cm

35730

0 2024.11.26.
500 Ft
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív

Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.

35682

0 2024.11.25.
160 000 Ft
Gossen Lunasix 3 fénymérő sz.: 265070 1db labor előtéttel

Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

35731

0 2024.11.26.
16 000 Ft
Gossen Sixticolor szelénes fénymérő sz.: 7955

35792

0 2024.12.03.
1 000 Ft
Gossen Sixtomat szelénes fénymérő sz.: B180979

Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

35752

1 2024.11.28.
1 000 Ft