FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
3 | 2024.05.03. 18:00 |
500 Ft | |
Erősen használt állapotban.
33790 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
33874 |
0 | 2024.05.10. 20:00 |
400 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
3 | 2024.05.09. 19:00 |
350 Ft | |
Altix fényképezőgép váz sz.: 96366 Tokkal. Zárhibás.
33897 |
0 | 2024.05.13. 20:00 |
300 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Revue Super 1 L018/021 10db egyes vakucső Eredeti dobozban.
33875 |
0 | 2024.05.10. 19:00 |
300 Ft | |
Altix - N fényképezőgép váz sz.: 105577 Tokkal - szakadt. Hibás, hiányos.
33892 |
0 | 2024.05.13. 18:00 |
300 Ft | |
Altix-IV fényképezőgép váz sz.: 106785 Tokkal.
33895 |
0 | 2024.05.13. 19:00 |
300 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33813 |
5 | 2024.05.02. 18:00 |
300 Ft | |
Canon EOS 60D fényképezőgép használati utasítása, leírása Bontatlan csomagolásban.
33820 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
200 Ft | |
AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft |